Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 21:56:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 454311 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #825 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 20:47:53 »

19- től 24- ig Lellén nyaralok.  Vigyorog
Ezt már írtad egyszer Vigyorog
Jé, kétszer ment el...
A hálózat ördöge...

ladlac!
Rázúdulunk együtt Cápára?Meg a jó kis borára?

Borom nekem?

Nincs közért?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csak megkínálod a porzó vesével érkező cartársakat? Legalább egy pohár víz?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #826 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 09:13:52 »

Ma este 19-kor a Lurdynál leszek. Jön valaki?
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #827 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 09:45:55 »

Cap! LadLac! Cápával vigyázzatok, mert nem mindig kedves ám. Engem például nem engedett be a felségterületére július végén, pedig ott voltam egy hétig a közelében. De lehet persze az is, hogy csak én voltam nemkívánatos személy, titeket már szívesen látna? He Kacsint Vigyorog
Hajdúszoboszlón két napig kihelyezett minitalit tartottunk CDX cartárssal. A gyógyvízben jól elbeszélgettünk az autókról, és a világról, nem megfeledkezve a BKV-ról sem, mert szóba jött, hogy én is kérjek jó nagy végkielégítést, mert megérdemlem! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #828 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 10:25:13 »

Cap! LadLac! Cápával vigyázzatok, mert nem mindig kedves ám. Engem például nem engedett be a felségterületére július végén, pedig ott voltam egy hétig a közelében. De lehet persze az is, hogy csak én voltam nemkívánatos személy, titeket már szívesen látna? He Kacsint Vigyorog
Hajdúszoboszlón két napig kihelyezett minitalit tartottunk CDX cartárssal. A gyógyvízben jól elbeszélgettünk az autókról, és a világról, nem megfeledkezve a BKV-ról sem, mert szóba jött, hogy én is kérjek jó nagy végkielégítést, mert megérdemlem! Kacsint Vigyorog
Tehat neked sikerult talizni CDX-el persze a visszauton ugye? He
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #829 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 10:38:01 »

Cap! LadLac! Cápával vigyázzatok, mert nem mindig kedves ám. Engem például nem engedett be a felségterületére július végén, pedig ott voltam egy hétig a közelében. De lehet persze az is, hogy csak én voltam nemkívánatos személy, titeket már szívesen látna? He Kacsint Vigyorog
Hajdúszoboszlón két napig kihelyezett minitalit tartottunk CDX cartárssal. A gyógyvízben jól elbeszélgettünk az autókról, és a világról, nem megfeledkezve a BKV-ról sem, mert szóba jött, hogy én is kérjek jó nagy végkielégítést, mert megérdemlem! Kacsint Vigyorog
Tehat neked sikerult talizni CDX-el persze a visszauton ugye? He
Igen, amikor visszajött kicsiny hazánkba. El volt ragadtatva a szép helyektől. Mondta, hogy sajnos nem ért el Téged. Csütörtöktő szombatig volt Szoboszlón. Az utakkal volt gondja néhány helyen, de nem történt baja a kocsinak. Remélem majd tesz fel képeket is, mert rengeteget fotózott. Várjuk, további kedvcsinálónak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #830 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 11:42:59 »

Cap! LadLac! Cápával vigyázzatok, mert nem mindig kedves ám. Engem például nem engedett be a felségterületére július végén, pedig ott voltam egy hétig a közelében. De lehet persze az is, hogy csak én voltam nemkívánatos személy, titeket már szívesen látna? He Kacsint Vigyorog
Hajdúszoboszlón két napig kihelyezett minitalit tartottunk CDX cartárssal. A gyógyvízben jól elbeszélgettünk az autókról, és a világról, nem megfeledkezve a BKV-ról sem, mert szóba jött, hogy én is kérjek jó nagy végkielégítést, mert megérdemlem! Kacsint Vigyorog
Tehat neked sikerult talizni CDX-el persze a visszauton ugye? He
Igen, amikor visszajött kicsiny hazánkba. El volt ragadtatva a szép helyektől. Mondta, hogy sajnos nem ért el Téged. Csütörtöktő szombatig volt Szoboszlón. Az utakkal volt gondja néhány helyen, de nem történt baja a kocsinak. Remélem majd tesz fel képeket is, mert rengeteget fotózott. Várjuk, további kedvcsinálónak!

Hát akkor tényleg nem értem, ugyanis úgy volt hogy 10/től 13-ig így pedig tolódott 13-15 volt Erdélyben. Én 11-én írtam sms-t neki, Udv.-tem Erdélyben es megkérdeztem hogy milyen volt az út, de semmi válasz. Majd próbáltam felhívni es a robot válasz az volt hogy a hívott fél nem fogad hívásokat. Meg itt is utána kérdeztem hogy neme rosszul tárcsázok. Na de örvendek hogy szerencsésen megjárta tele élményekkel.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #831 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 12:05:07 »

Vasárnaptól csütörtökig volt Erdélyben. Csütörtöktől szombatig Hajdúszoboszlón. Utána ment haza. Nem tolódott az időpont. 10.-13.-ig Erdély volt. (CDX )
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #832 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 12:31:42 »

