Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 00:13:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 355121 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Március 19. - 15:56:31 »

Mivel lassan vége a télnek, téligumit vennék. Több fajtát néztem ki: Dunlop SP Wintersport M3, Dunlop SP Winter Response, GoodYear UG7+, Firestone Winterhawk. Van esetleg valakinek tapasztalata valamelyikről?
Gondolom ennyi hozzászólás után sokkal könnyebb lesz a döntés. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Március 20. - 19:45:17 »

Mindenkinek köszi. A Dunlopról mégnem írt senki, senki nem használ olyat?
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Március 20. - 20:16:58 »

Mindenkinek köszi. A Dunlopról mégnem írt senki, senki nem használ olyat?
Akkor már meg is van hogy mit vegyél,aztán jövő ilyenkor várjuk róla a véleményed. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Március 20. - 20:23:10 »

Mindenkinek köszi. A Dunlopról mégnem írt senki, senki nem használ olyat?
Előző autómon az volt (wintersport). Használtan vettem, így tutit nem tudok róla mondani, csak annyit, hogy állapotához képest jó volt. De most is dícsérik. A felsoroltakból bármelyiket vezsed, szerintem a hétköznapokban jól fognak szolgálni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Március 23. - 10:10:43 »

Nem is mentem ki az utcára,mivel nyári tappancsal kaptam a vasat Vigyorog

Nekem karácson előtti héten is nyári gumikkal akarták átdani az autót. Mikor azt mondtam, hogy ha nem kapok hozzá télit nem kell az autó, 10 perc mulva már hívott a főnök, hogy mehetek nyugottan lesz rajt téligumi. Ezen múlt volna ha nem leszek cartárs. Minden kereskedésben orba-szájba ajándék téligumi akciók, ezek meg nyári gumi vidd csak örülj, hogy kaptál hitelt  Vigyorog
Ja és naygon ócska Hankook gumival.
Nyolchónap 4950 Km és már csak 5 mm van a gumiból. Szőrnyű. A pözsómon 3év 39000Km után volt még ennyi.
Gábor!
Ez most a téli, vagy nyári Hankook-csoda...?
Mert megmondom őszintén, én a nyári Hankook-kal meg vagyok elégedve... 2 év alatt mentem vele már vagy 24-25 ekm-t, profilmélység 5-6 mm, de az árához képest szerintem ez nem rossz.
(Télre Barum Polaris-t használok, azzal a két tél alatt 7500 km után nekem is 5-6 mm; viszont az egyik legjobb árfekvésű gumi, általában városi használatra szerintem tökéletesen megfelel...)
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Március 23. - 11:16:54 »

Mindenkinek köszi. A Dunlopról mégnem írt senki, senki nem használ olyat?
Én 2005 októbere óta használok Dunlop 185/60/R15 méretü Wintersport típust, és nagyon elégedett vagyok vele. Eddig kb 13-15ezer km van benne.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Március 23. - 20:37:51 »

No így néz ki két szezon (kb. 8000 km) -és a nyári pihenésre felkészítés- után az UG7-es garn.
Alig kopott valamit, csodálkozva olvasom, hogy nektek milyen keveset megy el a téli gumi.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Március 23. - 20:38:24 »

no
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Március 24. - 07:33:17 »

No így néz ki két szezon (kb. 8000 km) -és a nyári pihenésre felkészítés- után az UG7-es garn.
Alig kopott valamit, csodálkozva olvasom, hogy nektek milyen keveset megy el a téli gumi.
Félreértés ne essék, én nem panaszkodom....
Ennyit számít az a min. 40-50%-nyi árkülönbség a Barumhoz képest, amivel a vásárláskor is tisztában voltam.

