Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 17:54:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 129   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 2  (Megtekintve 196459 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Február 29. - 21:55:08 »

Majd holnap megvizslatjuk,szerintem fullos lacsit nem sokan láttunk. Kacsint
Ez sem teljesen full.A gépkönyvébe olyan dolgok vannak, hogy az állam leesett.De mindegyik ilyen kitétellel:az Ön gépkocsia tartalmazhat.......ezt-vagy azt.Hát lehet, hogy tartalmazza, de még nem láttam.
  Nem is lehet full, mert nem én ülök benne! De biztos így is jó azért! Amúgy közben bejáratossá változott Fer962, hajrá így tovább, és gratula!
Ha attól fullos lesz, hogy beülsz nem bánom tehetünk egy kísérletet.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Február 29. - 23:25:53 »

Mostnemtom! Privát ment! Cápa! Oké, holnap megirom, utána viszont rajtad a sor! Jó éjt mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Február 29. - 23:39:15 »

Mostnemtom! Privát ment! Cápa! Oké, holnap megirom, utána viszont rajtad a sor! Jó éjt mindenkinek!
Ok vettem és válaszoltam.Azt hiszem én is megyek aludni.Bár még szívesen mennék még egy kört.Na majd holnap.Jó éjt mindenkinek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Március 01. - 19:52:15 »

Ma mi van?! Még senki?! Mindenki megúszta a vihart?! Személy szerint én igen, Zuglóban kapott el, jég nélkül, mire hazaértem a régi Fóti útra, a bérelt fészeremnek fele teteje belül volt, a kocsi helyén...mázli...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Március 01. - 20:24:50 »

Hello mindenki! IWIW-es meghívó érdekel-e valakit? Priviben emilben jelentkezzen nálam! Hamarosan újabb is kérhető, ha többnek kellene.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Március 01. - 21:47:02 »

Na, hogy hívják a legújabb tagunkat?  Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Március 01. - 22:08:22 »

Ma mi van?! Még senki?! Mindenki megúszta a vihart?! Személy szerint én igen, Zuglóban kapott el, jég nélkül, mire hazaértem a régi Fóti útra, a bérelt fészeremnek fele teteje belül volt, a kocsi helyén...mázli...
Ezt megúsztad! Minket útközben kapott el, szerencsére -ahogy figyelem a híradásokat- nem teljes erővel kaptunk belőle, ide zalába csak a széle jutott.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Március 01. - 22:16:07 »

Szombathelyre jött teljes erővel. Azt hittem nem marad meg a házunk teteje. Kutyám kikéreszkedett pisilni, és csak azt láttam, hogy a szél nekilökte a fának Mosolyog Jött is gyorsan be lobogó fülekkel Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Március 01. - 22:21:14 »

Szombathelyre jött teljes erővel. Azt hittem nem marad meg a házunk teteje. Kutyám kikéreszkedett pisilni, és csak azt láttam, hogy a szél nekilökte a fának Mosolyog Jött is gyorsan be lobogó fülekkel Vigyorog
A mi kutyánk kerti kutya, de ki volt most kötve, így nyugodtan utaztunk. Tudtuk, hogy nem viszi el a szél. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Március 01. - 22:30:34 »

Szombathelyre jött teljes erővel. Azt hittem nem marad meg a házunk teteje. Kutyám kikéreszkedett pisilni, és csak azt láttam, hogy a szél nekilökte a fának Mosolyog Jött is gyorsan be lobogó fülekkel Vigyorog
A mi kutyánk kerti kutya, de ki volt most kötve, így nyugodtan utaztunk. Tudtuk, hogy nem viszi el a szél. Vigyorog
A mienk is kerti...mikor kint van a kertben Vigyorog Amúgy 5 és fél kiló nyakörvel együtt Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Március 01. - 22:45:11 »

Szombathelyre jött teljes erővel. Azt hittem nem marad meg a házunk teteje. Kutyám kikéreszkedett pisilni, és csak azt láttam, hogy a szél nekilökte a fának Mosolyog Jött is gyorsan be lobogó fülekkel Vigyorog
A mi kutyánk kerti kutya, de ki volt most kötve, így nyugodtan utaztunk. Tudtuk, hogy nem viszi el a szél. Vigyorog
A mienk is kerti...mikor kint van a kertben Vigyorog Amúgy 5 és fél kiló nyakörvel együtt Mosolyog
Én nyugodtabban hagyom kint, mert az enyém 55! Kikötve nem viszi el az ilyen vihar sem!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Március 02. - 10:50:40 »

Stocz Főmester átlépte a 600-at! Köszönjük, és gratulálunk, és kérjük továbbra is, hogy vezesse klubját olyan jól, mint eddig! Le a kalappal Stocz elött!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Március 02. - 11:31:00 »

ÜDVÖZLET CARTÁRSAK!

ITTHON VAGYOK!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)

STOCZ! EMÍL MENT!
LADY! PÜ MENT!
ATHEE! FELVESZED A TELEFONT?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Március 02. - 11:39:36 »

ÜDVÖZLET CARTÁRSAK!

ITTHON VAGYOK!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)

STOCZ! EMÍL MENT!
LADY! PÜ MENT!
ATHEE! FELVESZED A TELEFONT?

Üdv újra a tömegben Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Március 02. - 11:41:09 »

Majd holnap megvizslatjuk,szerintem fullos lacsit nem sokan láttunk. Kacsint
Ez sem teljesen full.A gépkönyvébe olyan dolgok vannak, hogy az állam leesett.De mindegyik ilyen kitétellel:az Ön gépkocsia tartalmazhat.......ezt-vagy azt.Hát lehet, hogy tartalmazza, de még nem láttam.
  Nem is lehet full, mert nem én ülök benne! De biztos így is jó azért! Amúgy közben bejáratossá változott Fer962, hajrá így tovább, és gratula!
Köszi, igyekszem! Kicsit későn regálok, de Győrben voltam a fiammal.
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 129   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!