Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 14:50:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456242 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Május 31. - 07:48:17 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
... és még fénykép is készült... :  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Május 31. - 12:28:40 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
... és még fénykép is készült... :  Vigyorog
Gidy! Ez itt jobbra a te autód? Nem is láttam ezt a felnit! Kéretik egy képet rakni, amin látszik!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Május 31. - 18:20:11 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
... és még fénykép is készült... :  Vigyorog
Gidy! Ez itt jobbra a te autód? Nem is láttam ezt a felnit! Kéretik egy képet rakni, amin látszik!
Ez bizony GidyCar!
Kép:

http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&id=221&catid=50&limitstart=25

/csak hogy ne kelljen messzire menned...!/  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Május 31. - 19:30:16 »

Létrejött egy 4 órás (?!) minital Gidy, Ladlac és közöttem. Kicseréltük az ablaktörlőmet, Ladlac megragasztotta a lámpámat, dumáltunk egy jót és kaptam nagy bögre kávét.
... és még fénykép is készült... :  Vigyorog
Gidy! Ez itt jobbra a te autód? Nem is láttam ezt a felnit! Kéretik egy képet rakni, amin látszik!
Ez bizony GidyCar!
Kép:

http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&id=221&catid=50&limitstart=25

/csak hogy ne kelljen messzire menned...!/  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ááááááááááááá!!!!
Ez tuti nem Gidy autója! Amit nekem itt Hévízen mutatott, azon nem voltak ilyen szép felnik és nem volt ilyen tiszta! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Május 31. - 19:40:57 »

Cápa, Te igazi amatőr! Mikor voltam nálatok? Januárban, és az az időszak a télhez tartozik. Télen téligumival, és a hozzátartozó lemezfelni van a kocsimon. Nyáron, nyári a gumi, és ahhoz tartozik az alufelni. (AWS Maranello tipus). Így már érthető, kedves Cápám? Ha profi lennel, akkor ezt kitalálhattad volna Magadtól is, pláne azért, mert tudtommal, Te is így használod a kerekeket. Szegény Cápa, most jól megkaptad, de hát ilyen az élet, sas-szeműnek, és jó memoriájunak kell lenni! Amúgy bocsika, de most ez jól esett, nálam is kijön néha belőlem a kisördög. De azért maradjunk barátok továbbra is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Május 31. - 19:46:07 »

Cápa, Te igazi amatőr! Mikor voltam nálatok? Januárban, és az az időszak a télhez tartozik. Télen téligumival, és a hozzátartozó lemezfelni van a kocsimon. Nyáron, nyári a gumi, és ahhoz tartozik az alufelni. (AWS Maranello tipus). Így már érthető, kedves Cápám? Ha profi lennel, akkor ezt kitalálhattad volna Magadtól is, pláne azért, mert tudtommal, Te is így használod a kerekeket. Szegény Cápa, most jól megkaptad, de hát ilyen az élet, sas-szeműnek, és jó memoriájunak kell lenni! Amúgy bocsika, de most ez jól esett, nálam is kijön néha belőlem a kisördög. De azért maradjunk barátok továbbra is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
No azért csak megszólaltattam Aput!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Persze az egészből annyi igaz, hogy szerettem volna látni a felnijeidet.... Vigyorog
A többihez természetesen nem vagyok ennyire amatőr.... ha jól emlékszem cettim is így szaladt akkor Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Június 01. - 19:26:58 »

Most jutott eszembe(?), hogy a "Mindenki Közlekedik Alapítvány" autóbuszát elkérem, és így 45 személynek lesz helye az útra, és rajtam kívül mindenki ihat akkor, mert nem kell vezetniük. Csak az a baj, hogy mindenki szeret vezetni, és meg akarja mutatni a szépségeit: nemcsak a Lacetti kocsiját, hanem gyönyörű párját, és gyermekeit is. De egyébként ez egy valóságos lehetőség máskorra is! Igaz csak Ikarus. Kacsint Vigyorog
Üdvözlendő felajánlás (a "rajtam kívül mindenki ihat..." különösen nagyon megnyerő Vigyorog Vigyorog Vigyorog) !!!
Esetleg a brnoi WTCC-futamra...?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Június 02. - 11:42:21 »

