Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 07:32:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 246356 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Május 19. - 17:15:20 »

A fentiekből adódik, hogy szerintem nem jó vicc. (lehet, hogy nem értem a humort  ).
Nem vettem a lelkemre, csak zavar.
Harag nincs.

De engem mélységesen zavar, ha neheztelsz rám!
Hogy tudlak kiengesztelni? He
Ugye hiszed, hogy semmi féle hátsó szándék, vagy szúrkálódás nem volt benn? He
Lécci-lécci!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Május 19. - 19:04:49 »

A "jó" forintnak, és "gyenge" dollárnak köszönhetően, holnaptól a benzin "csak" 2 Ft-tal, a gázolaj 4 Ft-tal ér többet a Molnak, nekünk meg ennyível lesz drágább! Természetesen az adókból nem lehet engedni, mert akkor megint kevesebbet herdálhatnának el mindenféle hülyeségre, tanácsadásra, átvilágításra, stb.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Május 19. - 19:41:34 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Május 19. - 19:49:57 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Valószínű hogy a következő 3 évre megvan a programod.A kilencvenes évek elején jártam úgy hogy eladtam a BMW-et,amit aztán szétbontottak és darabokban eladtak majd a papírjaihoz loptak egy megfelelő autót,amit megpróbáltak legalizálni az eredeti adásvételi alapján az én nevemben.Hát nem semmi kalamajka volt mire tisztáztam magam,ja és 3 évig tartott.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Május 19. - 19:51:00 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Akkor nincs nagy baj ha neked megvan az adásvételid.A gázos inkább a kalibra amit vettél.Majd jön az apeh és vagyonosodási vizsgálatot varr a nyakadba. Ennyi autó megvételét már jövödelemmel kell alátámasztani.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Május 19. - 20:01:49 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Akkor nincs nagy baj ha neked megvan az adásvételid.A gázos inkább a kalibra amit vettél.Majd jön az apeh és vagyonosodási vizsgálatot varr a nyakadba. Ennyi autó megvételét már jövödelemmel kell alátámasztani.
Rendesen lejelentettem még az eladás után. A  calibra nem egy akkora összeg amit vizsgálnának.
Az jobban izgat, hogy még mit vesznek a nevemben ez után. He
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Május 19. - 20:03:19 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Valószínű hogy a következő 3 évre megvan a programod.A kilencvenes évek elején jártam úgy hogy eladtam a BMW-et,amit aztán szétbontottak és darabokban eladtak majd a papírjaihoz loptak egy megfelelő autót,amit megpróbáltak legalizálni az eredeti adásvételi alapján az én nevemben.Hát nem semmi kalamajka volt mire tisztáztam magam,ja és 3 évig tartott.
3 év!
Nov.ben kaptam egy határozatot, hogy az autót ideiglenesen kivonták a forgalomból,
mivel nem lett átírva és vizsgálatot indítanak. Azóta semmi fejlemény.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Május 19. - 20:39:28 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Épp ilyen ügyekről is volt szó a TV Ügyvédje mai adásában.
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Május 19. - 20:52:53 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Épp ilyen ügyekről is volt szó a TV Ügyvédje mai adásában.
Ez ördögi kör.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Május 19. - 21:13:28 »

"s büszkén mondhatom, hogy új termékeink a német magazinok szigorú öszszehasonlító tesztjeinek az élén végeztek"

http://nol.hu/cikk/492233/
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Május 19. - 21:16:20 »

"s büszkén mondhatom, hogy új termékeink a német magazinok szigorú öszszehasonlító tesztjeinek az élén végeztek"

http://nol.hu/cikk/492233/
Kár hogy az enyémen még Made in China felirat van! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Május 19. - 21:17:47 »

"s büszkén mondhatom, hogy új termékeink a német magazinok szigorú öszszehasonlító tesztjeinek az élén végeztek"

http://nol.hu/cikk/492233/
Kár hogy az enyémen még Made in China felirat van! 
Az enyémen is. A cikk is írja, hogy: "A magyar gyár még nagyon új, s a szigorú, kifejezetten az autóipari beszállítókra vonatkozó minőségi tanúsítás egyelőre folyamatban van, amelynek lezárultáig ebből a gyárból nem szállítunk autógyáraknak"

Tehát van remény. Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Május 19. - 21:59:44 »

Lehet , hogy így van ,de  én szívesen lecserélném egy normális gumira!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Május 20. - 09:37:03 »

A fentiekből adódik, hogy szerintem nem jó vicc. (lehet, hogy nem értem a humort  ).
Nem vettem a lelkemre, csak zavar.
Harag nincs.

De engem mélységesen zavar, ha neheztelsz rám!
Hogy tudlak kiengesztelni? He
Ugye hiszed, hogy semmi féle hátsó szándék, vagy szúrkálódás nem volt benn? He
Lécci-lécci!


Spórolj a zsepivel!
Egyáltalán nem neheztelek rád, jó srácnak tartalak.
De tényleg.
Viszont ez nem zárja ki, hogy egyes dolgokban más legyen a véleményünk.
Nem tartozom azok közé, akik haraggal 'jutalmazzák', ha valaki másként gondolkozik, mint ő (na jó, van amikor igen  ). Így működik a világ, így kerek (és még az is lehet, hogy a másiknak van igaza.)

Ezzel együtt még mindíg arra kérlek, hogy töröld azt a képet.
Lszi.

Kösz. Stocz
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Május 20. - 10:48:51 »

No, nem mindegyiket, de van olyan is, amit nem is szeretnék! Amúgy köszi. Nem semmi küzdés volt...
  Persze az amcsi anyahajókat, és tengeralattjárokat nem vezényelheted, .....
és vizibuszokat..?? Hozzád mehetne gyakolati felkészítőre TT (Tengeri Tanuló) tablával a 260sod elejére  Vigyorog Vigyorog

Egy Tengerivel senki nem kukoricázhat Vigyorog, ezért Cap gratula a diplomához!  Kacsint
  Kedves Komis! Nagyon rosszul esett, hogy az én szuperjó 280-asomat egysterűen le 260-asoztad.  Hát szabad ilyet tenni? He Nem! Kacsint Vigyorog
Jajj!! Bocsi, megkövetlek! Sajna a távolságiból kihaltak szegények...ott már csak a 260as kukacok vannak.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!