Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 14:12:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 247335 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Május 20. - 11:01:38 »

szerintem ez a jobbik verzió  Vigyorog Vigyorog
Ha az avatarom Captiva lenne, abból lehetne következtetni, hogy az is van!
Tudom, avatarom még attól lehetne, de hidd el addig nem lesz, míg a ház előtt nem áll(az enyém)! Vigyorog
Nekem rögtön leesett, hogy 1 Captivást üdvözölhetünk Dundi500 személyében, nem csak a vágyait tárta szemünk elé!
Mindegy, a lényeg ugyanaz.
Persze! egyre gondoltunk  Kacsint Captiva poszter helyett a ház elött  Vigyorog hmmmmmm fincsi lenne..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Május 20. - 11:51:15 »

Hali!

Mély tisztelettel kérdem, hogy itt a forumon van-e olyan topik, amelyben a forumozók egy pár sorban bemutatkoztak, illetve irtak magukról.  Ha igen, hol találom?


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Május 20. - 12:21:32 »

Nem tartozom azok közé, akik haraggal 'jutalmazzák', ha valaki másként gondolkozik, mint ő (na jó, van amikor igen  ).

Hmmmm....épp a minap olovastam vissza, hogy Vácon rám vadásztál.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Holnap viszem a horgászbotot.
Pergetni fogok, nagy hármashoroggal!

Cápát akarok fogni!!!

(ÁÁÁ, nem vettem zokon. 
)


Na ez itt egy példa volt akkor.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy visszakaphatom, mert mi is propelleresek leszünk a fiammal. Mondom MI, mert ugyan ő kapja szülinapjára, de.... Vigyorog Ha ideálisak lesznek a feltételek, Veszprémben röptetünk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Május 20. - 12:50:38 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
  Több napi étel, ital, váltás fehérnemű, és kötélidegekkel menj oda! Remélem az összes iratodat jól elraktad! Veled vagyunk a megpróbáltatásokban! Ha kell rendőri segítség, tanácsra gondoltam, akkor keress meg priviben, vagy telcsin, megpróbálok segíteni Neked! De nem irigyellek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Május 20. - 17:20:12 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Üdvözöllek a klubban. Én egy éve járom a hasonló kanosszát a Mazda miatt. Már forgalomból kivonási határozat van az autóra, de cseszhetem. Egyet tudj, ha valamit elkövetnek az autóval, rajtad kérik számon. Én voltam a rendőrségen. mert ugye még objektíven sem vagyok felelős az autó sofőrje álltal elkövetett dolgokért - de csak széttárták a kezüket: nem bűncselekmény tárgya az autó, mert az át nem iratás csak közigazgatási eljárást von maga után. De mivel az adatbázisban mind a mai napig az én nevem alatt van, az összes tilosban parkolás, matrica nélkül autózás nálam landol. Gyorshajtás eddig nem, de tatok tőle, hogy ami késik, az nem múlik.
Már megfordult a fejemben, hogy beküldök a vas ablkán egy molotv koktélt, rövidre zárva a problémát. Csak túl törvénytisztelő vagyok hozzá.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Május 20. - 17:58:01 »

