Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 14:26:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 378205 alkalommal)
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2175 Dátum: 2017. Június 19. - 21:04:53 »

Műszerfalaf mögötti csatlakozó vagy a bajusz kapcsoló, elsőre.

Bajuszkapcsoloval tudok valamit csinálni itt?? Más rendellenesseg nem volt, csak a hatso világitás, ami elment, majd visszajött.
A csati ki lett szedve regebben es direktbe össze lett követve. Van másik is vagy csak egy van ott? Hogy tudom megnezni a legkönnyebben?




Sebike:

mit tudok tenni ezzel itt? Hogy tudom javitani vagy ellenörizni a hibat? A vicc az volt, hogy kiszedtem a biztositekokat es tovább világitott a reflektor bekapcsolás, gyujtás nelkül... Köszi
valószínű rossz a kontakt a lámpában és ez a túláram megölte a kapcsolót

Szetszedtem a bajuszkapcsolot. A reflektor kapcsolo resze nem müködik. Lehet Sebike igazad van de a reflektor kapcsolo bajuszkapcs. nem pattan vissza reflektor modbol. Elsö lepeskent szerzek egy ilyet. Tudja valaki,h hogy mondjak nemetül? Mosolyog

cikkszám alapján tudsz csak gyári van

Ez az ?: 96 387 324 (509321-1000) HF

google ezt adja a cikkszámra: https://mtysun.en.alibaba.com/product/60217290013-801021422/Daewoo_Lacetti_Turn_Signal_Switch_96_387_324_96_387_324_96387324_K_96_387_324.html
A kapcsolóban lévő relé anno nekem is megégett, kapcsoló csere lett a vége, ami két múlva megint megégett, állandó refin maradt. Villamossági szaki végig ellenőrizte a csatlakozókat, volt amit javított, de a kormány oszlopba a bajuszkapcsoló mögé beépített két relét, azóta-ennek több éve- nincs gond.
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2176 Dátum: 2017. Június 21. - 22:23:41 »

Írtátok hogy a HB esetében típus hiba a műszerfal mögötti csatlakozó tönkremenetele.
Mit lehet tenni, ha éjszakai útazás közben jön elő ez a hiba?
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2177 Dátum: 2017. Június 22. - 06:31:04 »

Írtátok hogy a HB esetében típus hiba a műszerfal mögötti csatlakozó tönkremenetele.
Mit lehet tenni, ha éjszakai útazás közben jön elő ez a hiba?
Ha még nem volt javítva, akkor a tönkremenetel előtt meg kell csinálni, csináltatni.
Elöbb-utóbb lesz vele valami, ne akkor kelljen szerelgetni.  /szerintem/  Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #2178 Dátum: 2017. Június 23. - 10:42:59 »

Írtátok hogy a HB esetében típus hiba a műszerfal mögötti csatlakozó tönkremenetele.
Mit lehet tenni, ha éjszakai útazás közben jön elő ez a hiba?

Semmit, max. imádkozni. Előre ki kell javítani.
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2179 Dátum: 2017. Június 23. - 18:25:19 »

Írtátok hogy a HB esetében típus hiba a műszerfal mögötti csatlakozó tönkremenetele.
Mit lehet tenni, ha éjszakai útazás közben jön elő ez a hiba?
Aludni Vigyorog
Naplózva
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2180 Dátum: 2017. Június 26. - 21:22:54 »

Műszerfalaf mögötti csatlakozó vagy a bajusz kapcsoló, elsőre.

A szerelömtöl vettem egy bajuszkapcsolot. Kicsereltem es tökeletesen müködik. Szoval a bajuszkapcsolo romlott el. Köszönöm az ötleteket. Mosolyog
Bajuszkapcsoloval tudok valamit csinálni itt?? Más rendellenesseg nem volt, csak a hatso világitás, ami elment, majd visszajött.
A csati ki lett szedve regebben es direktbe össze lett követve. Van másik is vagy csak egy van ott? Hogy tudom megnezni a legkönnyebben?




Sebike:

mit tudok tenni ezzel itt? Hogy tudom javitani vagy ellenörizni a hibat? A vicc az volt, hogy kiszedtem a biztositekokat es tovább világitott a reflektor bekapcsolás, gyujtás nelkül... Köszi
valószínű rossz a kontakt a lámpában és ez a túláram megölte a kapcsolót

Szetszedtem a bajuszkapcsolot. A reflektor kapcsolo resze nem müködik. Lehet Sebike igazad van de a reflektor kapcsolo bajuszkapcs. nem pattan vissza reflektor modbol. Elsö lepeskent szerzek egy ilyet. Tudja valaki,h hogy mondjak nemetül? Mosolyog

cikkszám alapján tudsz csak gyári van

Ez az ?: 96 387 324 (509321-1000) HF

google ezt adja a cikkszámra: https://mtysun.en.alibaba.com/product/60217290013-801021422/Daewoo_Lacetti_Turn_Signal_Switch_96_387_324_96_387_324_96387324_K_96_387_324.html
A kapcsolóban lévő relé anno nekem is megégett, kapcsoló csere lett a vége, ami két múlva megint megégett, állandó refin maradt. Villamossági szaki végig ellenőrizte a csatlakozókat, volt amit javított, de a kormány oszlopba a bajuszkapcsoló mögé beépített két relét, azóta-ennek több éve- nincs gond.
Naplózva
Jázmin
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #2181 Dátum: 2017. Július 28. - 11:04:21 »

Sziasztok!