Cap! LadLac! Cápával vigyázzatok, mert nem mindig kedves ám. Engem például nem engedett be a felségterületére július végén, pedig ott voltam egy hétig a közelében. De lehet persze az is, hogy csak én voltam nemkívánatos személy, titeket már szívesen látna? He Kacsint Vigyorog
Hajdúszoboszlón két napig kihelyezett minitalit tartottunk CDX cartárssal. A gyógyvízben jól elbeszélgettünk az autókról, és a világról, nem megfeledkezve a BKV-ról sem, mert szóba jött, hogy én is kérjek jó nagy végkielégítést, mert megérdemlem! Kacsint Vigyorog
Apu! Amikor van időm és tehetem, szívesen látok bárkit, ill. ha pár perc erejére is, de valahol találkozunk. Ezt szerintem meg tudja erősíteni Jani, Jopek, Komis, Kripic, Ladlac, 95LE, Sebijoe is. Viszont vannak olyan időszakok, amikor nem alkalmas. Pl. mostanában sem. Így sajnos lecsúsztam Komissal való második talimról, valamint le fogok Kapitányról és Ladlacról is és még nem tudom, ki jelentkezett be mostanában.
Viszont most megígérem Neked, hogy ha nyugdíjba megyek, éjjel-nappal tárt ajtóval várlak Téged és mindenki mást is! Csak addig még egy kicsit előtérbe szorul a munkahely ami kötelező és egyéb dolgok, ahol még pénzt is lehet keresni. Ha megfordítom a sorrendet, akkor eleve lacsi sincs (hacsak nem akarod Te fizetni a havi törlesztőjét és egyéb költségét Vigyorog).  Kacsint
Ami meg a barátságot illeti: hát remélem is, hogy nem ezen múlik!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #833 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 14:57:06 »

Tudod Cápa, nekem is kell, hogy cikizzek valakit, ne csak én legyek mindig a céltábla. Rajtad edzek, mert azért rá is tudsz szolgálni néha, mert pongyolán fogalmazol sokszor, nem azt, és úgy írod, mint ahogy érzed, gondolod. De a lényeg: a barátság az oké!
Ami pedig a törlesztő részleteket illeti, megígérem, ha megkapom a szerintem engem is méltán megillető 100 millás végkielégítést, beszállok a törlesztésedbe.
Ami pedig azt, hogy majd nyugdíjasként nyitva lesz a kapud, azt könnyen mondtad, mert: Te sosem leszel nyugdíjas, és, ha mégis eléred az addigra 99 éves korhatárt, hát szóval, akkor már úgysem emlékszünk semmire. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #834 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 19:21:54 »

Tudod Cápa, nekem is kell, hogy cikizzek valakit, ne csak én legyek mindig a céltábla. Rajtad edzek, mert azért rá is tudsz szolgálni néha, mert pongyolán fogalmazol sokszor, nem azt, és úgy írod, mint ahogy érzed, gondolod. De a lényeg: a barátság az oké!
Ami pedig a törlesztő részleteket illeti, megígérem, ha megkapom a szerintem engem is méltán megillető 100 millás végkielégítést, beszállok a törlesztésedbe.
Ami pedig azt, hogy majd nyugdíjasként nyitva lesz a kapud, azt könnyen mondtad, mert: Te sosem leszel nyugdíjas, és, ha mégis eléred az addigra 99 éves korhatárt, hát szóval, akkor már úgysem emlékszünk semmire. Kacsint
Na akkor örülök, hogy szent a béke...beismerem van mit törlesztened Vigyorog
De ha már törlesztés...nem vennél abból nekem inkább egy új autót?  Kacsint  Persze sportszűrővel! Úgyis annyira csullánkodok érte..ahogy fogalmaztatok!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ami a vendéglátást és az öregkoromat illeti: nem akartam olyat írni, amit nem tudok betartani. Így hát szeretettel várok mindenkit miután nyugdíjba vonultam!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #835 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 20:15:37 »

Tegnap este minitali keretében taliztunk JEGI cartársal, nagyon kelemes 2órát beszélgetünk a kocsikrol  meg a klubról sajna hamar elrepült az idö remélem még tudunk talizni JEGIvel (SZLOVÁKIÁBÓL jöt nyaralni). Mosolyog
Igen, ez így volt, emlegettünk egy bizonyos cápát, kapitányt no meg egy médiasztár buszsofőrt is és még a többieket...Az esti idill képei:


Remélem, majd a jövőben másokat is személyesen megismerhetek innen, mert marha stabil tagok vagytok!
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #836 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 20:28:50 »

Tegnap este minitali keretében taliztunk JEGI cartársal, nagyon kelemes 2órát beszélgetünk a kocsikrol  meg a klubról sajna hamar elrepült az idö remélem még tudunk talizni JEGIvel (SZLOVÁKIÁBÓL jöt nyaralni). Mosolyog
Igen, ez így volt, emlegettünk egy bizonyos cápát, kapitányt no meg egy médiasztár buszsofőrt is és még a többieket...Az esti idill képei:


Remélem, majd a jövőben másokat is személyesen megismerhetek innen, mert marha stabil tagok vagytok!
mindenkiröl csak jót mondtunk/aszem/ Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #837 Dátum: 2009. Augusztus 19. - 09:34:48 »

Felmerült bennem, hogy megismételhetnénk a tavalyi Baglyos hétvégét.
Vélemény?
Az enyém számít?  He He He
Naná, hogy számít... /nem csak a tengeren...  Vigyorog Vigyorog /
Akkor:

IGEN!!!!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #838 Dátum: 2009. Augusztus 20. - 09:45:17 »

Mikor csinálunk betétmosó bulit? Felőlem lehet külön-külön is, mert én elkezdeném lassan. Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #839 Dátum: 2009. Augusztus 22. - 10:43:55 »


Szép a matrica az első szélvédőn!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!