Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 13:48:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 2  (Megtekintve 196566 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1890 Dátum: 2008. Május 12. - 10:39:54 »

Mivel meguntam az ügyeletet, én is kikapcsolom a fórumot. Este találkozunk! Mindenkinek jó szórakozást, és időt kívánok! Vigyorog Elmegyek autókázni a telekre! Vigyorog
PÜ ment - megérkezett??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1891 Dátum: 2008. Május 12. - 20:08:38 »

Mivel meguntam az ügyeletet, én is kikapcsolom a fórumot. Este találkozunk! Mindenkinek jó szórakozást, és időt kívánok! Vigyorog Elmegyek autókázni a telekre! Vigyorog
PÜ ment - megérkezett??
  Na itt lettem estére, mint igértem. Komis kolléga úr köszönöm az életrajzod. Jó kis nap volt, szerencsére holnap kipihenhetem. Cap! PÜ ment tegnap.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #1892 Dátum: 2008. Május 12. - 22:02:37 »

Sziasztok, elnézést kérek, ha nem a legmegfelelőbb témában teszem fel a kérdést, de ezt látom a legaktívabbnak. Az volna a kérdésem, hogy szerintetek mennyire reális egy 2005ös 1.6os, vagy akár 1.4-es használt Lacettinél az 1.5-1.8 millió körüli használt ár? Nem gyanús ez kicsit? Igazándiból azt furcsállom,hogy a újonnan 3.5-4 millióba kerülő autó hogy lehet ennyire értékvesztő, amikor elvileg nem karambolos? Nyilván örülnék,ha sikerülne ennyivel olcsóbban megvenni, csak mégse lenne jó, ha átvágnának.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1893 Dátum: 2008. Május 13. - 07:18:40 »

Sziasztok, elnézést kérek, ha nem a legmegfelelőbb témában teszem fel a kérdést, de ezt látom a legaktívabbnak. Az volna a kérdésem, hogy szerintetek mennyire reális egy 2005ös 1.6os, vagy akár 1.4-es használt Lacettinél az 1.5-1.8 millió körüli használt ár? Nem gyanús ez kicsit? Igazándiból azt furcsállom,hogy a újonnan 3.5-4 millióba kerülő autó hogy lehet ennyire értékvesztő, amikor elvileg nem karambolos? Nyilván örülnék,ha sikerülne ennyivel olcsóbban megvenni, csak mégse lenne jó, ha átvágnának.
Üdv!
Nos 1,4 5ajtós Star kivitel ára bizony 1,5-1,8 körül lebeg és ebben semmi különös nincs, mert pl én is ilyen autót vettem annó 7% kedvezménnyel. Akik a márka bevezetés évében vettek Lacsit azoknál 'szórták' a kedvezményeket. Most ez megy az Aveonál is. A használt piac valamennyire telítődött Lacsival, ezért is a nyomottabb ár. Az átverés, rossz kocsi kiválasztás elkerüléséhez szerintem egy jó hetet olvassgass és kérdezz a fórumon. Van aki itt ajánlja fel a kocsiját így a fórumon visszakövethető a verda előélete is, így nincs zsákbamacska. Ha 1-3éves használtat veszel, akkor meg örülj, hogy értékvesztett Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1894 Dátum: 2008. Május 13. - 10:01:28 »

Sziasztok, elnézést kérek, ha nem a legmegfelelőbb témában teszem fel a kérdést, de ezt látom a legaktívabbnak. Az volna a kérdésem, hogy szerintetek mennyire reális egy 2005ös 1.6os, vagy akár 1.4-es használt Lacettinél az 1.5-1.8 millió körüli használt ár? Nem gyanús ez kicsit? Igazándiból azt furcsállom,hogy a újonnan 3.5-4 millióba kerülő autó hogy lehet ennyire értékvesztő, amikor elvileg nem karambolos? Nyilván örülnék,ha sikerülne ennyivel olcsóbban megvenni, csak mégse lenne jó, ha átvágnának.
Üdv!
Nos 1,4 5ajtós Star kivitel ára bizony 1,5-1,8 körül lebeg és ebben semmi különös nincs, mert pl én is ilyen autót vettem annó 7% kedvezménnyel. Akik a márka bevezetés évében vettek Lacsit azoknál 'szórták' a kedvezményeket. Most ez megy az Aveonál is. A használt piac valamennyire telítődött Lacsival, ezért is a nyomottabb ár. Az átverés, rossz kocsi kiválasztás elkerüléséhez szerintem egy jó hetet olvassgass és kérdezz a fórumon. Van aki itt ajánlja fel a kocsiját így a fórumon visszakövethető a verda előélete is, így nincs zsákbamacska. Ha 1-3éves használtat veszel, akkor meg örülj, hogy értékvesztett Vigyorog Vigyorog
Még egy kis - általános - segítség a használtautó vásárláshoz... Nagyon hasznos cikksorozat...:

http://www.origo.hu/auto/20080123-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-1.html
http://www.origo.hu/auto/20080129-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-2.html
http://www.origo.hu/auto/20080212-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-3.html
http://www.origo.hu/auto/20080225-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-4.html
http://www.origo.hu/auto/20080305-hasznaltauto-vasarlasi-tanacsok-5.html
http://www.origo.hu/auto/20080317-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-6-belter.html
http://www.origo.hu/auto/20080428-hasznaltautovasarlas-7-elektronika.html

