Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 23:10:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 129   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 2  (Megtekintve 196368 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2008. Február 28. - 21:19:04 »

Rendben. Nem birtam tovább, legyünk túl a dolgon. Jopek végre reagált, és kiderült régi szakmája, hogy mindent tud mindenkiről. Valamilyen tört szám volt anno...Szóval Cápára hiába vártam, de mindjárt elmegyek vacsizni, mert éhen veszek lassan a Cápa miatt. Csalódásom óriási, mert elmaradt a legtöbb cikizés, és sajnos meg kell értenem, hogy már nem is szerettek. Brühühühű. Nem is tudom, lehet szögre akasztom a klaviaturát, most itt a csúcson, még dobogosként, előbbre nem kerülhetek, mert Cápát, és LadLacot utolérni lehetetlen, és Peti úgy jön fel, mint a légbuborék a vízből, nembeszélve az ifjú tehetségről most nem jut az eszembe, valamilyen Tom. Isten veletek cimborák, jó volt veletek! ..., és most megyek enni, de lehet, hogy visszanézek, hátha rossz útra tértek végre!
Óóóóó..megtisztelő számomra a várakozás. Bocsánat, de sajnos dolgom volt. Megint itt volt az állatdoki, aztán leültem a gép elé egy kis programfejlesztésre. Illetve nem mondanám programnak, amolyan excel-táblázatos nyavaja a sokadik munkafüzettel-lappal. Belekötöttem még valamit és belebonyolódtam... Néha vagyok így, ha előjön az ihlet, egész nap tudok rajta elmélkedni, dolgozgatni. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Szóval bocsesz, lehet sejtettem előre, hogy nem jövök este, azért is írtam délután gratulációt.
Azért a grat mellett meglehetősen irigy vagyok, mert csillagból több lett neki! Vagy ez korral jár? Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Február 28. - 22:13:22 »

Na jó, végre Cápa is visszajött, most már nyugovóra térhetek. Cápa irna meg egyet, és újabb jubileumot érne el: 1250-et. Na jók legyetek, jó éjszakát gyerekek! Jé ez olyan volt, mint egy vers! Petőfi forog a sírjában, ha van még neki szegénynek. Forgásról jut lángeszembe, hogy furják a 4-es metró alagutját, és itt jön a lényeg: mi a hosszú élet titka: a 4-es metróval utazni az Etele térről Újpalotára. Most találtam ki, tünjek végre el? Most fel vagyok dobva, mert legközelebb csak szerdán dolgozom, addigra kiheverem az egész heti égésemet a buszommal, mert minden nap cserbenhagyott, hála a jó alkatrész ellátásnak, és a BKV átalakulásának Titaniccá. Holnap úszóleckét veszek, és felfujható mellénybe járok majd dolgozni. Most pedig tényleg vége! Bocsánatot kérek mindenkitől!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Február 29. - 08:07:35 »

Nédda! Tegnap még csak 5 csillagom volt, ma meg már 7 van! Az éjjel két új csillag kialakulásának lehettünk tanui! Köszönöm az "ISTENNEK", hogy megalkotta őket!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Február 29. - 08:28:13 »

Nédda! Tegnap még csak 5 csillagom volt, ma meg már 7 van! Az éjjel két új csillag kialakulásának lehettünk tanui! Köszönöm az "ISTENNEK", hogy megalkotta őket!  Vigyorog

Kettesével lépdelsz a ranglétrán? Vagy csillaghullás volt? Augusztusban meg miattad elmarad! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Február 29. - 08:57:29 »

Nédda! Tegnap még csak 5 csillagom volt, ma meg már 7 van! Az éjjel két új csillag kialakulásának lehettünk tanui! Köszönöm az "ISTENNEK", hogy megalkotta őket!  Vigyorog
Előre csillagosok, katonák!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. Február 29. - 14:31:44 »

