Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 23:37:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18]   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 75896 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #255 Dátum: 2008. Október 14. - 17:23:11 »

Megnéztem a képeket, nagyon jó lehetett a hétvégétek!
És még az időjárás is veletek volt! Gidy apunak dagadhat a ....melle a büszkeségtől, hogy ilyen jó talit talált ki. Vigyorog
 
Köszönöm. Le is kellett vennem a klubos pólót, és egy nagyobbat felvenni, mert kezdett szétszakadozni. Mondom: klubos pólót! Kacsint Vigyorog
A teljesség kedvéért megemlítem, hogy azért hiányzott néhány igen csak fontos számomra cartárs, de nem írok neveket, mert nem akarok senkit lehagyni, megsérteni egy esetleges kihagyással, de annyit azért muszáj, hogy voltak már talin, és aktív tagok szoktak lenni... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #256 Dátum: 2008. Október 14. - 20:59:26 »

megvannak a képeim  nekem is. holnap regisztrálok valami tárhelyszolgáltatóhoz, és felteszem őket, aztán linkelek Mosolyog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #257 Dátum: 2008. Október 15. - 13:22:39 »

megvannak a képeim  nekem is. holnap regisztrálok valami tárhelyszolgáltatóhoz, és felteszem őket, aztán linkelek Mosolyog

Azért nem lenne nagy baj, ha valami ZIP-es formában is elérhetővé tennétek, vagy elküldenétek a klubos gmail címre (klub.lacetti@gmail.com)
Elég macerás egyenként leszedegetni őket.
Azért válogattam belőlük, és lehet nézegetni őket a saját galériánkban is.
(egyébként a saját galériátokba is fel lehet tölteni a képeket, és akkor csak át kell emelnem őket a közösbe - mint ahogy eddig is csináltuk)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #258 Dátum: 2008. Október 15. - 17:05:10 »

Az előzőeket a Csaba írta, nem tudom miért az én nevemben, mert már ő is regisztrálta magát. Szólok neki, hogy csinálja úgy, ahogy írtad kedves Stocz, ő biztosan érti, én nem. Csaba, és Kata is fényképezett, majd valahogy felteszik, illetve elküldik az e-mail címre, ahogy kérted. Ennyire telik tőlem...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #259 Dátum: 2008. Október 16. - 22:06:27 »

megvannak a képeim  nekem is. holnap regisztrálok valami tárhelyszolgáltatóhoz, és felteszem őket, aztán linkelek Mosolyog

Azért nem lenne nagy baj, ha valami ZIP-es formában is elérhetővé tennétek, vagy elküldenétek a klubos gmail címre (klub.lacetti@gmail.com)
Elég macerás egyenként leszedegetni őket.
Azért válogattam belőlük, és lehet nézegetni őket a saját galériánkban is.
(egyébként a saját galériátokba is fel lehet tölteni a képeket, és akkor csak át kell emelnem őket a közösbe - mint ahogy eddig is csináltuk)
Én belinkeltem RAR-ban is.Itt van még1szer: http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsi%20h%e9tv%e9ge.rar
 Kacsint
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #260 Dátum: 2008. Október 17. - 21:45:22 »

http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Vegyi/LacsitalisCalendar.jpg
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #261 Dátum: 2008. Október 18. - 11:54:21 »

megvannak a képeim  nekem is. holnap regisztrálok valami tárhelyszolgáltatóhoz, és felteszem őket, aztán linkelek Mosolyog

Azért nem lenne nagy baj, ha valami ZIP-es formában is elérhetővé tennétek, vagy elküldenétek a klubos gmail címre (klub.lacetti@gmail.com)
Elég macerás egyenként leszedegetni őket.
Azért válogattam belőlük, és lehet nézegetni őket a saját galériánkban is.
(egyébként a saját galériátokba is fel lehet tölteni a képeket, és akkor csak át kell emelnem őket a közösbe - mint ahogy eddig is csináltuk)
Én belinkeltem RAR-ban is.Itt van még1szer: http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsi%20h%e9tv%e9ge.rar
 Kacsint

Igen, és köszönet érte. Onnan  szedegettem.
Így megvan az összes kép.
Ha feltöltötök egy válogatást a saját galériátokba, és jeleztek, hogy emeljem át a közösbe, akkor meg kevesebb vele a munkám  Kacsint.
Ez a nincsen rózsa tövis nélkül esete.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!