Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 15:37:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
 
Szerző Téma: Vác 2007.12.15  (Megtekintve 35116 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. December 17. - 08:32:11 »

A képeket felraktam a galériába "peti74 Vác" címmel!
Stocz!
A megbeszéltek alapján, légyszi egyesítsd a többivel!
Köszönettel:Peti

Összeboronáltam "őket".
Az üresen maradt galériádat töröltem - így már nem volt értelme otthagyni.
Jó sok (és jó) képünk lett.
Köszönet a fotósoknak!

Lehet, hogy a kaposújlaki kirándulást is ottalvósra kellene tervezni? Végre lenne időnk beszélgetni (+sörözgetni).
Sátorozni van hely bőven, elég nagy gyep van a reptéren!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. December 17. - 08:38:42 »

Még valami a taliról. Úgy kezdődött, hogy Petivel a Külügyminisztériumnál találkoztunk, mível ő Nyugatról jött, és úgy illik, hogy a messziről jött vendég elébe kell menni. Igaz Peti?

 Vigyorog Nyugodtan leplezz le, hogy eltévedtem! Térképen nekem úgy tűnt, hogy a Hegyalja út vonalvezetése rávisz az Erzsébet hídra. Hát nem, csak egy ici-pici kanyarodósáv, ami az út íve, a saroképület, és a forgalom sodrása miatt mindaddig rejtve maradt előttünk, míg mellé nem értünk! De akkor már késő volt!
A Külügyminisztériumnál csak véletlenül kötöttem ki! Ezért volt,hogy Gondoskodó Gidy Apuka eljött értem, és felvezetett az eredetileg megbeszélt helyszínre, amiért nem győzök hálás lenni Neki(sok más mellett)!!! Vigyorog

Köszi az aggódást Gidy, de a mi dimbes-dombos, kanyargós útjainkon nem lehet hajtani, kicsit meg kellett próbálni! Addig nyomtam, míg biztonságosnak éreztem! Ha jó lett volna az út, én is írtam volna egy számot a
"Rendőrök hess innét"-be!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 17. - 09:22:44 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. December 17. - 08:43:54 »

A képeket felraktam a galériába "peti74 Vác" címmel!
Stocz!
A megbeszéltek alapján, légyszi egyesítsd a többivel!
Köszönettel:Peti

Összeboronáltam "őket".
Az üresen maradt galériádat töröltem - így már nem volt értelme otthagyni.
Jó sok (és jó) képünk lett.
Köszönet a fotósoknak!

Lehet, hogy a kaposújlaki kirándulást is ottalvósra kellene tervezni? Végre lenne időnk beszélgetni (+sörözgetni).
Sátorozni van hely bőven, elég nagy gyep van a reptéren!  Vigyorog

Ez már másik topic, kikaptok!
Támogatom a több nap+sátorozás+beszélgetés+sörözés kombinációt!

Stocz!
Köszi az áthelyezést, persze, az csak ideiglenes volt!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 17. - 08:46:17 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. December 17. - 09:08:11 »

Tisztelettel kérném a cartársakat, hogy a talákozókkal kapcsolatos beszámolókat, hozzászólásokat csak egy példányba, egy topicba rakják fel a fórumba! Javaslom, hogy a "Találkozók" topicba csak általános dolgok menjenek, a "Vác" topicba meg amik arra vonatkoznak.  
Köszönöm!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. December 17. - 09:24:00 »

Az őrült fényképész(ladlac) a vasúti átjáró előtt Vácról visszafelé.
A vonat már elhúzott, a sorompó felnyílt, Ő még rohant hátra egyesével fotózni a talis kocsikat!
Közben dudaszó, anyázás, stb.
 Vigyorog

Ezt én jobban hallottam!
Mögöttem egy Fiat Barvoban , hááát hogyis fogalmazzak, "kisebbségiek" ültek!  Vigyorog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. December 17. - 09:31:06 »

Az őrült fényképész(ladlac) a vasúti átjáró előtt Vácról visszafelé.
A vonat már elhúzott, a sorompó felnyílt, Ő még rohant hátra egyesével fotózni a talis kocsikat!
Közben dudaszó, anyázás, stb.
 Vigyorog

Ezt én jobban hallottam!
Mögöttem egy Fiat Barvoban , hááát hogyis fogalmazzak, "kisebbségiek" ültek!  Vigyorog

Aha! Akkor már értem, miért a fülsértő hangfoszlányok!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. December 19. - 08:16:37 »

A váci találkozó emlékére javaslom, hogy peti74-nek a klub hőse megtisztelő címet adományozzuk.
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. December 19. - 08:19:59 »

Jó ötlet. Kellene varratni neki egy overállt ami mellkasán egy nagy "L" betű van. Ja és lebernyeg a hátán. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. December 19. - 13:18:29 »