Cápa! A világért sem akarlak hergelni, de Jopek úrnak is összejött a 7 csillag, pedig ő nem koptatja annyít az irógépet. Hol itt az igazság? 0-tól 1000-ig már van eldöntött név, de utána mi lesz még? Stocz Főúr már biztos reszeli az agyát, hogy Cápának újabb, és újabb titulust találjon ki, mert hát mégsem lehet az idők végéig mindig ezredes. Szeretném látni előre, mondjuk 10000-ig a Cápa titulusát. Köszönöm.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. Február 29. - 16:36:02 »

Cápa nemcsak a billentyűzetet koptatja tegnap, 14 perc 28mp-t dumcsiztunk telefonon, amúgy kb 6-8km-re voltam tőle! Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. Február 29. - 16:55:01 »

Cápa nemcsak a billentyűzetet koptatja tegnap, 14 perc 28mp-t dumcsiztunk telefonon, amúgy kb 6-8km-re voltam tőle! Vigyorog
  A drága benzinnel is olcsóbb lett volna találkozni, mint mobilon ilyen hosszan beszélgetni. Csoda, hogy éhes marad a család?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. Február 29. - 19:56:35 »

Cápa nemcsak a billentyűzetet koptatja tegnap, 14 perc 28mp-t dumcsiztunk telefonon, amúgy kb 6-8km-re voltam tőle! Vigyorog
Nem én voltam a hívó fél szerencsére és...miért is hívtál? De azért jól elbeszélgettünk! Ha meg kérdeznek én márpedig válaszolok, ha kell 14 percben!  Vigyorog!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. Február 29. - 21:10:02 »

Üdv mindenkinek!
Nagy öröm ért ma, átvettem az új Lacsimat.Bírom nagyon!Kicsit próbálgattam és azt kell mondjam elképesztő tuti!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. Február 29. - 21:12:05 »

Üdv mindenkinek!
Nagy öröm ért ma, átvettem az új Lacsimat.Bírom nagyon!Kicsit próbálgattam és azt kell mondjam elképesztő tuti!!!
Gratulálok, legyen benne sok örömteli kilométered! Vigyázzatok egymásra!
Ha nem tetszene az a dízel moci, szívesen kicserélem Neked egy -már bejáratott- benzinesre!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Február 29. - 21:16:17 »

Üdv mindenkinek!
Nagy öröm ért ma, átvettem az új Lacsimat.Bírom nagyon!Kicsit próbálgattam és azt kell mondjam elképesztő tuti!!!
Gratulálok, legyen benne sok örömteli kilométered! Vigyázzatok egymásra!
Ha nem tetszene az a dízel moci, szívesen kicserélem Neked egy -már bejáratott- benzinesre!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Köszi, de egy elég jól bejáratott benzinessel már van tapasztalatom.Most egy kicsit próbálgatnám a dieselt is.Egyenlőre nagyon tetszik.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Február 29. - 21:20:08 »

Majd holnap megvizslatjuk,szerintem fullos lacsit nem sokan láttunk. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Február 29. - 21:31:04 »

Majd holnap megvizslatjuk,szerintem fullos lacsit nem sokan láttunk. Kacsint
Ez sem teljesen full.A gépkönyvébe olyan dolgok vannak, hogy az állam leesett.De mindegyik ilyen kitétellel:az Ön gépkocsia tartalmazhat.......ezt-vagy azt.Hát lehet, hogy tartalmazza, de még nem láttam.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Február 29. - 21:37:26 »

Majd holnap megvizslatjuk,szerintem fullos lacsit nem sokan láttunk. Kacsint
Ez sem teljesen full.A gépkönyvébe olyan dolgok vannak, hogy az állam leesett.De mindegyik ilyen kitétellel:az Ön gépkocsia tartalmazhat.......ezt-vagy azt.Hát lehet, hogy tartalmazza, de még nem láttam.
  Nem is lehet full, mert nem én ülök benne! De biztos így is jó azért! Amúgy közben bejáratossá változott Fer962, hajrá így tovább, és gratula!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: [1] 2 3 ... 129   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!