Most jutott eszembe(?), hogy a "Mindenki Közlekedik Alapítvány" autóbuszát elkérem, és így 45 személynek lesz helye az útra, és rajtam kívül mindenki ihat akkor, mert nem kell vezetniük. Csak az a baj, hogy mindenki szeret vezetni, és meg akarja mutatni a szépségeit: nemcsak a Lacetti kocsiját, hanem gyönyörű párját, és gyermekeit is. De egyébként ez egy valóságos lehetőség máskorra is! Igaz csak Ikarus. Kacsint Vigyorog
Üdvözlendő felajánlás (a "rajtam kívül mindenki ihat..." különösen nagyon megnyerő Vigyorog Vigyorog Vigyorog) !!!
Esetleg a brnoi WTCC-futamra...?
Nagyon jó ötlet, csak sok lenne az útazási idő. Kocsival gyorsabb és költségesebb.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Június 03. - 09:21:15 »

Sziasztok!

Újabb minitali a porondon.

2008.06.07-én, most szombaton minitali a szokott helyen a Lurdy-Ház parkolójában 14.00-i kezdettel.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Június 04. - 19:04:44 »

Ma volt minitalim Kripic Cartárssal /végre egy matricás Lacsi a forgalomban az enyémen kívül látótávon belül/. Az Éles Saroknál taliztunk, beszélgettünk 3 percet. Hasznos dolog a matrica...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. Június 04. - 19:14:48 »

Ma volt minitalim Kripic Cartárssal /végre egy matricás Lacsi a forgalomban az enyémen kívül látótávon belül/. Az Éles Saroknál taliztunk, beszélgettünk 3 percet. Hasznos dolog a matrica...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Remélem nem lett sérülés az éles sarok miatt! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. Június 04. - 19:21:02 »

Ma volt minitalim Kripic Cartárssal /végre egy matricás Lacsi a forgalomban az enyémen kívül látótávon belül/. Az Éles Saroknál taliztunk, beszélgettünk 3 percet. Hasznos dolog a matrica...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Remélem nem lett sérülés az éles sarok miatt! Vigyorog
Látom, nem maradhat semmi uszonycsapás nélkül...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
OMV kúton álltunk meg! Nem tankolni, mert akicsi fogyasztásunk miatt szinte sosem kell...   
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. Június 04. - 19:22:17 »

Ma volt minitalim Kripic Cartárssal /végre egy matricás Lacsi a forgalomban az enyémen kívül látótávon belül/. Az Éles Saroknál taliztunk, beszélgettünk 3 percet. Hasznos dolog a matrica...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Remélem nem lett sérülés az éles sarok miatt! Vigyorog
Látom, nem maradhat semmi uszonycsapás nélkül...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
OMV kúton álltunk meg! Nem tankolni, mert akicsi fogyasztásunk miatt szinte sosem kell...   
  Sőt! Feltöltötték a ciszternákat! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. Június 05. - 08:54:06 »

Ma volt minitalim Kripic Cartárssal /végre egy matricás Lacsi a forgalomban az enyémen kívül látótávon belül/. Az Éles Saroknál taliztunk, beszélgettünk 3 percet. Hasznos dolog a matrica...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja, mostanában rám jár a rúd... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Tegnapelőtt Stocz mesterrel, tegnap Ladlac cartárssal futottam össze a körülmények szerencsés összejátszása miatt kb. 5 perc erejéig.
Ma már rejtekutakon közlekedtem, nem bírom én állandó traumát.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. Június 05. - 11:40:18 »

Ma dél körül láttam egy Digi-s autót városomban a Csapás úton a volt Ford szalonnál lévő körforgalomban. Nem Te voltál véletlenül Zotya? Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!