Ha további kérdéseid lennének, azokat nyugodtan tedd fel itt: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=45&topic=95.0
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1895 Dátum: 2008. Május 13. - 18:08:10 »

Megérkeztem Vigyorog
4 teljes nap után végre a szeretett Lacsimban ülhettem.  Vigyorog Vigyorog
Most nekikezdek visszaolvasni remélem estig végzek.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1896 Dátum: 2008. Május 13. - 19:41:32 »

Megérkeztem Vigyorog
4 teljes nap után végre a szeretett Lacsimban ülhettem.  Vigyorog Vigyorog
Most nekikezdek visszaolvasni remélem estig végzek.
De melyik nap estig?? Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1897 Dátum: 2008. Május 13. - 20:01:22 »

Grat Gidy apunak, aki másfélezredes lett!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1898 Dátum: 2008. Május 13. - 20:09:16 »

Grat Gidy apunak, aki másfélezredes lett!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Köszönöm szüleimnek, tanáraimnak, kollégáimnak, rokonaimnak, barátaimnak, és főleg Neked Cápa barátom! Továbbá Stocz Főnöknek, Jopek, LadLac, Athee modiknak, és az összes klub cartársnak, kivétel nélkül! Világbéke! Egyenjogúság! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jó éjt!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 15. - 12:35:50 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1899 Dátum: 2008. Május 13. - 20:14:09 »

Megérkeztem Vigyorog
4 teljes nap után végre a szeretett Lacsimban ülhettem.  Vigyorog Vigyorog
Most nekikezdek visszaolvasni remélem estig végzek.
De melyik nap estig?? Vigyorog
A mai napra gondoltam és össze is jött. Olaszországban az utam során meglepve tapasztaltam, hogy csak 3db Chevroletet láttam, abból 2 volt Lacsi egy Kalos. Szlovéniában már jobb volt a helyzet, de ott se volt sok belőlük (kivéve egy Lacsikat szállító kamiont)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1900 Dátum: 2008. Május 13. - 20:53:54 »

Megérkeztem Vigyorog
4 teljes nap után végre a szeretett Lacsimban ülhettem.  Vigyorog Vigyorog
Most nekikezdek visszaolvasni remélem estig végzek.
De melyik nap estig?? Vigyorog
A mai napra gondoltam és össze is jött. Olaszországban az utam során meglepve tapasztaltam, hogy csak 3db Chevroletet láttam, abból 2 volt Lacsi egy Kalos. Szlovéniában már jobb volt a helyzet, de ott se volt sok belőlük (kivéve egy Lacsikat szállító kamiont)
Az autók is olyanok, mint a nők. Itt nálunk, magyarhonban vannak jók!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1901 Dátum: 2008. Május 13. - 21:38:01 »

Megérkeztem Vigyorog
4 teljes nap után végre a szeretett Lacsimban ülhettem.  Vigyorog Vigyorog
Most nekikezdek visszaolvasni remélem estig végzek.
De melyik nap estig?? Vigyorog
A mai napra gondoltam és össze is jött. Olaszországban az utam során meglepve tapasztaltam, hogy csak 3db Chevroletet láttam, abból 2 volt Lacsi egy Kalos. Szlovéniában már jobb volt a helyzet, de ott se volt sok belőlük (kivéve egy Lacsikat szállító kamiont)
Az autók is olyanok, mint a nők. Itt nálunk, magyarhonban vannak jók!  Vigyorog
Nono. Világott járt emberként monom, hogy vannak ám máshol is! Főleg jó pár sör után!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 13. - 21:40:10 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1902 Dátum: 2008. Május 13. - 21:41:42 »

Egyébként még csak a hét második napja van ,de már a negyedik hajónál járok, hogy mi a következő küldetés. Sajnos afizetés nem változik. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1903 Dátum: 2008. Május 14. - 10:02:03 »

Grat Gidy apunak, aki másfélezredes lett!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Köszönöm szüleimnek, taná ;Draimnak, kollégáimnak, rokonaimnak, barátaimnak, és főleg Neked Cápa barátom! Világbéke! Egyenjoguság! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jó éjt!
Puff, lemaradtam a Lacsetti Oscar átadásról ?? Utólag is gratula Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1904 Dátum: 2008. Május 14. - 15:59:29 »

Megérkeztem Vigyorog
4 teljes nap után végre a szeretett Lacsimban ülhettem.  Vigyorog Vigyorog
Most nekikezdek visszaolvasni remélem estig végzek.
De melyik nap estig?? Vigyorog
A mai napra gondoltam és össze is jött. Olaszországban az utam során meglepve tapasztaltam, hogy csak 3db Chevroletet láttam, abból 2 volt Lacsi egy Kalos. Szlovéniában már jobb volt a helyzet, de ott se volt sok belőlük (kivéve egy Lacsikat szállító kamiont)
Az autók is olyanok, mint a nők. Itt nálunk, magyarhonban vannak jók!  Vigyorog
Nono. Világott járt emberként monom, hogy vannak ám máshol is! Főleg jó pár sör után!
És ahhoz hány sör kellett,hogy a saját autódat láttad szembejönni Lengyelországban? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!