Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 00:31:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 36   Le
 
Szerző Téma: Szelepcsere, kapcsolódó tapasztalatok  (Megtekintve 155166 alkalommal)
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Dátum: 2007. Szeptember 09. - 09:46:25 »

Én is gratulálok az új fórumhoz!!!

Amióta megvolt a szelepcsere (16 db) azóta problémamentes a gép. A direktszűrő kikerült, jó volt a hang, de erősebb nem lett, így, mivel a sportdobtól amúgy is üvöltős, eladtam egy szintén lacsisnak. Nekem a kezdetektől kormos a kipufogó, de mivel mindent rendben találtak a kötelező szervizen és zöldkártyán, nem foglalkozom tovább vele. Engem most az izgat, mennyiért vesztegethetik a WTCC küszöbb és lökhárítószettet. Tud valaki róla valamit???

üdv: georgbob
Naplózva
zozo68
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 09. - 10:25:14 »

Szia georgbob
Én meg kérdeztem már 200.000-ft ba kerül a komplet szett KB!!! enyit tudtak mondani...
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 09. - 11:09:46 »

Hát nem szívbajosak! Megnéztem a szalonban, a lökös nem is egyben van, hanem az eredetire van csak rácsavarozva toldatként. Ennyiből még ültetéssel együtt is kijön a tuningboltokban!!! Azért köszi az infót.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 06:54:30 »

Ebben az árban szerintem a felnik is benne vannak. Bár én nem jártam utána, de a WTCC Street kivitelben úgy tudom az is benne van.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 14:11:47 »

Ebben az árban szerintem a felnik is benne vannak. Bár én nem jártam utána, de a WTCC Street kivitelben úgy tudom az is benne van.

Felnik is, de ez nem nagy durr., mert az acélfelni és a dísztárcsa ára lejön belőle, így kb. 8 ezret nyersz kerekenként. Spec én anno a vásárlásnál úgy alkudtam, hogy DOTZ aluval kapjam, a lemezfelniket meg okosan dísztárcsával a csomitartóba, hisz ősszel arra kerültek fel a téli gumik.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
zozo68
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 17:43:00 »

Szia georgbob
Azt szeretném meg kérdezni tőled,amikor szelepet cseréltek a kocsidon neked járt csere autó?? 
Naplózva
zozo68
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 15:41:48 »

Sziasztok
Ma voltam a szervizbe KÓD:P300
Azt mondták szelep csere mind a 16-db,jövő héten meg csinálják 3nap!!?? 
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 12:27:30 »

A Gombosnál 3 nap. Egy éves az autód, és mind a 16-ot cserélik? Itt valami nem gömbölyű! 2006-os modellévtől csak a 8 kipufogót szokták.
A szelepcsere után valószinűleg a kipufogód sem lesz kormos.
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 18:13:14 »

Hi zozo68!
SBocs hogy ilyen későn válaszolok, de még nem szoktam át erre a fórumra. Nos, nekem egy délelőtt megcsinálták (mind a 16) és természetesen jár csereautó!!!
Naplózva
zozo68
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 19:34:32 »

Szia georgbob
Nekem 3-nap és nem adnak csere autót,azt mondták kedvezményesen bérel hetek tőlük autót(4500-ft)ért!!!
 
Naplózva
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 10:01:19 »

Sziasztok!
Bár nekem esperóm van, úgy néz ki, hogy a következő kocsim lacsi lesz...ezért figyelmesen olvasgatom, mit és hogyan.Tisztán parasztésszel gondolkodva:
Idézet
gépek által összerakott motorod helyett kapsz egy emberek által összerakottat.
az emberek jobban rakják össze, mint a gépek?
Másik:ha kicserélik a szelepeket, de nem orvosolják a baj okozóját, akkor nem fog újra megjelenni?
Ha volnátok szivesek erre véleményt nyilvánitani...
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 11:15:13 »

Sziasztok!
Bár nekem esperóm van, úgy néz ki, hogy a következő kocsim lacsi lesz...ezért figyelmesen olvasgatom, mit és hogyan.Tisztán parasztésszel gondolkodva:
Idézet
gépek által összerakott motorod helyett kapsz egy emberek által összerakottat.
az emberek jobban rakják össze, mint a gépek?
Másik:ha kicserélik a szelepeket, de nem orvosolják a baj okozóját, akkor nem fog újra megjelenni?
Ha volnátok szivesek erre véleményt nyilvánitani...

Emberek (nem török vendégmunkások, vagy brazil gépsor, hanem emberről beszélek!!!) mindig jobban összeraknak egy motort.
Természetesen megfelelő célszerszámmal felvértezve. Ha az alkatrészek minősége ugyanaz, akkor egy kézi gondos összerakás mindig tökéletesebb.
Szelepre meg annyit, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ugyanolyan szelepek kerülnek bele! Első hírek között az szerepelt, hogy változtattaka  zárásszögeken. Remélem nem tudom saját bőrömön tapasztalva elmesélni neked, miből is áll az egész hercehurca, mit és hogyan cserélnek most, ill. mit tesznek még a szelepcserén túl.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 15:23:42 »

Márpedig garanciaidőn belül jár a csereautó!!! 3 nap szelepcsere és semmi csereautó??? Nálam nem merték megcsinálni! Én már kaptam azért is csereautót, mert reggel bevittem, hallgassák meg hidegen a kuplungot (zajos kicsit), majd délután visszamentem. De, a szelepcsere megvan egy délelőtt, az biztos!!!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 13:56:19 »

Nem akarlak idegesíteni, de az ilyen egy délelőttös "szelepcsere" esetén szét sem szedik a motort. 
Ügyfél el, szerelő be, jópár km. padlógáz, és már meg is javult. Ne legyen igazam.

Nézd meg a képriportoknál az ide vonatkozó részt (web lap, galéria). Szerinted ez megy egy délelőtt alatt? Szét-össze ennyire a gépet+a gépműhely, ami szintén nem két perc. Ha csak nem a Forma 1-re gyakorolnak  Kacsint
Mindíg azt mondom, ilyen munkánál nem szabad sürgetni a szervízt. Jó munkához idő kell.
A szelepek egyébként nem ugyan olyanok, mint a gyáriak.

Csereautó? Nekem is pénzért adták volna. Minek?
Inkább csinálják meg rendesen.
Abban nem vagyok biztos, hogy a garancia időre kötelezően jár a csere kocsi. Ez szerintem szervíz függő. Marketing. De mivel nem érdekelt a dolog, nem is jártam utána.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 14:03:14 »

Ha 3 munkanapnál tovább tart a javítás, akkor jár  a csereautó. Ez benne van a gariban.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 36   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!