Tegnap vettük észre, hogy a féklámpáim nem világítanak. A biztosítékok rendben vannak. A féklámpa kapcsolót megmozgattuk a pedál alatt és így a kiegészítő lámpa életre kelt, de a másik kettő nem. Az izzókat és a csatikat is ellenőriztük, rendben vannak. Kimertük a vezetékeket és valahol félúton lehet a hiba. Volt valakinek már ilyen problémája? Nem szeretném ha egy villamossági szakember a fél autót szétbontaná a hibát keresgélve...a 2005 ös 5 ajtósok tudnak trükkös dolgokat művelni

Illetve az is segítség lenne, ha ajánlanátok jó villamossági szerelőt a 14. kerület környékén, olyat aki ismeri ezt a típust.

Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2182 Dátum: 2017. Július 28. - 12:14:54 »

Sziasztok!

Tegnap vettük észre, hogy a féklámpáim nem világítanak. A biztosítékok rendben vannak. A féklámpa kapcsolót megmozgattuk a pedál alatt és így a kiegészítő lámpa életre kelt, de a másik kettő nem. Az izzókat és a csatikat is ellenőriztük, rendben vannak. Kimertük a vezetékeket és valahol félúton lehet a hiba. Volt valakinek már ilyen problémája? Nem szeretném ha egy villamossági szakember a fél autót szétbontaná a hibát keresgélve...a 2005 ös 5 ajtósok tudnak trükkös dolgokat művelni

Illetve az is segítség lenne, ha ajánlanátok jó villamossági szerelőt a 14. kerület környékén, olyat aki ismeri ezt a típust.


Szia!

Egy jó autóvillamossági szerelőt tudok ajánlani a XVII. kerületben, tudom, nincs közel, de érdemes lehet beszélni vele...
Rákos Mihály
30 313 4372
Gőzös u. 30.
Naplózva
Jázmin
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #2183 Dátum: 2017. Július 28. - 12:26:20 »

Sziasztok!

Tegnap vettük észre, hogy a féklámpáim nem világítanak. A biztosítékok rendben vannak. A féklámpa kapcsolót megmozgattuk a pedál alatt és így a kiegészítő lámpa életre kelt, de a másik kettő nem. Az izzókat és a csatikat is ellenőriztük, rendben vannak. Kimertük a vezetékeket és valahol félúton lehet a hiba. Volt valakinek már ilyen problémája? Nem szeretném ha egy villamossági szakember a fél autót szétbontaná a hibát keresgélve...a 2005 ös 5 ajtósok tudnak trükkös dolgokat művelni

Illetve az is segítség lenne, ha ajánlanátok jó villamossági szerelőt a 14. kerület környékén, olyat aki ismeri ezt a típust.





Szia!

Egy jó autóvillamossági szerelőt tudok ajánlani a XVII. kerületben, tudom, nincs közel, de érdemes lehet beszélni vele...
Rákos Mihály
30 313 4372
Gőzös u. 30.

Szia!
 A 17. kerületben dolgozok, így ez nem probléma. Majd vészvillogóval megoldom az utat.
Köszönöm szépen az ajánlást!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2184 Dátum: 2017. Július 31. - 08:09:08 »

Sziasztok!

Tegnap vettük észre, hogy a féklámpáim nem világítanak. A biztosítékok rendben vannak. A féklámpa kapcsolót megmozgattuk a pedál alatt és így a kiegészítő lámpa életre kelt, de a másik kettő nem. Az izzókat és a csatikat is ellenőriztük, rendben vannak. Kimertük a vezetékeket és valahol félúton lehet a hiba. Volt valakinek már ilyen problémája? Nem szeretném ha egy villamossági szakember a fél autót szétbontaná a hibát keresgélve...a 2005 ös 5 ajtósok tudnak trükkös dolgokat művelni

Illetve az is segítség lenne, ha ajánlanátok jó villamossági szerelőt a 14. kerület környékén, olyat aki ismeri ezt a típust.


Szia!

Egy jó autóvillamossági szerelőt tudok ajánlani a XVII. kerületben, tudom, nincs közel, de érdemes lehet beszélni vele...
Rákos Mihály
30 313 4372
Gőzös u. 30.

Szia!
 A 17. kerületben dolgozok, így ez nem probléma. Majd vészvillogóval megoldom az utat.
Köszönöm szépen az ajánlást!


Nincs mit...
Majd számolj be az eredményről!
Naplózva
tabek
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #2185 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 10:18:01 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Kiment a tompítottam megint. 

