Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 13:58:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 247163 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2700 Dátum: 2009. Július 04. - 12:37:23 »

Jelentem meg kezdtük új életünket.Nagy elhatározásra jutott a család és vettük a sátorfánkat és Sopronba költöztünk a jobb boldogulás reményében.Még idáig csak Gidyvel osztottam meg terveinket,de most már itt próbáljuk a folytatást.Sajna Miskolcon ellehetetlenült az életünk, pedig igazán szerettem itt lakni. Hiába a munkahely, mindkettőnk fizuja olyan mértékben esett vissza, hogy azzal magunkat sem vagyunk képesek ellátni nem egy családot.A hitelek emelkedését gondolom nem kell ecsetelni, bele esetünk a beetetés csapdájába.Én emlékszem mikor politikai agitációnak vettétek ama segély kiáltásomat miszerint a cigányok és élet módjuk valamint az őket kiszolgálló látvány és megélhetési politikusokra kívántam felhívni a figyelmeteket.Borsodban a munkanélküliség 15% feletti és nap mint nap nem árt tartani a portyázó fekete seregtől.Hihetetlen micsoda különbség van kelet és nyugat közt és én ez utóbbit tartom szimpatikusnak. Pl.: nem tudnám elképelni azt amit itt, hogy a Tesco előtt leláncolás nélkül hagynak bringát. Más. Sokan nem hitték el,hogy 18 év után (a közép suli elvégzése óta) ekkora szakmai tapasztalattal ( Miskolc Városi Közlekedési ZRt.-nél voltam forgalmista) képes vagyok leszámolni a válság idején.Ugyan az is igaz, hogy amennyien  jókívánsággal biztattak, akkor annak a fele is elég lenne. Mivel Pillanatnyilag messze kerültem szülőföldemtől, szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, hogy itt lehetek. Külön köszönet a NEJEMNEK aki rávett a változásra és Dundi500-nak aki eladta nekem az autót, hiszen akkor körötökben sem lennék. Most ismertlen tájon úgy érzem sebezhető vagyok és ez egy új érzés, ezért kérlek Titeket aki tud valami segítséget a helyi boldogulásban (jó tippek és ötletek) azt nagyon szívesen venném akár az oldalon, vagy privátban.Előre is köszönöm Attila!
Isten hozott nyugaton! Remélem itt megtalálod a számításod. Sopron nem nagy város, de szép, és sok az osztrák. Sajna ez az árakon is látszik. Jó tanács: ha kimentek Ausztriába, útlevél azért legyen, mert néhány polizist nem ismeri fel a többi, uniósan elfogadott papírt. Itt is szeretnek minket Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2701 Dátum: 2009. Július 04. - 13:30:59 »

Köszi!
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2702 Dátum: 2009. Július 04. - 13:41:19 »

95LE remélem megtaláljátok a fényt az alagút végén kivánom hogy mihamarabb talpra álljatok minden téren  Mosolyog /a változás nem minden esetben lehet rossz/ Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2703 Dátum: 2009. Július 04. - 17:12:49 »

95LE remélem megtaláljátok a fényt az alagút végén kivánom hogy mihamarabb talpra álljatok minden téren  Mosolyog /a változás nem minden esetben lehet rossz/ Kacsint
Köszönöm azt hiszem elég optimistán állok a dolgokhoz.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2704 Dátum: 2009. Július 04. - 21:01:45 »

Jelentem meg kezdtük új életünket..... azt nagyon szívesen venném akár az oldalon, vagy privátban.Előre is köszönöm Attila!
Üdv a klubban!! Én 15év Bács Volán után Bajáról Pécsre. Ok dettó..
PÜ küldtem
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2705 Dátum: 2009. Július 05. - 06:34:17 »

Jelentem meg kezdtük új életünket..... azt nagyon szívesen venném akár az oldalon, vagy privátban.Előre is köszönöm Attila!
Üdv a klubban!! Én 15év Bács Volán után Bajáról Pécsre. Ok dettó..
PÜ küldtem
Válasz ment.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2706 Dátum: 2009. Július 06. - 09:31:46 »

Lenne egy prózai kérdésem. Nincs valaki Szombathely vonzáskörzetében, aki tudna nélkülözni 5 ajtós Lacettire tetőcsomagtartót? Előre is köcc Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2707 Dátum: 2009. Július 06. - 13:45:22 »

