Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 09:22:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 378192 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #660 Dátum: 2009. Október 29. - 20:07:18 »

Érdekes, de eddig Esztergomban vagy környékén csak egy kiégett lámpás Lacsit láttam, az is HB volt  Vigyorog
Persze...mert ő nem szokta meg, hogy kiég, ezért biztos nem nézte akkor sem amikor elindult, hogy műxik-e?  Vigyorog
Cöcöcöcö Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem a Kaloson 21 hónap és 22ezer km után kellet cserélni egy jobbos izzót (az is H4), a Lacsiban eddig még csak 16ezer van 20 hónaposan és eddig minden oké. Még a rendszámtábla világítás foglalata sem égett meg.  Mosolyog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #661 Dátum: 2009. Október 29. - 21:51:28 »

Nekem is 45ezer után halt be,de szinte egyszerre 3.Mondjuk az izzók nem a kilóméterre érzékenyek,hanem a kapcsolásra.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #662 Dátum: 2009. Október 29. - 23:29:09 »

Nekem is 45ezer után halt be,de szinte egyszerre 3.Mondjuk az izzók nem a kilóméterre érzékenyek,hanem a kapcsolásra.
A jobbos helyzetjelzőm nekem is behalt tegnap 47ekm.Viszont nekem mindig be van kapcsolva a világitás 1 napos kora óta igy használatban mindig világit.
Naplózva

06 70/22 11 222
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #663 Dátum: 2009. Október 31. - 09:04:22 »

Sziasztok!

A kérdésem illetve a problémám a következő lenne:
Szerdán vásároltam egy 2007.05 havi Chevrolet Lacetti (1,4) személygépjárművet ,hazafelé jövet tompított fényszórót használva tapasztaltam hogy nincs műszerfal világítás /gondoltam biztosan kiégett az izzó/ ,de sajnos amikor leparkoltam szólt egy fiatalember hogy egyik hátsó lámpám sem világít. Körbenéztem az autót és csak a tompított világításom működött,semmilyen helyzetjelző lámpa nem világított. Egy autószerelő végignézte a kormány melletti ill. motorház alatti biztosítékokat és mindegyiket rendben találta,átmenetileg bekötötte úgy hogy jelenleg van helyzetjelző világításom,de csak akkor ha a tompított fényszóró világít. Visszaszóltam a kereskedőnek,hogy mi a problémám, azt mondta garanciába megcsinálják,de amikor bevittem nem volt ott az autóvillamossági szerelő és a másik autószerelő aki a szervízben volt az pedig nem értett hozzá. Hétfőn reggel viszem megint az autót a műhelybe...ha esetleg tudna segíteni valaki,valamilyen ötlettel,annak nagyon örülnék.. a válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.: M.B
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #664 Dátum: 2009. Október 31. - 09:16:57 »

Sziasztok!

A kérdésem illetve a problémám a következő lenne:
Szerdán vásároltam egy 2007.05 havi Chevrolet Lacetti (1,4) személygépjárművet ,hazafelé jövet tompított fényszórót használva tapasztaltam hogy nincs műszerfal világítás /gondoltam biztosan kiégett az izzó/ ,de sajnos amikor leparkoltam szólt egy fiatalember hogy egyik hátsó lámpám sem világít. Körbenéztem az autót és csak a tompított világításom működött,semmilyen helyzetjelző lámpa nem világított. Egy autószerelő végignézte a kormány melletti ill. motorház alatti biztosítékokat és mindegyiket rendben találta,átmenetileg bekötötte úgy hogy jelenleg van helyzetjelző világításom,de csak akkor ha a tompított fényszóró világít. Visszaszóltam a kereskedőnek,hogy mi a problémám, azt mondta garanciába megcsinálják,de amikor bevittem nem volt ott az autóvillamossági szerelő és a másik autószerelő aki a szervízben volt az pedig nem értett hozzá. Hétfőn reggel viszem megint az autót a műhelybe...ha esetleg tudna segíteni valaki,valamilyen ötlettel,annak nagyon örülnék.. a válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.: M.B

Először is üdv a fedélzeten köztünk! Másodszor pedig, ha visszaolvasod a topicot találsz rá megoldást. Harmadszor meg ne aggódj, ha vállalták, hogy gariban orvosolják a hibát, ez most még legyen az ő gondjuk. Amúgy nem írtad, hogy milyen a géped. HB? SW? Sedan? Valószínűleg a műszer mögötti csatlakozód a bűnős, mint hasonló gonddal már néhány cartárs is bosszankodott. Főleg HB-seknél volt ilyen, ha jól emlékszem. Ha megjavították, áruld majd el a bibi okát, hogy okuljunk mi is! Sok örömet a gépsárkányhoz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #665 Dátum: 2009. Október 31. - 09:29:47 »

Először is köszi!
Nem SW,és nem is sedan, tehát akkor HB./5 ajtós gömbölyű hátú/ Csak azt nem tudom hogy az mit jelent. Elnézést a tudatlanságomért,de még csak 3 napja van nálam ez a gyönyörűség és remélem nem is fogom megbánni. Előtte opelom volt.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #666 Dátum: 2009. Október 31. - 09:34:22 »