Kb 7 éve szétégett a műszeregység mögötti csatlakozó, az össze lett akkor forrasztva. Most is megnéztem, ott nincs baj.
1 hete cseréltem bontottra a bajuszkapcsolót, mert roszogott a korábbi refi adáskor, és egyszer csak nem tudtam lekapcsolni a refit. Most pl ráadni nem tudom a refit, mert beállt a kapcsoló, erőltetni nem akartam. Index meg fénykürt az van. Szerencsére ködlámpa is. Éjjel ért a katasztrófa az M7-esen. 

Biztit és izzókat néztem, jók.

Érdekesség még, hogy a kapcsolóra kötött vezetékeknél egyről leégett a szigetelés is a stekker tövénél.

Ötlet?  He
Nekem a kormánykapcsoló mögé két relét bekötöttek, azóta (több mint 6 éve) nincs gond vele.

Szia mi volt a gond ?

Mert nekem is ez van,(az az nincs tompítottam) igaz nekem még nem volt gondom a csatlakozóval a műszeregység mögött(eddig, de lehet akkor most,azt még nem néztem)
cseréltem bajuszkapcsolót de nem lett jó.

Naplózva
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2186 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 10:15:12 »

Műszerfalaf mögötti csatlakozó vagy a bajusz kapcsoló, elsőre.
Kene egy villamossagi szerelo, aki tudna segiteni. Már a masidik bajuszkapcsolo olvadt ossze. Jelenleg helyzetjelzöm es ködlampam van csak es vasarnap mennem kell vissza dolgozni Nemetországba. Van valakinek ötlete? Elöre is köszi: Csaba
Bajuszkapcsoloval tudok valamit csinálni itt?? Más rendellenesseg nem volt, csak a hatso világitás, ami elment, majd visszajött.
A csati ki lett szedve regebben es direktbe össze lett követve. Van másik is vagy csak egy van ott? Hogy tudom megnezni a legkönnyebben?




Sebike:

mit tudok tenni ezzel itt? Hogy tudom javitani vagy ellenörizni a hibat? A vicc az volt, hogy kiszedtem a biztositekokat es tovább világitott a reflektor bekapcsolás, gyujtás nelkül... Köszi
valószínű rossz a kontakt a lámpában és ez a túláram megölte a kapcsolót

Szetszedtem a bajuszkapcsolot. A reflektor kapcsolo resze nem müködik. Lehet Sebike igazad van de a reflektor kapcsolo bajuszkapcs. nem pattan vissza reflektor modbol. Elsö lepeskent szerzek egy ilyet. Tudja valaki,h hogy mondjak nemetül? Mosolyog

cikkszám alapján tudsz csak gyári van

Ez az ?: 96 387 324 (509321-1000) HF

google ezt adja a cikkszámra: https://mtysun.en.alibaba.com/product/60217290013-801021422/Daewoo_Lacetti_Turn_Signal_Switch_96_387_324_96_387_324_96387324_K_96_387_324.html
A kapcsolóban lévő relé anno nekem is megégett, kapcsoló csere lett a vége, ami két múlva megint megégett, állandó refin maradt. Villamossági szaki végig ellenőrizte a csatlakozókat, volt amit javított, de a kormány oszlopba a bajuszkapcsoló mögé beépített két relét, azóta-ennek több éve- nincs gond.
Naplózva
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2187 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 12:41:10 »

Pesten vagy környeken jo autovillamossagi szerelöt tud valaki, aki ert a lacettikhez? MAsodik bajuszkapcsolo megy tönkre (olvad meg), nincs országuti , csak tompitott es kötlampa, illetve reflektor villogtatás. Cupika irta,h neki valami rele volt a hibas...pentekig meg kell csinálnom, mert megyek vissza dolgozni NEmetországba.

Köszi a segitseget:
Csaba
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2188 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 20:36:48 »

Pesten vagy környeken jo autovillamossagi szerelöt tud valaki, aki ert a lacettikhez? MAsodik bajuszkapcsolo megy tönkre (olvad meg), nincs országuti , csak tompitott es kötlampa, illetve reflektor villogtatás. Cupika irta,h neki valami rele volt a hibas...pentekig meg kell csinálnom, mert megyek vissza dolgozni NEmetországba.

Köszi a segitseget:
Csaba
Műszerfal mögötti csatlakozó volt már ellenőrizve, kiiktatva?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2189 Dátum: 2017. Augusztus 22. - 08:29:08 »

Pesten vagy környeken jo autovillamossagi szerelöt tud valaki, aki ert a lacettikhez? MAsodik bajuszkapcsolo megy tönkre (olvad meg), nincs országuti , csak tompitott es kötlampa, illetve reflektor villogtatás. Cupika irta,h neki valami rele volt a hibas...pentekig meg kell csinálnom, mert megyek vissza dolgozni NEmetországba.

Köszi a segitseget:
Csaba
Műszerfal mögötti csatlakozó volt már ellenőrizve, kiiktatva?

Igen, kiiktatva korabban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!