Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 10:01:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 97084 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Július 21. - 07:38:11 »

Ennek a talinak nem kell elmaradnia, de ez nem kíván nagy felhajtást, mert se szállást, se kajálást nem igényel. Jön aki jön, és csak autós dolog lesz a téma, egy kis bütyköléssel, eszmecserével, ahogy volt a múltkor is. Időpontot pedig majd később kell kijelőlni, a többitől függően.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Július 23. - 19:27:48 »

Ennek a talinak nem kell elmaradnia, de ez nem kíván nagy felhajtást, mert se szállást, se kajálást nem igényel. Jön aki jön, és csak autós dolog lesz a téma, egy kis bütyköléssel, eszmecserével, ahogy volt a múltkor is. Időpontot pedig majd később kell kijelőlni, a többitől függően.
...akkor jó. Csak ne essen az eső!!!!!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Augusztus 20. - 20:04:00 »

Jeleznem, hogy ma meghosszabbitottak a hajo berleti szerzodeset 6 honappal. Ez azt jelenti, hogy oktober 1-e utan az elso adando alkalommal levaltanak Antwerpenbol. Tehat 99%, hogy oktober 18-an itthon vagyok. Talan mar 11-en is, bar az a tronorokos szulinapja.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Augusztus 20. - 20:15:01 »

Jeleznem, hogy ma meghosszabbitottak a hajo berleti szerzodeset 6 honappal. Ez azt jelenti, hogy oktober 1-e utan az elso adando alkalommal levaltanak Antwerpenbol. Tehat 99%, hogy oktober 18-an itthon vagyok. Talan mar 11-en is, bar az a tronorokos szulinapja.
 
Akkor pedig remélem jönni tudsz a Bagolyra is, meg a Vadasparkba is! Tudod- fontos vagy nekünk, Fiam! Várnak a cartársaid is! Amint megtudod, mikor lépsz szerencsétlen hazánk földjére, jelezd, hogy számítsunk Rád! Remélem jól elmúltak a műtétek nyomai a sebek a testen, és a lelkeden is! Örömmel vettem, vettük jelentkezésed! Remélem egyre többször kerülsz net-közelbe. Minden jót, és nagyon vigyázz Magadra, jó Fiam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Október 15. - 19:02:44 »

Kapitány itthon van, most már tervezhetjük a talit!
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Október 15. - 19:23:46 »

Kapitány itthon van, most már tervezhetjük a talit!

Rossz hírek terjednek, mint a kolera.....


Mikorra tervezzük?!

Gondolom ez a hétvége már késő, de legalább körberohanhatom anyosságot, rokonságot.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Október 15. - 20:23:20 »

Lesz egy remek négyes ünnepünk....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Október 16. - 16:12:55 »

Lesz egy remek négyes ünnepünk....

Két tüntetés között egy évadzáró?

Gondolod békés ünnep lesz?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Október 16. - 17:26:59 »

Lesz egy remek négyes ünnepünk....

Két tüntetés között egy évadzáró?

Gondolod békés ünnep lesz?

Én úgy gondoltam, hogy szívesen kimenekülnétek mocsokfalváról fél napra. Nagy segítség lenne nekünk vidékieknek, ha nem kéne bemenni a sok "állat" közé. Valami jól megközelíthető, városon kívüli helyszín kellene....persze csak ha van mód Vadasparkon változtatni.
Meg aztán nem kell feltétlen 23.-a. (Az a nap spec nekem sem jó)
Amúgy a békében nem hiszek. Van egy réteg, akinek mindegy, ki van hatalmon, mindenképpen balhézni akar amikor mások megemlékeznének, ünnepelnének. Ezt a minap Orbán is megemlítette, hogy ha ő lenne Fletó helyén, most az ő nevével skandálnák, hogy takarodjon...többségében ugyanazok az arcok. Vagy csak most nem akar előrehozott választást, nem akar Fletó helyén lenni ebben a nagy válságban?  Vigyorog Kacsint
Huhh nagyon elkalandoztam...bocs.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Október 16. - 18:18:41 »

Hát el. Valami van erről valamilyen szabályzatban....  Kacsint

Bár én csak Mocsokgfalva közeli vagyok, azért én is inkább nem mennék be. De akkor hol? Ha jól értem, akkor inkább kihagynád a Vadasparkot. Bár az nem Pest! (A kék busz áthúzott táblával jár arra).
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. Október 17. - 02:53:20 »

Ha lehet egy kérésem, legyetek szívesek szombati napot választani! Szeretnék én is ott lenni, és a vasárnap az már gáz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. Október 17. - 09:12:29 »

Ha lehet egy kérésem, legyetek szívesek szombati napot választani! Szeretnék én is ott lenni, és a vasárnap az már gáz.
 
A szombat nem rossz ötlet. Azt is meg kéne gondolni, hogy egész napos lesz-e, vagy csak délutános. Ez esetben még, ha dolgozom is aznap, részt tudok venni. Az a baj, hogy a beosztásomat általában 25.-ike körül kapom meg a következő hónapra. De igyekszem megoldani, hogy ott lehessek veletek. Várom a döntést.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. Október 17. - 11:08:42 »

Mertmivel jönnek a rosszidők, mit szólnátok a 25-hez. Azaz mához egy hétre? A helyszín a Vadaspark parkolója. Vagy mehetünk máshová is. És nem évadzáró, csak évfordulós tali, ugye?

TESSÉK DOBÁLNI AZ ÖTLETEKET!!!!! AZ IDŐ RÖVID!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. Október 17. - 12:07:35 »

Mertmivel jönnek a rosszidők, mit szólnátok a 25-hez. Azaz mához egy hétre? A helyszín a Vadaspark parkolója. Vagy mehetünk máshová is. És nem évadzáró, csak évfordulós tali, ugye?

TESSÉK DOBÁLNI AZ ÖTLETEKET!!!!! AZ IDŐ RÖVID!
Én pont erre a napra gondoltam... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. Október 17. - 14:41:59 »

Nekem sajnos nem jó a négy napból egyik sem,mert elutazunk(messze mocsokfalvától)
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!