Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 01:59:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 75899 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Július 04. - 13:18:59 »

Lehet, minket is érdekel a baglyok irtása.... de!  Lehet úgy, hogy csak a nappali programra neveznénk?
(Ez a koedukált fürdő nem gyere be nekünk gyerkőccel, másrészt meg elég hűvöskés van már akkortájt...főleg hegyen, harmadrészt meg jó alkalom lenne számunkra nászutunkat felidézve ugyanarra a szálláshelyre visszatérni ennyi év után..anyucinak kellemes meglepi lenne ugyanott Vigyorog)
 
Cápa! Nem értem, miből gondolod, hogy koedukált a fürdő? Van férfi, és női, igaz, hogy közös, de nem koedukált. Amúgy meg szép, hogy Erikát visszaviszed a szép emlékű helyre, de ez nem jelenti azt, hogy ne legyetek velünk napközben. Így oké már? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Július 04. - 20:59:24 »

Lehet, minket is érdekel a baglyok irtása.... de!  Lehet úgy, hogy csak a nappali programra neveznénk?
(Ez a koedukált fürdő nem gyere be nekünk gyerkőccel, másrészt meg elég hűvöskés van már akkortájt...főleg hegyen, harmadrészt meg jó alkalom lenne számunkra nászutunkat felidézve ugyanarra a szálláshelyre visszatérni ennyi év után..anyucinak kellemes meglepi lenne ugyanott Vigyorog)
 
Cápa! Nem értem, miből gondolod, hogy koedukált a fürdő? Van férfi, és női, igaz, hogy közös, de nem koedukált. Amúgy meg szép, hogy Erikát visszaviszed a szép emlékű helyre, de ez nem jelenti azt, hogy ne legyetek velünk napközben. Így oké már? He Kacsint Vigyorog
Ha ez így OK, akkor lehet érdekel minket a túra, bár elég messzi még az időpont! Addig még sok víz lefolyik a Dunán!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Július 05. - 08:21:21 »

Bár még távoli és nincs is pontos időpont,de szeretnék családommal ott lenni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Július 05. - 12:25:16 »

Bár még távoli és nincs is pontos időpont,de szeretnék családommal ott lenni.
 
Örömmel vennénk, mert Te eléggé kiesel mindenből a távolságok miatt. Alakul a bul, lassan gondolkodhatunk az időponton is. Veszprémben már beszéljünk a lehetséges dátumokról, addig gondolkozzatok egy kicsit, ha megy! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Július 07. - 04:22:54 »

Egy költői kérdés: Mi az a Bagolyírtás, és hol van? He He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Július 07. - 11:49:43 »

Egy költői kérdés: Mi az a Bagolyírtás, és hol van? He He
Van előtte egy Istenszobor, na annak a háta mögött.Azt viszont nem tudjuk mi az, hiszen kiírtották.Ha jól értettem szándékában áll a társaságnak ezen vidéken újratelepíteni a baglyokat, biobagolyolaj termesztése céljából, amelyet a Várna uti szervízkomplexumban átalakított Lacetti Spark-okban fognak használni. Hmmm, de lehet, hogy nem jól értettem?Tudja ezt valaki?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Július 07. - 12:43:19 »

Bagolyírtás! A Mátrában van a Pásztó- Galyatető úton, a térképen is szerepel ezen a néven. Mátraszentimre mellett megtalálod. Az interneten az adatok, képek fent vannak, nézd vissza, ebben a topicban már több szó volt róla! Ha ezeken túl leszel, és volna még kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok! Kacsint Vigyorog
Peti, Te kérdezted, de mindenki nézzen utána, akit érdekel ez az őszi tali!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Július 07. - 13:58:05 »

És ezen az úton található Magyarország egyik legjobb rally pályája.  Mosolyog  Budapest rallykon volt gyorsasági szakasz. Szép hely.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Július 10. - 19:58:47 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Július 13. - 20:11:09 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Módosítottam a topic nevét, mivel pontosodni látszik az időpont. Marathoni 4 napos tali lenne!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Július 13. - 22:28:50 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Módosítottam a topic nevét, mivel pontosodni látszik az időpont. Marathoni 4 napos tali lenne!  Kacsint
Ajjajj! Ennyire megszerettük volna egymást?  Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Július 14. - 13:13:59 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Módosítottam a topic nevét, mivel pontosodni látszik az időpont. Marathoni 4 napos tali lenne!  Kacsint
Ajjajj! Ennyire megszerettük volna egymást?  Vigyorog Vigyorog Kacsint
Ne reménykedj! Bár nekem tetszel csinifiú!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Július 14. - 17:17:59 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Módosítottam a topic nevét, mivel pontosodni látszik az időpont. Marathoni 4 napos tali lenne!  Kacsint
Ajjajj! Ennyire megszerettük volna egymást?  Vigyorog Vigyorog Kacsint
Ne reménykedj! Bár nekem tetszel csinifiú!
De igenis, mindenki szeret mindenkit! 
Ezért leszünk mégtöbben Bagolyirtáson...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Július 15. - 09:08:39 »

Üdv Mindenkinek! A veszprémi tali jól sikerült, ezt mindenki érezhette. Most már el is kezdjük az októberi Bagolyirtásra tervezett talit szervezni. Megkerestem az üzemeltetőt, hogy minden infót adjon meg, amit Stocz Főnivel megbeszéltünk, várom a válaszát. Jó lenne, ha mindenki elgondolkodna, hogy részt kíván-e venni ezen a talin, és jelentkezne is, és adott időben befizetné az előleget, amit majd persze később pontosítunk. Mindenesetre biztosak lehettek abban, hogy jó lesz újra hosszabb időt együtt tölteni, remélhetőleg minél többen, és remélhetőleg teljes családdal. Asszonyok, gyerekek is megtalálják a nekik megfelelő társaságot, programot. Egyébként észrevettétek, hogy nemcsak az autókról volt szó? Ez már haladás a valódi közösség felé! Szerintem ez nagyon jó volt így! Szóval kezdjük a jelentkezéseket, egyelőre felmérési szinten, de hamarosan a végleges listát is meg kell csinálnunk, hogy lefoglaljuk a helyet, megrendeljük az ellátást. Ez persze az anyagiakat is jelenti, mert remélhetőleg sokan leszünk, és én nem tudom finanszírozni az előleget, pláne a felelőtlen jelentkezést, ha végül nem jön el, de remélem ilyen nem lesz soha! Szerencsére MNT sem csalódott bennünk, mert ez egy jó csapat! Uff! Én beszéltem! Start! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Július 15. - 09:59:55 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Módosítottam a topic nevét, mivel pontosodni látszik az időpont. Marathoni 4 napos tali lenne!  Kacsint
Ajjajj! Ennyire megszerettük volna egymást?  Vigyorog Vigyorog Kacsint
Ne reménykedj! Bár nekem tetszel csinifiú!
De igenis, mindenki szeret mindenkit! 
Ezért leszünk mégtöbben Bagolyirtáson...
Egymást is szeretjük, de legfőképp azt, ha ott van Zsuzsi is, hisz őt szeretjük a legjobban!  Mosolyog Kacsint Vigyorog Vigyorog Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!