Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 20:30:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456059 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Május 23. - 07:42:40 »

Legfeljebb csatlakozom én is!
OK, gyere! Mit nekünk több hónapos szervezés! Egy nap alatt összeütünk egy jó kis dunántúli talit!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Május 23. - 09:42:56 »

Legfeljebb csatlakozom én is!
OK, gyere! Mit nekünk több hónapos szervezés! Egy nap alatt összeütünk egy jó kis dunántúli talit!  Vigyorog
Sajnos csak vicc volt. Családi kötelezettségeim lesznek holnap.  Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Május 23. - 13:55:18 »

Legfeljebb csatlakozom én is!
OK, gyere! Mit nekünk több hónapos szervezés! Egy nap alatt összeütünk egy jó kis dunántúli talit!  Vigyorog
Hova kell menni holnap?
Nosza...
/nekem spec melózni, de olyan jól hangzott.../  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Május 25. - 09:57:04 »

Jelentem tisztelettel, hogy megvolt a tali Janival! Ma délelőtt egy parkolóban találkoztunk, mivel jobb megoldást pillanatnyilag nem tudtam. Többek között nagy bólogatással nyugtáztuk, hogy mennyire szép a lacsi ezüst színben és kicsit el is beszélgettünk (majd egy órát Vigyorog).  Egy nagyon szimpatikus embert ismerhettem meg személyében, örülök, hogy találkoztunk! Remélem lesz még alkalmunk folytatni a beszélgetést!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Május 25. - 14:38:21 »

Jelentem tisztelettel, hogy megvolt a tali Janival! Ma délelőtt egy parkolóban találkoztunk, mivel jobb megoldást pillanatnyilag nem tudtam. Többek között nagy bólogatással nyugtáztuk, hogy mennyire szép a lacsi ezüst színben és kicsit el is beszélgettünk (majd egy órát Vigyorog).  Egy nagyon szimpatikus embert ismerhettem meg személyében, örülök, hogy találkoztunk! Remélem lesz még alkalmunk folytatni a beszélgetést!

Ja én is élveztem .....
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Május 25. - 17:20:34 »

Jelentem tisztelettel, hogy megvolt a tali Janival! Ma délelőtt egy parkolóban találkoztunk, mivel jobb megoldást pillanatnyilag nem tudtam. Többek között nagy bólogatással nyugtáztuk, hogy mennyire szép a lacsi ezüst színben és kicsit el is beszélgettünk (majd egy órát Vigyorog).  Egy nagyon szimpatikus embert ismerhettem meg személyében, örülök, hogy találkoztunk! Remélem lesz még alkalmunk folytatni a beszélgetést!

Ja én is élveztem .....
Te is ott voltál? Észre sem vettelek!
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Május 25. - 18:17:32 »

Jelentem tisztelettel, hogy megvolt a tali Janival! Ma délelőtt egy parkolóban találkoztunk, mivel jobb megoldást pillanatnyilag nem tudtam. Többek között nagy bólogatással nyugtáztuk, hogy mennyire szép a lacsi ezüst színben és kicsit el is beszélgettünk (majd egy órát Vigyorog).  Egy nagyon szimpatikus embert ismerhettem meg személyében, örülök, hogy találkoztunk! Remélem lesz még alkalmunk folytatni a beszélgetést!

Ja én is élveztem .....
Nem jelentkeztél, így nem tudtunk egyeztetni...pedig hármas talinak is indulhatott volna... nem? "Lehetne hármas tali is Zotyával, ha össze tudjuk egyeztetni!"
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Május 25. - 18:51:20 »

Jelentem tisztelettel, hogy megvolt a tali Janival! Ma délelőtt egy parkolóban találkoztunk, mivel jobb megoldást pillanatnyilag nem tudtam. Többek között nagy bólogatással nyugtáztuk, hogy mennyire szép a lacsi ezüst színben és kicsit el is beszélgettünk (majd egy órát Vigyorog).  Egy nagyon szimpatikus embert ismerhettem meg személyében, örülök, hogy találkoztunk! Remélem lesz még alkalmunk folytatni a beszélgetést!
Örülök, hogy így láttad. Én is hasonlókat tudok mondani a mi cápánkról.
Az 1 óra nagyon gyorsan el telt. Mosolyog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Május 29. - 11:42:44 »

Szombaton ladlac cartárs reparálás alá veszi a babakocsikárosult lámpámat. Esetleg valaki egy minitali erejéig Büdöscity- ben jár? Jani? Meatloaf?
Gidy, esetleg Te? Remélem nem telkezel!
Jövő hét vége felé elutazom.    Pénzt keresni. Remélem találok!
Viszont így sanszos, hogy az évfordulós Vadasparki talin megjelenhetek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Május 29. - 18:05:53 »

Szombaton ladlac cartárs reparálás alá veszi a babakocsikárosult lámpámat. Esetleg valaki egy minitali erejéig Büdöscity- ben jár? Jani? Meatloaf?
Gidy, esetleg Te? Remélem nem telkezel!
Jövő hét vége felé elutazom.    Pénzt keresni. Remélem találok!
Viszont így sanszos, hogy az évfordulós Vadasparki talin megjelenhetek!
Mikor és hol?
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Május 29. - 19:14:20 »

Ha ez a szombatra vonatkoziki, akkor valamikor 11 körül Újpalotán.
Holnap viszont Gidynél leszek délután!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Május 29. - 20:02:52 »

Holnap 13 órától fogadást tartok. Jön Captain, majd később LadLac is. Szívesen látok másokat is. Egy kis duma, némi autózás. A szombati még kérdéses, de holnapra az is eldöl. Most szívem megszakad, de el kell mennem csicsikázni, mert hamar eljön a 3 óra, és szól az emberiség egyik legszörnyűbb találmánya az a rohadt vekker. Amikor hazajövök, bekapcsolom a fórumot, addigra irja meg mindenki, aki akar jönni, hogy tudjam kikre számítsak!  Kacsint Vigyorog Jó éjt mindenkinek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Május 29. - 20:18:28 »

Holnap 13 órától fogadást tartok. Jön Captain, majd később LadLac is. Szívesen látok másokat is. Egy kis duma, némi autózás. A szombati még kérdéses, de holnapra az is eldöl. Most szívem megszakad, de el kell mennem csicsikázni, mert hamar eljön a 3 óra, és szól az emberiség egyik legszörnyűbb találmánya az a rohadt vekker. Amikor hazajövök, bekapcsolom a fórumot, addigra irja meg mindenki, aki akar jönni, hogy tudjam kikre számítsak!  Kacsint Vigyorog Jó éjt mindenkinek! Vigyorog
Én mennék, de a péntek a sportnapunk a kollégákkal (ping-pong)
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Május 30. - 19:08:27 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Május 30. - 20:46:02 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
Ha valamim netán tönkre fog menni, én is inkább "a két lad"-hoz viszem a cettit ezek után! Ahogy elnézem:rögtön vállalják, nincs várakozási idő, ráadásul ingyen! És még a váróban ingyen kv is jár! Hmmmm... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!