Én nemcsak Petinek adnám a megtisztelő cimet, mert SzGábor is jó messziről jött, így ketten lennének hősök. Javaslom, hogy a profiljukba irják be, hogy a találkozón résztvett cartársak által megkapták a kitüntető cimet. Ezt csak ők tudják beirni. Tény, hogy mindenki meg volt hatódva, hogy eljöttek ilyen rusnya időben az ország távolabbi helyéről. Őszintén szólva közülünk vajon ki ment volna le mondjuk Siófokra, vagy pláne Zalaegerszegre? Bevallom férfiasan én nem, és gyanítom nem vagyok egyedül ebben. Ellenvélemény? Bravo Peti, és Gábor!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. December 19. - 13:32:53 »

Én nemcsak Petinek adnám a megtisztelő cimet, mert SzGábor is jó messziről jött, így ketten lennének hősök. Javaslom, hogy a profiljukba irják be, hogy a találkozón résztvett cartársak által megkapták a kitüntető cimet. Ezt csak ők tudják beirni. Tény, hogy mindenki meg volt hatódva, hogy eljöttek ilyen rusnya időben az ország távolabbi helyéről. Őszintén szólva közülünk vajon ki ment volna le mondjuk Siófokra, vagy pláne Zalaegerszegre? Bevallom férfiasan én nem, és gyanítom nem vagyok egyedül ebben. Ellenvélemény? Bravo Peti, és Gábor!

Köszi szépen!
Én nem szeretek hősködni, balesteveszélyes!
Vagy írjuk be a nickünkhöz, hogy "Sir" ? Az nem jó mer' le nullázódik a hozzászólás.
Egyébbként szívesen mentünk.Szeretünk kirándulni, amíg benzin ill.gázolajra van pénzem, ott is leszünk minden talin. Mondjuk Nyíregyházára, vagy Miskolcra nem mennék el, de Budapest, Győr, Kaposvár, Balaton körbe bárhol, ott leszünk.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. December 19. - 13:42:22 »

Én nemcsak Petinek adnám a megtisztelő cimet, mert SzGábor is jó messziről jött, így ketten lennének hősök. Javaslom, hogy a profiljukba irják be, hogy a találkozón résztvett cartársak által megkapták a kitüntető cimet. Ezt csak ők tudják beirni. Tény, hogy mindenki meg volt hatódva, hogy eljöttek ilyen rusnya időben az ország távolabbi helyéről. Őszintén szólva közülünk vajon ki ment volna le mondjuk Siófokra, vagy pláne Zalaegerszegre? Bevallom férfiasan én nem, és gyanítom nem vagyok egyedül ebben. Ellenvélemény? Bravo Peti, és Gábor!
Ez így van, ŐK is nagy arcok... Vigyorog
Azt sem tudták, hogy az időjárás miatt hogy tudnak hazamenni, de jöttek akkor is.
Le a kalappal.
Ezért is járna a TÖRZSTAG cím...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. December 19. - 13:45:14 »

Figyuz! Ez a 77-ik beszólásom. Lassan de biztosan.Meg lesz nyugi.
NO PARA!
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. December 19. - 13:47:17 »

Figyuz! Ez a 77-ik beszólásom. Lassan de biztosan.Meg lesz nyugi.
NO PARA!
Nem idegeskedek.
A beszélőkéd jó, kocsid jó, mi kell még...
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 19. - 15:40:31 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. December 19. - 13:52:21 »

Én nemcsak Petinek adnám a megtisztelő cimet, mert SzGábor is jó messziről jött, így ketten lennének hősök. Javaslom, hogy a profiljukba irják be, hogy a találkozón résztvett cartársak által megkapták a kitüntető cimet. Ezt csak ők tudják beirni. Tény, hogy mindenki meg volt hatódva, hogy eljöttek ilyen rusnya időben az ország távolabbi helyéről. Őszintén szólva közülünk vajon ki ment volna le mondjuk Siófokra, vagy pláne Zalaegerszegre? Bevallom férfiasan én nem, és gyanítom nem vagyok egyedül ebben. Ellenvélemény? Bravo Peti, és Gábor!

Köszi szépen!
Én nem szeretek hősködni, balesteveszélyes!
Vagy írjuk be a nickünkhöz, hogy "Sir" ? Az nem jó mer' le nullázódik a hozzászólás.
Egyébbként szívesen mentünk.Szeretünk kirándulni, amíg benzin ill.gázolajra van pénzem, ott is leszünk minden talin. Mondjuk Nyíregyházára, vagy Miskolcra nem mennék el, de Budapest, Győr, Kaposvár, Balaton körbe bárhol, ott leszünk.
Én elmennék Miskolcra is, csak már végre beletudnám szervezni a programba! Kacsint
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. December 19. - 15:05:24 »

Figyuz! Ez a 77-ik beszólásom. Lassan de biztosan.Meg lesz nyugi.
NO PARA!
Nem idegeskedek.
A beszélőkéd jó, kocsit jó, mi kell még...

Nem a hozzászólások száma számít, hanem, hogy ott voltatok ilyen messziről!  Nézd meg Ladlacot! Közelebbről jött, és már vén róka!  Vigyorog Gratula Laci!   Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!