És pont ez az az árkülönbség, amit én már nem vagyok hajlandó megfizetni a következők miatt:. Gyakorlatilag városban használom, ebben az állapotában nálam ki fog bírni mégegy, de lehet, hogy két újabb telet is. No meg a szívem szakadna meg, ha a hó alatt  megbúvó kátyúk miatt - amelyből székesfővárosunkban akad néhány ... - idő előtt egy drága gumit lennék kénytelen átadni a hulladékgyűjtőknek...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Március 24. - 19:59:44 »

Kripic! A drága alatt mit értesz?
Jelenleg a neten lévő ár: Barum polaris 13.990,- Good Year UG7+ 15.120,-
vagyis 1.130,- a diff. Annyit csak megér nem?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Március 24. - 21:33:27 »

no
Elvinném az enyémeket is hozzád!Szerintem újonnan sem voltak ilyen szépen leápolva!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Március 25. - 08:46:57 »

Kripic! A drága alatt mit értesz?
Jelenleg a neten lévő ár: Barum polaris 13.990,- Good Year UG7+ 15.120,-
vagyis 1.130,- a diff. Annyit csak megér nem?  Vigyorog
Ebben biza' igazad van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, a következő guma ezek szerint Goodyear UG7+ lesz.
Csak amikor annak idején téligumi-vásárlásra adtam a fejem, a pénztárcámba pillantva csak a Barum jöhetett szóba. (nem 1100 Ft-volt a különbség...). Pedig kotorásztam eleget a neten.... Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Március 25. - 11:11:14 »

Kripic! A drága alatt mit értesz?
Jelenleg a neten lévő ár: Barum polaris 13.990,- Good Year UG7+ 15.120,-
vagyis 1.130,- a diff. Annyit csak megér nem?  Vigyorog
Ebben biza' igazad van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, a következő guma ezek szerint Goodyear UG7+ lesz.
Csak amikor annak idején téligumi-vásárlásra adtam a fejem, a pénztárcámba pillantva csak a Barum jöhetett szóba. (nem 1100 Ft-volt a különbség...). Pedig kotorásztam eleget a neten.... Kacsint
Az könnyen lehet, mert 2006-ban én is 15000-ért vettem darabját. Gondolom akkor még a Barum nem ennyi volt, hanem olcsóbb!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Március 25. - 22:09:07 »

Kripic! A drága alatt mit értesz?
Jelenleg a neten lévő ár: Barum polaris 13.990,- Good Year UG7+ 15.120,-
vagyis 1.130,- a diff. Annyit csak megér nem?  Vigyorog
Ebben biza' igazad van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, a következő guma ezek szerint Goodyear UG7+ lesz.
Csak amikor annak idején téligumi-vásárlásra adtam a fejem, a pénztárcámba pillantva csak a Barum jöhetett szóba. (nem 1100 Ft-volt a különbség...). Pedig kotorásztam eleget a neten.... Kacsint
Az könnyen lehet, mert 2006-ban én is 15000-ért vettem darabját. Gondolom akkor még a Barum nem ennyi volt, hanem olcsóbb!
Azt hiszem én egy kicsit bevásároltam akkor.Én 2005-ben vettem Vredestein téli gumikat darabját 41 ezerért.Kicsit durva?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Március 25. - 22:47:28 »

Kripic! A drága alatt mit értesz?
Jelenleg a neten lévő ár: Barum polaris 13.990,- Good Year UG7+ 15.120,-
vagyis 1.130,- a diff. Annyit csak megér nem?  Vigyorog
Ebben biza' igazad van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, a következő guma ezek szerint Goodyear UG7+ lesz.
Csak amikor annak idején téligumi-vásárlásra adtam a fejem, a pénztárcámba pillantva csak a Barum jöhetett szóba. (nem 1100 Ft-volt a különbség...). Pedig kotorásztam eleget a neten.... Kacsint
Az könnyen lehet, mert 2006-ban én is 15000-ért vettem darabját. Gondolom akkor még a Barum nem ennyi volt, hanem olcsóbb!
Azt hiszem én egy kicsit bevásároltam akkor.Én 2005-ben vettem Vredestein téli gumikat darabját 41 ezerért.Kicsit durva?
ehhe enyhén ..
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!