2007 augusztusában eladtam a  Dedrámat. A vevő nem íratta át, ma kaptam egy levelet, benne egy adásvételivel.
Ami szerint én most adtam el egy általam ismeretlen illetőnek. Most este felhív az új vevő, hogy ö nem tudja átíratni az autót az  okmányirodán.
Miközben beszélgetünk elmondja, hogy akitől ö vette az egy Calibrába számította be és a Calibrát meg én vettem meg!
Az az érzésem, hogy mostanában sűrűn fogok rendőrségre járni.
Üdvözöllek a klubban. Én egy éve járom a hasonló kanosszát a Mazda miatt. Már forgalomból kivonási határozat van az autóra, de cseszhetem. Egyet tudj, ha valamit elkövetnek az autóval, rajtad kérik számon. Én voltam a rendőrségen. mert ugye még objektíven sem vagyok felelős az autó sofőrje álltal elkövetett dolgokért - de csak széttárták a kezüket: nem bűncselekmény tárgya az autó, mert az át nem iratás csak közigazgatási eljárást von maga után. De mivel az adatbázisban mind a mai napig az én nevem alatt van, az összes tilosban parkolás, matrica nélkül autózás nálam landol. Gyorshajtás eddig nem, de tatok tőle, hogy ami késik, az nem múlik.
Már megfordult a fejemben, hogy beküldök a vas ablkán egy molotv koktélt, rövidre zárva a problémát. Csak túl törvénytisztelő vagyok hozzá.
Forgalomból kivonási határozat? Én úgy tudom, hogy ennél egyszerűbb. (Nem mondom, honnan, de sajnos saját bőrös tapasztalat.) Bemész az okmányirodába és kivonatod a forgalomból. Ezek után sem leműszakiztatni, sem zöldkártyáztatni nem tudják, valamint az első igazoltatásnál kiderül, mivel rádión aktuálisan lekéri a rendőr, hogy forgalomban van-e, nem körözött-e, ill. van-e érvényes biztosítása.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Május 20. - 18:16:57 »

Ma láttam egy kamiont, ami ugyanolyan fekete sedanokat szállított, mint az enyém! Nagyon jól néztek ki! Kár, hogy nem volt időm lefényképezni!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Május 20. - 19:15:44 »

Stocz Apu!

Kép törölve, bocsi!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 20. - 20:10:26 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Május 20. - 19:18:11 »

Cartársak! Iwiw-es meghívót tudok felajánlani, ha kér valaki, vagy családtagjának, priviben, e-mail cimmel jelezze! Itt említem meg, hogy a klubunknak is van iwiw-je. Már 68-an vagyunk rajta.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Május 20. - 19:33:55 »

Cartársak! Iwiw-es meghívót tudok felajánlani, ha kér valaki, vagy családtagjának, priviben, e-mail cimmel jelezze! Itt említem meg, hogy a klubunknak is van iwiw-je. Már 68-an vagyunk rajta.

Ott is úgy mennek a dolgok, mint kis hazánk élén! Mióta állami cég kezébe került fejlesztés nincs, csak pénzlehúzás! Oldal nem elérhető, ha igen, akkor nem frissít, nem nyitja meg a képeket, nem lehet adatot módosítani, stb.!
Legutóbb azért gurult el a gyógyszerem, mert nem nyitja meg a díjnyertes képet, nem enged vele semmit tenni!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Május 20. - 19:35:56 »

Cartársak! Iwiw-es meghívót tudok felajánlani, ha kér valaki, vagy családtagjának, priviben, e-mail cimmel jelezze! Itt említem meg, hogy a klubunknak is van iwiw-je. Már 68-an vagyunk rajta.

Ott is úgy mennek a dolgok, mint kis hazánk élén! Mióta állami cég kezébe került fejlesztés nincs, csak pénzlehúzás! Oldal nem elérhető, ha igen, akkor nem frissít, nem nyitja meg a képeket, nem lehet adatot módosítani, stb.!
Legutóbb azért gurult el a gyógyszerem, mert nem nyitja meg a díjnyertes képet, nem enged vele semmit tenni!

Lusta autóhoz, lusta kép!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Május 20. - 19:52:55 »

Lusta autóhoz, lusta kép!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog



Tényleg, Stocz! Te is fizetsz utánunk az IWIW-en?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Május 21. - 07:38:01 »

Hali!

Mély tisztelettel kérdem, hogy itt a forumon van-e olyan topik, amelyben a forumozók egy pár sorban bemutatkoztak, illetve irtak magukról.  Ha igen, hol találom?

Vagy a forumos profilodat bővíted fel rendesen vagy itt a törzsasztalon teszed le a névjegykártyád.. ne fogd vissza magad Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Május 21. - 11:23:10 »

Aki utólag szeretne vonóhorgot, annak itt egy kis történet, hogy mire készüljön!
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/vonohorog/
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Május 21. - 11:59:42 »

Ez is tudta merre jár. Pilisszentiván és Csobánka között még van egy város.  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!