Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 13:24:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 454286 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Május 16. - 10:57:51 »

Tegnap minitaliztunk Ladlac úrral...
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy rendkívül rövid tali volt, mert én a vaksi, csipás szemeimmel még csak észre sem vettem őkelmét, amit szembejövet elhaladt mellettem... Vigyorog
De szerencsére nem sértődött meg, rögtön szóvá tette telefonon... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Május 16. - 18:13:25 »

Tegnap minitaliztunk Ladlac úrral...
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy rendkívül rövid tali volt, mert én a vaksi, csipás szemeimmel még csak észre sem vettem őkelmét, amit szembejövet elhaladt mellettem... Vigyorog
De szerencsére nem sértődött meg, rögtön szóvá tette telefonon... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja hogy ez nálatok már talinak számít?  Vigyorog
Akkor én is gyakorlom eme talikat. Ráadásul nem is ilyen minik, mert pl. most is voltam Petinél. Lehetett vagy három perc is, amit beszéltünk, ez a ti "talitokat" alapul véve már közepesnek mondható.  Vigyorog Sógorom is ott volt velem, meg is mutattam Peti "lomha" lacettijét, amivel megnyerte a gyorsulási versenyt kupáját.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Május 16. - 19:16:33 »

Tegnap minitaliztunk Ladlac úrral...
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy rendkívül rövid tali volt, mert én a vaksi, csipás szemeimmel még csak észre sem vettem őkelmét, amit szembejövet elhaladt mellettem... Vigyorog
De szerencsére nem sértődött meg, rögtön szóvá tette telefonon... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát igen, Kripic Cartárs nagyon magyarázott valamit az utasának.  Nekem tünt fel a szemből érkező ismerös Lacsi-kocsi. Miután elhaladt még matrica is volt rajta.  Vigyorog Vigyorog Kész öröm. Miért is kellett volna megsértödni?  Kacsint
Ma meg láttam az Értékesítő Emberemet /Antalóczy Andrásnak hívják / Ujpalotán, szemből jött velem ezüst SW-vel, csak a rendszáma 11-el volt kevesebb az enyémnél. Lehet, hogy Ő is olvas minket, akkor innen is: ÜDV!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Május 16. - 20:12:10 »

LadLac, és jómagam minitalijainkat már meg sem irjuk, mert az már szinte rendszeres lett. Mindig találunk valami ürügyet arra, hogy találkozzunk, valamit bűvöljünk. Bár most, hogy a Főszerelő úr is dolgozó emberré vált, egy kicsit ritkábban jön össze a tali. Másokat is szívesen látnánk, főleg a közelben lakók csatlakozhatnának időnként. Bár szívesen látnánk a távoli "rokonokat" is: Petit, Cápát, Giovannit, Komist, és mindenkit, nem irom le az összes aktiv tagunk névsorát, de ezért ne sértődjön meg senki sem! Kacsint Vigyorog Majd Veszprémben pótoljuk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Május 17. - 07:14:52 »

Tegnap minitaliztunk Ladlac úrral...
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy rendkívül rövid tali volt, mert én a vaksi, csipás szemeimmel még csak észre sem vettem őkelmét, amit szembejövet elhaladt mellettem... Vigyorog
De szerencsére nem sértődött meg, rögtön szóvá tette telefonon... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja hogy ez nálatok már talinak számít?  Vigyorog
...
Na hallod, ebben a rohanó világban...?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Május 17. - 13:47:35 »

Akkor én is gyakorlom eme talikat. Ráadásul nem is ilyen minik, mert pl. most is voltam Petinél. Lehetett vagy három perc is, amit beszéltünk.
Volt az 5 perc is! Ha éves átlagot nézel, akkor ez már erős! Vigyorog


Bár szívesen látnánk a távoli "rokonokat" is: Petit, Cápát, Giovannit, Komist, és mindenkit, nem irom le az összes aktiv tagunk névsorát, de ezért ne sértődjön meg senki sem! Kacsint Vigyorog Majd Veszprémben
pótoljuk! Vigyorog
Ha ez ilyen egyszerű lenne, kiinnálak a fullos kávédból! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 17. - 13:50:08 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Május 17. - 19:48:01 »

Voltam ma Visegrádon és láttam egy astra-talit, van ott két nagy parkoló, ahol bőven elférnénk. Mit gondoltok?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Május 17. - 20:17:30 »

Voltam ma Visegrádon és láttam egy astra-talit, van ott két nagy parkoló, ahol bőven elférnénk. Mit gondoltok?
Én benne lennék, főleg mivel közel van Vigyorog
Elugorhattál volna esetleg ide, Esztergomba is, csináltunk volna egy minitalit
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Május 18. - 09:27:03 »

Voltam ma Visegrádon és láttam egy astra-talit, van ott két nagy parkoló, ahol bőven elférnénk. Mit gondoltok?
Én benne lennék, főleg mivel közel van Vigyorog
Elugorhattál volna esetleg ide, Esztergomba is, csináltunk volna egy minitalit
Gondoltam rád, mert hazafelé Esztergomon keresztül jöttünk a 10-esen haza.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Május 18. - 16:50:52 »

Voltam ma Visegrádon és láttam egy astra-talit, van ott két nagy parkoló, ahol bőven elférnénk. Mit gondoltok?
Már régebben próbálkoztam ilyesmivel, de a Balaton parti talira nagyobb volt az igény.
De ettöl még lehet Visegrádon is egy majd.
Lehet bob-ozni, reptetni, nagy parkoló a tunninghoz, esetleg szalonnasütés.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Május 21. - 21:04:22 »

Ma megtartottuk az első győri minitalit, Jani63-mal. Sokat autóztunk elméletben, kaptam EGR lezárólapot gyakorlatban, és megismertem egy nagyon szimpatikus embert.

Remélem hogy bővülni fog a kör!
Vannak terveink egy újabb partnercéggel való kapcsolat felvételre, és a találkozók sűrítésére is.

Szuper volt!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Május 22. - 21:47:01 »

Cápaferi, holnap megyünk Keszthelyre, valamelyik nap majd felhívlak és csinálunk egy minitalit. Kacsint
Naplózva


LPG
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Május 22. - 22:26:09 »

Persze már megint kihagynátok Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Május 22. - 22:34:56 »

Cápaferi, holnap megyünk Keszthelyre, valamelyik nap majd felhívlak és csinálunk egy minitalit. Kacsint
OK. Lehetne szombatra tenni? Ugyanis péntek nekem zűrös a melóhelyen, ráadásul délután egész estig suliban vagyok. Szombaton viszont délelőtt ráérnék. Délután sajnos nem jó, mert viszem a fiamat szülinapi buliba, meg más családi program is lesz.
Lehetne hármas tali is Zotyával, ha össze tudjuk egyeztetni! Azt nem mondom, hogy találkozzunk nálunk, mert éppen felfordulás van, de ha kell, tudok könnyen megközelíthető helyszínt.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Május 23. - 06:30:46 »

Legfeljebb csatlakozom én is!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!