Lacetti klub fórum
2024. Május 17. - 09:40:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 457886 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #765 Dátum: 2009. Július 17. - 12:21:42 »

Jani! Weres! Diablo! Akkor holnap legyen-e tali, vagy nem? Én továbbra is ajánlom, hogy menjünk ki a telekre a jó levegőre, a viszonylagos hűsre. Ha meg még ki is akarnánk próbálni a Cruzét, akkor be kéne jelentkezni valamelyik legközelebbi Chevyshez. Ki nem próbálta még ki? Szóval jelentkezzetek, hogy mi legyen, én nyitott vagyok. Túl korán nem jó, mert a nejem reggel át kell vinnem Budára befőzni a barackot. Szóval várom válaszotokat! Esetleg másét is! Kacsint Vigyorog
Nekem sajna ez a hétvége nem jó.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #766 Dátum: 2009. Július 17. - 12:25:40 »

Nekem még sem jó a szombat.
Én meg nem merek menni, mert mindig kikapok APUtól, hogy nem tartom be a szabályokat.  Vigyorog
Én meg a páromtól kapnék, ha elmennék. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #767 Dátum: 2009. Július 17. - 13:26:36 »

Jók vagytok mind! Egyik fél a párjától, a másik tőlem, a harmadik biztos a hétfejűtől, és így tovább. Így nehéz lesz összehozni egy kisebb talit is. Én mindenesetre felkínáltam a lehetőséget, nem rajtam múlt. Talán majd máskor, ha legyőzitek halálfélelmetek, akkor még össze is jöhetne egyszer.
Cruze próba esetleg? Vagy hívjalak meg titeket párostól, sárkányostól ebédre a Gundelbe? Vagy egy wellness hétvégére? Jó lenne mi? Egy frászt, maradjatok otthon, csak ne gyűrjétek össze a szoknyákat! Kacsint Vigyorog



Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #768 Dátum: 2009. Július 17. - 17:27:44 »

Helló!
A rotterdami talival mi lesz?  He He He
Itten ülök tűkön!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #769 Dátum: 2009. Július 17. - 17:35:22 »

Helló!
A rotterdami talival mi lesz?  He He He
Itten ülök tűkön!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még ott tűkön ülsz, jobb lett volna, ha szépen hazaugrottál volna. Mi többen várunk Rád, Te meg egyedül minket. Így egyértelmű, hogy Neked kell jönnöd! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #770 Dátum: 2009. Július 17. - 20:08:51 »

Jók vagytok mind! Egyik fél a párjától, a másik tőlem, a harmadik biztos a hétfejűtől, és így tovább. Így nehéz lesz összehozni egy kisebb talit is. Én mindenesetre felkínáltam a lehetőséget, nem rajtam múlt. Talán majd máskor, ha legyőzitek halálfélelmetek, akkor még össze is jöhetne egyszer.
Cruze próba esetleg? Vagy hívjalak meg titeket párostól, sárkányostól ebédre a Gundelbe? Vagy egy wellness hétvégére? Jó lenne mi? Egy frászt, maradjatok otthon, csak ne gyűrjétek össze a szoknyákat! Kacsint Vigyorog




Vagy félnek, hogy befogod őket barackot befőzni! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #771 Dátum: 2009. Július 18. - 08:07:35 »

Helló!
A rotterdami talival mi lesz?  He He He
Itten ülök tűkön!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én mennék, de csak az Osztyapenkóig elég a benyám...     Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #772 Dátum: 2009. Július 18. - 14:33:47 »

Helló!
A rotterdami talival mi lesz?  He He He
Itten ülök tűkön!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én mennék, de csak az Osztyapenkóig elég a benyám...     Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Most meghívott minket a Kapitány, vagy nem? Ha igen, akkor küldjön hozzá pénzt is, adjon szállást, és teljes ellátást, akkor tudunk csak menni, de akkor szívesen. Az Osztyapenkóig állom a költségeket, de csak odáig, és odafelé! Kacsint Vigyorog Mehetünk? LadLac! Összehozzuk? He Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #773 Dátum: 2009. Július 18. - 15:00:15 »

Helló!
A rotterdami talival mi lesz?  He He He
Itten ülök tűkön!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én mennék, de csak az Osztyapenkóig elég a benyám...     Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Most meghívott minket a Kapitány, vagy nem? Ha igen, akkor küldjön hozzá pénzt is, adjon szállást, és teljes ellátást, akkor tudunk csak menni, de akkor szívesen. Az Osztyapenkóig állom a költségeket, de csak odáig, és odafelé! Kacsint Vigyorog Mehetünk? LadLac! Összehozzuk? He Vigyorog
Megterveztem... :      Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #774 Dátum: 2009. Július 18. - 15:01:32 »

Egyszer voltam már Rotterdamban, nekem tetszett, sőt egész Hollandia. Teljesen más világ, emberek stb.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #775 Dátum: 2009. Július 18. - 15:26:10 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #776 Dátum: 2009. Július 18. - 15:39:31 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Olyan 13 óra az út, jó sok autópályával. De mehetünk repülővel is, ez csak a vendéglátó gálánsságán múlik...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #777 Dátum: 2009. Július 18. - 17:07:19 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Olyan 13 óra az út, jó sok autópályával. De mehetünk repülővel is, ez csak a vendéglátó gálánsságán múlik...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Roppantul gyűlölök repülni...Tudom, Te tudnád élvezni...A különbségből inkább megvesszük az 1:18-as Lacetti SW-ket, még, ha Buick is a Chevynk. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #778 Dátum: 2009. Július 18. - 17:19:30 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Olyan 13 óra az út, jó sok autópályával. De mehetünk repülővel is, ez csak a vendéglátó gálánsságán múlik...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Roppantul gyűlölök repülni...Tudom, Te tudnád élvezni...A különbségből inkább megvesszük az 1:18-as Lacetti SW-ket, még, ha Buick is a Chevynk. Vigyorog
Tényleg, az autóval utazás eme formája Nekem is teccik. Suttba a repülővel...  /hol az a buick? /
...lehet egy macska is, megalkuvóóóó...  / Hofi - Koós /  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #779 Dátum: 2009. Július 18. - 20:46:35 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Olyan 13 óra az út, jó sok autópályával. De mehetünk repülővel is, ez csak a vendéglátó gálánsságán múlik...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Roppantul gyűlölök repülni...Tudom, Te tudnád élvezni...A különbségből inkább megvesszük az 1:18-as Lacetti SW-ket, még, ha Buick is a Chevynk. Vigyorog
Azért abban ne legyél biztos, hogy lacsival olcsóbb lenne....
De ha már talinál tartunk...Nemrég mentek el Kripicék, nagyon jót beszélgettünk!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!