Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 17:35:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 97098 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. November 21. - 20:48:27 »

Továbbá lelkiekben: Zsu, és BeZe, de sajnos személyesen nem jön össze nekik most (sem?). Kacsint
Akkor holnap, és 9-től ügyeletes leszek, csak még a csapadékot hajtsuk el legalább néhány napra! Ámen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. November 22. - 08:30:13 »

Heó mindenki!

Igyekszem APUhoz odaérni 9.45-ig. Remélem jól emlékszem, hogy a Shell kút mögött lakik. Majd csak észreveszem a sok lacsit. Szép napsütéses hideg van, szép napot mindmagunknak!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. November 22. - 09:08:42 »

Úgy néz ki,hogy háromnegyedig én is odaérek.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. November 22. - 09:11:45 »

Hello Everybody! Üdv Mindenkinek! Eljött a várt nap, és pillanat! Mostantól várom az ide érkező cartársakat, még háromnegyed órán keresztül, majd együtt átmegyünk a rendelő parkolójába, mert 10-től már oda várjuk a klubtagokat. Majd ott eldöntjük, hogy mi mindent csináljunk. Mr. Sale gondolom benne van a tervben póló ügyileg. 13 órától várjuk a délutános csapatot, akkor jön a főszerelő úr is, és megcsináljuk a kért dolgokat mindenkinek, hakinek igénye van rá, és van hozzá cucc is. Gond esetén hívjatok most még vonalason is, de később csak mobilon! Akkor gyerünk, jöjjünk össze! Come Together Beatlesre emlékezvén.
Hideg esetén kocsikat otthagyva biztonságban itt is lehetünk, elférünk, csak dohányozni szigorúan tilos! Várakozás bekapcsolva, gyertek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. November 22. - 19:14:10 »

Egy nagyon jó hangulatú, eredményesnek mondható találkozón vagyunk túl.  Vigyorog
Részleteket majd a szónokunk, Gida Barátom ékes tollából várjatok.    Puszi
Szép létszámban voltunk, jöttek messziről is Cartársak, jöttek a "sarokról" is.  Kacsint
Elkészültek a tunning lámpák, pólók is gazdikra leltek.  Vigyorog
Köszönöm Mindenkinek, hogy jelenlétükkel emelték a találkozó fényét, hangulatát!  Vigyorog

Éljenek a Lacetti klubosok!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. November 22. - 19:15:25 »

Hali!
Jelentem 18.00-kor landoltam otthonunkban épségben. Viszont amilyen hóviharban jöttem az M7-en, azt nem kívánom senkinek! Ködzárt kb 80 méterről lehetett látni, 60-80-nal araszoltunk egy sávban. Csúszós is volt, mert megmaradt a pályán. Ez csak kb.20-30 km-en keresztül volt, előtte és utána is "csak" viharos oldalszél és hideg.
Remélem mindenki épségben hazaterelgeti lacsiját!
Köszönöm mindenkinek, hogy összehoztuk ezt a talit. Igaz nem volt jó idő, de ennek ellenére nagyon jól éreztem magam.
Képeket később rakok majd fel, ill. megkérem Főnit erre.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. November 22. - 19:41:49 »

Én is jól éreztem magam, köszi mindenkinek aki ott volt, jó sokat röhögtünk! Vigyorog
Negyed hatra értem haza, szerencsére az erős szelen kívül nem volt semmi esemény.
Szóval jó volt! Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. November 22. - 20:35:00 »

Cap 7 előtt hívott, hogy lefagyott Pest. Utána indult csak. Most nem elérhető...remélem nem történt baja! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. November 22. - 20:50:36 »

Cap 7 előtt hívott, hogy lefagyott Pest. Utána indult csak. Most nem elérhető...remélem nem történt baja! 
Most hívott vissza Cap. Még van 5 km nekik Atheeval, hogy hazaérjenek...beállt a forgalom, tiszta jég minden, káosz.

Jó lenne, ha mindenki jelentkezne, épségben hazaért-e....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. November 22. - 21:02:20 »

Cap 7 előtt hívott, hogy lefagyott Pest. Utána indult csak. Most nem elérhető...remélem nem történt baja! 
Most hívott vissza Cap. Még van 5 km nekik Atheeval, hogy hazaérjenek...beállt a forgalom, tiszta jég minden, káosz.

