Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 13:57:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 247333 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Május 21. - 12:35:32 »

Aki utólag szeretne vonóhorgot, annak itt egy kis történet, hogy mire készüljön!
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/vonohorog/
Hencegés lenne, ha azt mondanám, hogy nem véletlenül rakattam fel még új korában, a forgalomba helyezés előtt? Vigyorog Tudtam, hogy nagy szívás utólag, de ennyire nem gondoltam!
Persze nem esztétikus, de ha nagyon zavarna két csavar fogja csak a buciját, lekaphatom.
Nem csak véd valamelyest hátulról, hanem -utánfutóm lévén, de van már a családban vonóhorgos autó- én is ráncigálhatom a pótost. Arról nem is beszélve, ha bicajt is kéne vinni a kirándulásra...nem kell a tetőre pakolni -ott meg marad a hely a többi csomagnak- csak egy párezer fityinges bicajtartót kell vennem! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Május 21. - 14:15:18 »

Hali!

Csak halkan suttogva jegyzem meg, hogy a felszerelt vonóhorog felülírja az energia elnyelő zónák működését és védelmi szempontból, már nem annyira praktikus, mint a Wartburg, Lada korszakban volt. Ha nem használod a horgot csak a védelem miatt már nem tanácsos felszerelni.


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Május 21. - 14:18:06 »

Hali!

Csak halkan suttogva jegyzem meg, hogy a felszerelt vonóhorog felülírja az energia elnyelő zónák működését és védelmi szempontból, már nem annyira praktikus, mint a Wartburg, Lada korszakban volt. Ha nem használod a horgot csak a védelem miatt már nem tanácsos felszerelni.


.
Nem is a durrbelebumm-védelemre gondoltam, hanem a mindennapi kocaparkolókra!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Május 21. - 15:05:05 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Üdvözöllek a klubban. Én egy éve járom a hasonló kanosszát a Mazda miatt. Már forgalomból kivonási határozat van az autóra, de cseszhetem. Egyet tudj, ha valamit elkövetnek az autóval, rajtad kérik számon. Én voltam a rendőrségen. mert ugye még objektíven sem vagyok felelős az autó sofőrje álltal elkövetett dolgokért - de csak széttárták a kezüket: nem bűncselekmény tárgya az autó, mert az át nem iratás csak közigazgatási eljárást von maga után. De mivel az adatbázisban mind a mai napig az én nevem alatt van, az összes tilosban parkolás, matrica nélkül autózás nálam landol. Gyorshajtás eddig nem, de tatok tőle, hogy ami késik, az nem múlik.
Már megfordult a fejemben, hogy beküldök a vas ablkán egy molotv koktélt, rövidre zárva a problémát. Csak túl törvénytisztelő vagyok hozzá.
Forgalomból kivonási határozat? Én úgy tudom, hogy ennél egyszerűbb. (Nem mondom, honnan, de sajnos saját bőrös tapasztalat.) Bemész az okmányirodába és kivonatod a forgalomból. Ezek után sem leműszakiztatni, sem zöldkártyáztatni nem tudják, valamint az első igazoltatásnál kiderül, mivel rádión aktuálisan lekéri a rendőr, hogy forgalomban van-e, nem körözött-e, ill. van-e érvényes biztosítása.
rutintalan lévén én csak bejelentettem az ocsmányirodán az adásvételt. Márciusban történt érdeklődésemre kaptam a választ a jegyzőtől, hogy semmi gáz, mert ez a határozat van az autó ellen és nagyon gyorsan lekerülnek napirendről az ilyen ügyek, mert azsaruk előbb utóbb leigazoltatják a vasat.
Ehhhez képest most kaptam ügyvédi fizetési felszólítást egy még tavaly szeptemberi jegynélküli parkolás miatt. szegény ügyvédcsaj, nem elég, hogy egy törvénytelenül münködő (Centrum Parkolási KFT., vagy ilyesmi) a megbízója, de még meg is szívatják, mert eddig már legalább 3X írásban és egyszer személyesen is eljuttattam nekik az adásvételi és a jegyzői határozatok másolatát. De milyen vicc egy cég. Egy rendszám alapján nem tudják összecsoportosítani az ügyeket. Persze, ha megtennék, akkor nem látszanának fontosnak.
Pedig a vezetéknévre oda kellene figyelni, mert ugyanaz az ügyvédem, aki a tesómé. És akkor hülyéim nagyon rosszul jöttek ki egy 2000 FT-os bírságból. 750000 ft kártérítésnél és ügyvédi költségnél adták fel....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Május 21. - 18:41:20 »

Aki utólag szeretne vonóhorgot, annak itt egy kis történet, hogy mire készüljön!
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/vonohorog/
Örülök hogy felraktad a cikket,mert jövő tavasszal szeretném felrakatni mikor lesz a vizsga.Azt hiszem ennek majd időben utána járok.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Május 21. - 18:45:50 »

Ma BL döntő lesz! Focibolondok, ne hagyjátok ki! M1-es  közvetíti. Manchester United- FC Chelsea "semleges" pályán, Moszkvában.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Május 21. - 19:01:31 »

Kedves Cápa!
Grat a 2000-hez!  Vigyorog Vigyorog
 Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Május 21. - 19:08:25 »

Kedves Cápa!
Grat a 2000-hez!  Vigyorog Vigyorog
 Kacsint
Valami új rangot kitalálhatott volna a Főni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Május 21. - 19:16:04 »

Kedves Cápa!
Grat a 2000-hez!  Vigyorog Vigyorog
 Kacsint

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy!

Kedves Cápa!
Grat a 2000-hez!  Vigyorog Vigyorog
 Kacsint
Valami új rangot kitalálhatott volna a Főni.
Csitt, mert még meghallja és olyan titulust talál ki, hogy....!  Vigyorog  Szerintem ő sem számított arra, hogy lesz ember, aki ennyire elvetemült! És még leszúrt az elején, hogy nem aktivizálom magam, miután létrejött a honlap! Kellett ez neki?  Vigyorog

Amúgy azt írja ki, hogy 14 nap, 22 óra és 5 perc....lassan el kell, hogy vegyelek benneteket feleségül, mert ez már nagy idő az együttléthez!  Csoda, hogy féltékeny lesz anyuci Vigyorog Vigyorog Vigyorog Életemben ennyit nem írtam szerintem, pláne ennyi idő alatt!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 21. - 19:17:51 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Május 21. - 19:48:42 »

Cápa! Megmondtam... Itt is grat! Vigyorog De a lényeg: KEZDŐDIK! MEGY A MECCS! HAJRÁ!. Viszlát meccs után! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. Május 21. - 21:24:07 »

Cápa grat! MM - csak nincs 2K gondod? Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. Május 21. - 21:26:46 »

Cápa grat! MM - csak nincs 2K gondod? Vigyorog
Köszi, nincs.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. Május 21. - 22:49:04 »

Izgalmas meccs volt, már félidőben megszületett a végeredmény. 1-1 lett, majd hosszabbítás, és végül a 11-esekkel: Manchester siker!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. Május 22. - 05:48:19 »

Aki utólag szeretne vonóhorgot, annak itt egy kis történet, hogy mire készüljön!
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/vonohorog/
Örülök hogy felraktad a cikket,mert jövő tavasszal szeretném felrakatni mikor lesz a vizsga.Azt hiszem ennek majd időben utána járok.
Emlékeztem rá, azért írtam be! Kacsint
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. Május 22. - 14:12:15 »

Cápának grat. a 2000.-hez !
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!