Na itt a téma és fotóval. Csak másik topikban volt:

http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=48.msg36892#msg36892

HB = Hatch Back

És ez a csatlakozó probléma eddig kifejezetten HB- ken jött elő. Pedig az SW (kombi) műszerfala is ugyanaz.
Szerintem jobb, ha a szerelőt óvatosan rávezeted, hogy mit keresgéljen.  Kacsint

A linkelt hsz környékén többet is megtudsz erről a hibáról.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #667 Dátum: 2009. Október 31. - 09:35:39 »

Először is köszi!
Nem SW,és nem is sedan, tehát akkor HB./5 ajtós gömbölyű hátú/ Csak azt nem tudom hogy az mit jelent. Elnézést a tudatlanságomért,de még csak 3 napja van nálam ez a gyönyörűség és remélem nem is fogom megbánni. Előtte opelom volt.

Nem fogod. Jobb, mint az Opel.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #668 Dátum: 2009. Október 31. - 09:38:49 »

Nagyon köszönöm a gyors választ,remélem hasznos lesz. Hétfőn legkésőbb este kiderül hogy mi a hiba oka....legalábbis nagyon remélem.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #669 Dátum: 2009. Október 31. - 11:46:50 »

Nagyon köszönöm a gyors választ,remélem hasznos lesz. Hétfőn legkésőbb este kiderül hogy mi a hiba oka....legalábbis nagyon remélem.
Szia! Úgy láttam Kazincbarcikai vagy. Nem tudom hol vetted az autót, mert nem írtad, de mivel 2007-es az autóra gondolom még a gyári garancia él. Miskolcon ami nincs messze Tőled a Chevy Sajóban ismerik ezt a problémát és korrekten szokták kezelni az autókat. Sok sikert és balesetmentes örömteli km-ket Kívánok!
Naplózva
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #670 Dátum: 2009. November 02. - 16:40:57 »

Sziasztok!
Kész az autó és nem kellet semmit sem forrasztani!
Hiányzott belőle egy relé!!
De hogy ez miért nem volt benne? Fogalmam sincs hogy miért vették ki belőle....lehet hogy ez nem tartozik bele a felszereltségbe.. Kacsint
Kellemes estét mindenkinek!
Naplózva
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #671 Dátum: 2009. November 02. - 16:43:59 »

Nagyon köszönöm a gyors választ,remélem hasznos lesz. Hétfőn legkésőbb este kiderül hogy mi a hiba oka....legalábbis nagyon remélem.
Szia! Úgy láttam Kazincbarcikai vagy. Nem tudom hol vetted az autót, mert nem írtad, de mivel 2007-es az autóra gondolom még a gyári garancia él. Miskolcon ami nincs messze Tőled a Chevy Sajóban ismerik ezt a problémát és korrekten szokták kezelni az autókat. Sok sikert és balesetmentes örömteli km-ket Kívánok!
Meddig él a gyári garancia?
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #672 Dátum: 2009. November 02. - 16:45:16 »

Sziasztok!
Kész az autó és nem kellet semmit sem forrasztani!
Hiányzott belőle egy relé!!
De hogy ez miért nem volt benne? Fogalmam sincs hogy miért vették ki belőle....lehet hogy ez nem tartozik bele a felszereltségbe.. Kacsint
Kellemes estét mindenkinek!
Hiányzott belőle egy relé? .Akkor az előző tulajnak hogy volt világítása?Ezt lehet hogy jobb nem firtatni.Az a lényeg,hogy megoldódott a problémád viszonylag egyszerűen.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #673 Dátum: 2009. November 02. - 16:47:20 »

Sziasztok!
Kész az autó és nem kellet semmit sem forrasztani!
Hiányzott belőle egy relé!!
De hogy ez miért nem volt benne? Fogalmam sincs hogy miért vették ki belőle....lehet hogy ez nem tartozik bele a felszereltségbe.. Kacsint
Kellemes estét mindenkinek!
Hiányzott belőle egy relé? .Akkor az előző tulajnak hogy volt világítása?Ezt lehet hogy jobb nem firtatni.Az a lényeg,hogy megoldódott a problémád viszonylag egyszerűen.
Lehet hogy csak kitolásból vette ki! Ezen már én is gondolkoztam..Érdekes ember lehet...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #674 Dátum: 2009. November 02. - 18:34:33 »

Nagyon köszönöm a gyors választ,remélem hasznos lesz. Hétfőn legkésőbb este kiderül hogy mi a hiba oka....legalábbis nagyon remélem.
Szia! Úgy láttam Kazincbarcikai vagy. Nem tudom hol vetted az autót, mert nem írtad, de mivel 2007-es az autóra gondolom még a gyári garancia él. Miskolcon ami nincs messze Tőled a Chevy Sajóban ismerik ezt a problémát és korrekten szokták kezelni az autókat. Sok sikert és balesetmentes örömteli km-ket Kívánok!
Meddig él a gyári garancia?
Ha az autót rendesen elhordták a előírt szervízre (ezt a garancia füzetben, szervízkönyvben megtalálod, feltéve, hogy megkaptad hozzá) akkor az üzembe helyezéstől számított 3 év vagy 100e. Km.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 02. - 18:38:31 írta 95LE » Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!