Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 14:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Le
 
Szerző Téma: Ülések, kiegészítők, ketyerék  (Megtekintve 184936 alkalommal)
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #480 Dátum: 2014. Június 16. - 17:28:16 »

Ülés téma:

Ha ki akarom szerelni az üléseket, oldallégzsákos autóban, elegendő védelmet nyújt a légzsák általi pofánverés ellen, ha leveszem az akkusarut?
Amúgy a légzsákjaim már rég nem gyári csatlakozósak, még az előző gazdánál megszüntették ezt a problémát némi szigszalaggal, de akkor egyúttal azt is átfogalmaznám igényesebbre.

Ki akarnám takarítani a kárpitokat, és az ülés alatt is van pár folt (azóta nem kávézik egy utasom sem a kocsiban...), oda meg sehogy nem férek be. Esetleg jó kárpittisztítási módszert is elfogadok. Bár eddig ez nagyon bevált

Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 16. - 17:30:06 írta Krupcheck » Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #481 Dátum: 2014. Június 16. - 19:44:44 »

Ülés téma:

Ha ki akarom szerelni az üléseket, oldallégzsákos autóban, elegendő védelmet nyújt a légzsák általi pofánverés ellen, ha leveszem az akkusarut?
Amúgy a légzsákjaim már rég nem gyári csatlakozósak, még az előző gazdánál megszüntették ezt a problémát némi szigszalaggal, de akkor egyúttal azt is átfogalmaznám igényesebbre.

Ki akarnám takarítani a kárpitokat, és az ülés alatt is van pár folt (azóta nem kávézik egy utasom sem a kocsiban...), oda meg sehogy nem férek be. Esetleg jó kárpittisztítási módszert is elfogadok. Bár eddig ez nagyon bevált

Köszi!
Nekem az ülés alatt a folt egy "pumpás" folttisztítóval és egy szivaccsal tűnt el, simán befér alá a kezed, legalábbis nekem könnyedén ment. Az ülést simán előre kell tolni és kész.
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #482 Dátum: 2014. Június 17. - 08:33:12 »

Nekem az ülés alatt a folt egy "pumpás" folttisztítóval és egy szivaccsal tűnt el, simán befér alá a kezed, legalábbis nekem könnyedén ment. Az ülést simán előre kell tolni és kész.

A sín mellett/alatt van pár cukroskávés (vagy kávéscukros?) pötty, az ülés és a küszöb közt, oda nincs az a kéz, ami befér, az enyém meg pláne nem /:

De lehet majd megpróbálok csak valami kefével benyúlni, nem macerálom ki az üléseket. Ettől függetlenül a fentebbi kérdés még áll, remélem valamely szaki jár erre (:
Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #483 Dátum: 2014. Június 18. - 22:27:10 »

Nekem az ülés alatt a folt egy "pumpás" folttisztítóval és egy szivaccsal tűnt el, simán befér alá a kezed, legalábbis nekem könnyedén ment. Az ülést simán előre kell tolni és kész.

A sín mellett/alatt van pár cukroskávés (vagy kávéscukros?) pötty, az ülés és a küszöb közt, oda nincs az a kéz, ami befér, az enyém meg pláne nem /:

De lehet majd megpróbálok csak valami kefével benyúlni, nem macerálom ki az üléseket. Ettől függetlenül a fentebbi kérdés még áll, remélem valamely szaki jár erre (:
Én úgy tudom, hogy az aksi levételt követően kell 15-20 percet várni és csak ezt követően kezdhető meg bármi nemű művelet ami a légzsákokat érinti. Javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #484 Dátum: 2014. Június 19. - 18:16:00 »

Nekem az ülés alatt a folt egy "pumpás" folttisztítóval és egy szivaccsal tűnt el, simán befér alá a kezed, legalábbis nekem könnyedén ment. Az ülést simán előre kell tolni és kész.

A sín mellett/alatt van pár cukroskávés (vagy kávéscukros?) pötty, az ülés és a küszöb közt, oda nincs az a kéz, ami befér, az enyém meg pláne nem /:

De lehet majd megpróbálok csak valami kefével benyúlni, nem macerálom ki az üléseket. Ettől függetlenül a fentebbi kérdés még áll, remélem valamely szaki jár erre (:
Én úgy tudom, hogy az aksi levételt követően kell 15-20 percet várni és csak ezt követően kezdhető meg bármi nemű művelet ami a légzsákokat érinti. Javítsatok ki ha tévedek.

Elég ha a kulcsot kiveszed a gyujtáskapcsoloból vagy ha bizol maadban és egyedül vagy elég ha nem adsz rá gyujtást, kulcs maradhat benne. Igy lehet széthuzni a csatikat bátran, kormány bőrözésbél is csak a kulcsot vette ki a bőrös, aztán szedte szét a kormánylégzsák csatiját.  Kacsint
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #485 Dátum: 2014. Június 22. - 21:30:57 »

köszi!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #486 Dátum: 2014. Július 02. - 12:49:53 »

Az vezetőülés ülőlapját szedte már valaki szét? Ki kellene cserélnem a szivacsot, csak nem tudom össze van-e varrva, ragasztva a kárpittal?
Naplózva


LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #487 Dátum: 2014. Július 02. - 14:03:59 »

Az vezetőülés ülőlapját szedte már valaki szét? Ki kellene cserélnem a szivacsot, csak nem tudom össze van-e varrva, ragasztva a kárpittal?

se varrva sem ragasztva nincs
Naplózva

70/4334431
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #488 Dátum: 2014. Július 02. - 14:25:50 »

Köszi
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #489 Dátum: 2014. Július 04. - 18:13:54 »

Ülőlaphoz lehet rendelni kárpitot? He Egy helyen érdeklődtem, ott azt mondták csak szivacsot tudnak rendelni.
Naplózva


LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #490 Dátum: 2014. Július 04. - 18:21:33 »

Ülőlaphoz lehet rendelni kárpitot? He Egy helyen érdeklődtem, ott azt mondták csak szivacsot tudnak rendelni.

lehet de annyit nem fogsz érte adni
Naplózva

70/4334431
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #491 Dátum: 2014. Július 04. - 19:05:05 »

Ennyire rossz állapotban van az ülésed?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #492 Dátum: 2014. Július 04. - 19:48:48 »

A bal oldala kicsit meg van rogyva, kanyarban semmit nem tart. Gondolom a sok ki és beszállástól.
A huzat csak a varrásnál kezd gyengülni, de az nem vészes. Szerintem elég csak átvarrni.
Naplózva


LPG
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #493 Dátum: 2014. Július 05. - 14:18:03 »

Ez nem tűnik igazán vészes kopásnak. Az enyémben is inkább csak a háttámla bal oldalán van kicsit meggyűrődve a huzat de a szivacs még egész jó állapotúnak tűnik pedig már lassan 200ezer van benne. Igaz nekem van üléshuzatom is.
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #494 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 07:04:08 »

Nem találtam alkalmasabb helyet a problemámnak, ha esetleg van akkor ki lehet igazitani. A hétvégen azt hiszem fel akarták törni az automat, legalabbis én igy gondolom, ugyanis hiányzik a jobb felőli ajtobol a kulcsos-zár. Még nem probáltam szétszedni a boritást, gondoltam előbb szétnézek itt, volt-e már valakinek hasonló esete. Lehet-e cserelni azt eggyáltalan. Nagyom maceráns-e leszedni a belső burkolatot? Erre sem találtam képriportot sem és leirast sem.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 27. - 07:17:58 írta baroti » Naplózva

Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!