Jó lenne, ha mindenki jelentkezne, épségben hazaért-e....

Miután én elég korán leléptem és még sütött a nap amikor a pályán száguldoztam hazafelé, nem volt nagy rizikofaktor a hazaérés.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. November 22. - 21:20:04 »

Amit még nem tettem meg...:

Köszönöm Mostnemtomnak a felvezetést, Captainnek a tuti chevys kulcstartót (már át is cseréltem!), a navigálást és az öltönyházi kitérőt (lett egy szupi kabátom olcsón, ezúton Főninek is a Mr. Sale beszervezését) Ladlacnak a szereléseket és a finom chevy-jeles pogit, Jopek moditársamnak a kivezetést a zűrös pesti forgalomból és nem utolsó sorban Gidy Apunak a szervezést és lebonyolítást, valamint a kiegészítőket...és azt, hogy értette a viccet és nem sértődött be az eszetlenkedéseinken.  Vigyorog
Biztos van, amit vagy akit még kihagytam, sorban jönnek elő a mai nap emlékei...elnézést érte. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. November 22. - 21:23:43 »

ITTHON VAGYOK A JÓ MELEGBEN ÉS EMLÉKEZEM ERRE A SZÉP NAPRA
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. November 22. - 21:27:13 »

Majd, ha jelentkezett a maradék hazafelé tartó, akkor írhatunk beszámolót. Még nem jelentkezett be CDX, Diablo (telefonon hívott akkor még Solymárnál volt egy órája), Cap, és Athee már közel volt az otthonukhoz, de még nem jelentkeztek be, ezt várjuk, (Cap hívott, hogy mit tud Diablo, mert ő előrébb volt, és álltak hosszú perceken keresztül), Stocz pedig még ment kereket cserélni, ő nem is lesz gépközelben, mindjárt felhívom, hogy mi van vele. Szóval jelentkezzetek, hogy megnyugodjunk! Cápa, Jopek, MNT szerencsére már otthon vannak!
Akkor a névsor: a messziről jöttekkel kezdem: Cápa, MNT, Jopek, CDX, és neje, Diablo, Captain, Athee, Kripic
Mocsokfalviak: Meatloaf, és Ági, LadLac, Jani, Weres, Kakaos, Stocz, LadiGidy (gyalogosként, de a garázsban láthatták a verdát, holnap leltár!), volt még két srác, de sajnos a nevükre nem emlékszem egy szép sedannal voltak. Remélem majd jelentkeznek még!
Most beszéltem a Főnivel, Pomázról tart hazafelé, nem megy éjjel ki dolgozni, de otthonról bejelentkezik, hogy megnyugodjunk.
Mindenkinek köszönöm a megjelenést, a beszélgetést, sőt az ugratásokat is, a szereléseket LadLacnak, és az otthonról hozott Chevys pogácsákat, Cápának, Atheenak a fínom sóskifliket, a jó kedvet, a barátságot, a szép napot a rossz idő ellenére. Csuda klassz klubunk van! Ja, és újabb klubos pólósok vannak, mert ott is voltunk a Mr. Sale-ben, jó hideg szélben. Kacsint Vigyorog
Utána még feljöttünk hozzánk is jó páran, Stocz is befutott közben, és a jó melegben még jót dumáltunk, egy kis cappuccinozással, és teázással egybekötve. (Én csináltam!), közben még Ilus, és Kata is hazajöttek, szóval klassz volt ez a tali is! A fotókat persze nagyon várjuk!
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 22. - 21:55:48 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. November 22. - 21:30:07 »

Mi is itthon vagyunk,bár azon az 5 km-en nem sok veszély leselkedett ránk,inkább a távolabb lakókért aggódunk,míg nem jelentkeznek.A találkozó jól sikerült,voltunk sokan,igaz az időjárás nem volt kegyes hozzánk.A képeket rakjuk már fel.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. November 22. - 21:45:53 »

Tőlem is töltődnek a képek a klub gmailes fiókjába. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!