95LE remélem megtaláljátok a fényt az alagút végén kivánom hogy mihamarabb talpra álljatok minden téren  Mosolyog /a változás nem minden esetben lehet rossz/ Kacsint
Csatlakozom.
Sok sikert!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2708 Dátum: 2009. Július 06. - 14:40:11 »

Jelentem meg kezdtük új életünket
Sok sikert az ottani életben/élethez,további minden jót oda,a szelíd-nyugatra Kacsint
Én nem jöttem sokat Miskolcról,csak Nógrádig(kb. ugyanaz a helyzet,mint amit leírtál ),de-és ez nem vág annyira témába- a legjobban a Bükk hiányzik.Nagyon.Mindenki mondja,hogy "de ott a Mátra",még csak nem is hasonlít.
Node mégegyszer sok,sikert,szerencsét boldogságot és szerencsét!!
Üdv a vadkeletről.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2709 Dátum: 2009. Július 06. - 15:43:57 »

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a biztatásokat, majd beszámolok a változásokról.Elöljáróban annyit, hogy a nejemnek három interjúból sikerült is állást találni. A Bükk pedig tényleg fantasztikus és nekem is nagyon-nagyon hiányzik. Az talán le sem írható milyen őserő és energia áramlik belőle. Egy félórás séta után teljesen feltöltődik az ember és egyáltalán nem kívánkozik ki onnan.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2710 Dátum: 2009. Július 06. - 18:21:48 »

Gyerekek! Csoda- szerda lesz most: 7 Ft-tal olcsóbb lesz az üzemanyag! Én feltankoltam a 13 Ft-os emelés előtt, de hamarosan Csaba ki fogja szárítani, és drukkolok, hogy mire visszajön maradjon az ár, vagy esetleg csökkenjen. (Nem fog- tudom... )
Amúgy hogy bírjátok a meleget? A fülledtséget? Én rohamosan öregszem, mert piszkosul szenvedek tőle. Ráadásul a buszon csak "hagyományos mechanikus" légkondi van (ablak elhúzós), de az átlaghőmérsékletet jól tartja, télen rohadt hideg, de nyáron jó meleg. Kacsint Ezért kell folyamatosan dolgozni! Kacsint Vigyorog
Ja még valamit: megörülök az állandó szirénázástól! Gyakorlatilag nem telik el 5 perc nélküle, mert hol rendőr, hol mentő, vagy tűzoltó, de sziréna nélkül nem élet az élet. Még éjjel is van pofájuk bekapcsolni, mert szabály, az szabály! Ki tud egy mesterlövészt? He Megint érdekelne az a bizonyos lakatlan sziget! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 06. - 18:30:28 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2711 Dátum: 2009. Július 06. - 18:32:32 »

Gyerekek! Csoda- szerda lesz most: 7 Ft-tal olcsóbb lesz az üzemanyag!

Ezek valamiben mesterkednek!
ÁFA, és jövedéki emelés nélkul milyen drasztikus csökkentés lenne?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2712 Dátum: 2009. Július 06. - 18:56:39 »

Amúgy hogy bírjátok a meleget? A fülledtséget? Én rohamosan öregszem, mert piszkosul szenvedek tőle. Ráadásul a buszon csak "hagyományos mechanikus" légkondi van (ablak elhúzós), de az átlaghőmérsékletet jól tartja, télen rohadt hideg, de nyáron jó meleg. Kacsint Ezért kell folyamatosan dolgozni! Kacsint Vigyorog
Egész jól bírom...itt szakad az eső Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2713 Dátum: 2009. Július 06. - 19:03:41 »

Amúgy hogy bírjátok a meleget? A fülledtséget? Én rohamosan öregszem, mert piszkosul szenvedek tőle. Ráadásul a buszon csak "hagyományos mechanikus" légkondi van (ablak elhúzós), de az átlaghőmérsékletet jól tartja, télen rohadt hideg, de nyáron jó meleg. Kacsint Ezért kell folyamatosan dolgozni! Kacsint Vigyorog
Egész jól bírom...itt szakad az eső Mosolyog
Itt is mindjárt. A szél már itt van.
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2714 Dátum: 2009. Július 06. - 19:36:37 »

Gyerekek! Csoda- szerda lesz most: 7 Ft-tal olcsóbb lesz az üzemanyag!

Ezek valamiben mesterkednek!
ÁFA, és jövedéki emelés nélkul milyen drasztikus csökkentés lenne?
A mult hétre tervezték a csökentést csak az áfa és adó emelés miatt torlodot mostanra (ezt monták ma a rádioban)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!