Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 15:02:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3   Le
 
Szerző Téma: Magasnyomó hangszoró  (Megtekintve 25168 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Dátum: 2007. Augusztus 30. - 11:50:30 »

Sziasztok.

Ha valakinek lenne esetleg 2 db magasnyomó hangszoró, amit a hátsó ajtó kilincsébe tudnék építeni, hogy 6-ról 8 hangszorósra bővítsem a zenémet, kérem jelezze. Gyári lenne a legjobb ha van.

Üdv: LadLac
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 15:35:39 »

Ilyen csipogók engem is érdekelnének! Eredetileg hat hangszórós Elite kivitel az enyém, tehát a hátsó ajtókban csak alul van tányér, a felső csipogó hiányzik. Egyáltalán be van-e vezetékelve az ajtókárpit mögött?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 16:24:14 »

Sziasztok !
Biztos , hogy nincs kábelezve . Az enyém alapkivitel és nem volt előkészítés elöl sem .Én vettem egy beleillőt a M.Markt-ban és belesufniztam magam .  Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 16:36:19 »

Sziasztok !
Biztos , hogy nincs kábelezve . Az enyém alapkivitel és nem volt előkészítés elöl sem .Én vettem egy beleillőt a M.Markt-ban és belesufniztam magam .  Mosolyog
Az EPC-n viszont a kábelköteget úgy mutatja. Logikusan úgy tudom elképzelni, hogy van az alap, amiben elöl van csak négy hangszóró/vezetékköteg és van a jobban felszerelt, amiben van a hátsó ajtókban is vezetékköteg. Nem hinném, hogy felszereltségtől függően csináltak volna külön hat hangszórós kivitelt, a hátsó ajtókba csak mélyhez vezetéket. Csak négy ill. nyolc hangszórós kiépítést tartom logikusnak az első vagy az első-hátsó ajtókban. Bár kismillió esetben borul a logika....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 17:11:05 »

Az alapkivitel is négy szélessávú hangsugárzót tartalmaz , tehát minden ajtóban van egy . Na most ehhez képest van az összes többiben csipogó az első ajtókban . A kábelköteg biztos ,hogy más - gondold csak el : hátsó el.ablak , tükrök fűtése-állitása + csipogó ! 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 12:06:38 »

Az alapkivitel is négy szélessávú hangsugárzót tartalmaz , tehát minden ajtóban van egy . Na most ehhez képest van az összes többiben csipogó az első ajtókban . A kábelköteg biztos ,hogy más - gondold csak el : hátsó el.ablak , tükrök fűtése-állitása + csipogó ! 

Azért reménykedek, hogy az Elite és a Prémium felszereltségbe ugyanazt a kábelköteget rakták, ugyanis az egyik 6, mig a másik 8 nhangszórós. Csak nem csináltak a hátsó ajtókhoz 3 féle kábelköteget?!
1.Csak mély hangszóró 2. Mély hangszóró+elektromos ablak 3. Mély hangszóró + csipogó + elektromos ablak
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 16:54:21 »

Hi.

Sajnos bekábelezve nincs egyik autóban sem, amelyikben nincs benne gyárilag a hangszóró. Ezt egy autóvillanyász emberem mondta. De nem is kell, mert a meglévő hangszóróra kell rákötni, valami pici kütyü kell csak hozzá. Én úgy tudom a Platinumban is csak 6 hangszóró van. Ha nem, javitsatok ki.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 18:41:14 »

Hi.

Sajnos bekábelezve nincs egyik autóban sem, amelyikben nincs benne gyárilag a hangszóró. Ezt egy autóvillanyász emberem mondta. De nem is kell, mert a meglévő hangszóróra kell rákötni, valami pici kütyü kell csak hozzá. Én úgy tudom a Platinumban is csak 6 hangszóró van. Ha nem, javitsatok ki.

Üdv

Platinumban hátsó ajtókban is van csipogó. Én így tudom.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 09:14:27 »

Pici kütyü?  Talán egy frekvencia váltó?
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 14:32:08 »

Pici kütyü?  Talán egy frekvencia váltó?
Bezony az .De tulajdonképpen "csak egy kondi" , amit a csipogó pozitív kábelére kell kötni . Legtöbb esetben gyárilag rajta van már a hangszórón .
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:31:25 »

Hi.

Elvileg csak egy kondi, de nem mindegy milyen. A chevrolet.hu-n is csak opciós a 8 hangszóró a platinumban. Ott csak hatot ir, mint az elit-ben és 4-et a star felszereltségben. De végül is mindegy. Még a kilincset sem mertem szétszedni, hogy megnézzem milyen hangszóró kellene bele, nehogy eltörjem.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:43:11 »

Hi.

Elvileg csak egy kondi, de nem mindegy milyen. A chevrolet.hu-n is csak opciós a 8 hangszóró a platinumban. Ott csak hatot ir, mint az elit-ben és 4-et a star felszereltségben. De végül is mindegy. Még a kilincset sem mertem szétszedni, hogy megnézzem milyen hangszóró kellene bele, nehogy eltörjem.

Üdv

A kutya mindenit, hogy igazad van! Ott a pont! Én meg csak váltig mondogattam a hülyeségemet anélkül, hogy utánanéztem volna.Hmmm Meg mertem volna esküdni, hogy a Platinumban 8 hangszórót írtak tavaly a prosik, amikor vettem.  Mondjuk ezek a felszereltség-listák sem szentírások, hisz mindegyik amit most megnéztem egyértelműen azt hozza, hogy Platinum alatt nem is rendelhető hűtött kesztyűtartó opcióban sem, holott nekem az Elite-ben is az van szériában.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 14:45:39 »

A hütöt kesztyűtartó meg a plus felszereltségben nincs, elitben, platinumban már van.
Nekem vásárláskor az elitet ajánlották, megnéztem a plushoz képest az extrákat és nem is volt kérdés tovább.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 20:08:51 »

Tisztelt márka és tipustársak!

Senki sem bővitett 4 hangszórós rendszerröl 6-osra?
Vagy 6-osról 8-asra?

Ha igen, milyen cicergetőt tett bele és hol vette, ha lehetne tudni mindannyiunk nagy örömére.
Kikisérletezni nemigen szeretném, inkább a járt, kipróbált út...

Elöre is köszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Degart
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:37:16 »

Nekem SW platinumban 6 hangszóró van. Hátul a csipogónak csak a helye van meg. Én is gondoltam a bővítésre csak idő kérdése. Ha valamire jutok szivesen adok infót. Üdv.: Attila
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!