Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 14:57:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5   Le
 
Szerző Téma: Gyenesdiás, nagymező  (Megtekintve 46868 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2008. Július 01. - 21:39:44 »

Mivel már a kezdetektől fogva szeretnék erre a helyszínre egy talit összehozni, teszek fel pár képet kedvcsinálónak.
Röviden a helyszínről:
A keszthelyi hegységben található, Keszthelytől kb 5 km-re egy kis, hegyekkel körülvett tisztáson. Aszfaltozott út vezet fel a helyre, ahol a fák között árnyas parkolóhelyek vannak. Van esőbeálló, illemhely, szalonnasütő, fa-játékok (hinta, kötélpálya, mászóka, stb.). Innen indul egy erdei tornapálya, amit végighaladva kellemesen elfáradhatunk. Van kilátó, amiről az egész nyugat-balatoni medencét belátni, tiszta időben akár a Kis-Balatonra sőt Nagykanizsáig is. Van focipálya is. A hely szabadon látogatható, de szervezett rendezvény esetén célszerű időpontot kérni az illemhely zártságára való tekintettel, ilyenkor az is a vendégek rendelkezésére áll.
Konkrét időpont esetén tudnék további infókat szerezni, mikor nincs egyéb program a helyszínen.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 11. - 09:06:45 írta ladlac » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Július 01. - 21:42:45 »

.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Július 01. - 21:45:55 »

.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Július 01. - 21:46:30 »

.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Július 01. - 21:48:04 »

.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. Július 01. - 21:48:27 »

.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. Július 01. - 21:49:02 »

No úgy látszik itt van a taliszezon!!!!Csak azt nem tudom amíg mi talizgatunk ki fog pénzt keresni?De azért megyünk!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. Július 15. - 12:19:19 »

No úgy látszik itt van a taliszezon!!!!Csak azt nem tudom amíg mi talizgatunk ki fog pénzt keresni?De azért megyünk!!!!!
Hát ez az!  Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. Július 15. - 13:19:21 »

Mikor megyünk Cápa? A szeptember még üres!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. Július 15. - 14:36:26 »

Mikor megyünk Cápa? A szeptember még üres!  Kacsint
 
Az valószínűleg rámegy a Bagolyra majd! A nagyon hosszú hétvégénk oda elúszott- sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. Július 22. - 14:25:31 »

Részemről megtekintve a helyszín. Mosolyog
Szerintem is érdemes lenne egy talit rendezni itt, osztom Cápa véleményét! Hatalmas terület, könnyen megközelíthető ( aszfaltos út végig ), nagyon szép a környezet és rendelkezik megfelelő infrastruktúrával.( Őőő..Ez egy nehéz szó! Vigyorog) Na mindegy, Cápa leírta már ezeket.
Mivel a helyszín meglehetősen messze van az aktív tagság többségének a lakhelyétől, gondolom ennek a talinak is "ottalvósnak" kellene lennie a már elkezdett hagyományoknak megfelelően.(Lásd Csopak! No, innén már én sem ugrom haza estefelé! Vigyorog) De szerintem megérné a "fáradságot"(leutazást), mert nagyon szép környék és a szállás is megoldható egy helyen.( Ha időben foglalunk, természetesen.) Nagyon nyugodt környék, közel a vízhez, egészen emberi árakon számolnak. Pláne főszezonon kívül, ami Júl.4-Aug.21 közé esik itt. Mi ( a családom) nagyon szerettünk itt lenni, gondolom (remélem) Nektek is tetszene.:
http://www.bungalowcamping.hu/indexm.html

A strandot is tudom ajánlani mindenkinek, nincs messze a kempingtől (talán annyira mint Csopakon, de annál nagyobb területű). Minden van mint a búcsuban, de ami a lényeg lehet a kisgyermekeseknek; van egy homokos, sekély vízü rész kialakítva direkt az Ő számukra igy a csemeték is bátran pancsikolhatnak kedvükre.
A nagyobbaknak van csúszda is, ez fizetős de a gyerekjegy mellé jár egy bónusz menet.
Persze nem minden a strand, van errefelé más lehetőség is a "kikapcsra", de ez már Cápa asztala, ezt Ő jobban tudja.
Most így hirtelen ennyi.. Ha a tisztelt tagságot érdekli egy jővő nyáron tartandó találkozó, ami nem mellékesen egy kis családi kikapcsolódás is lehetne, szerintem érdemes lenne fontolóra venni, tervezgetni.
Szóval mi lenne, ha..? Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Július 22. - 16:02:38 »

Nekem tetszik. Jövőre megpályázhatjuk. Akár kiegészítve családi nyaralással is a tali előtt, vagy után. Valószínüleg az idén még megyek arrafelé, én is szemügyre veszem. Cápa reszkess, mert akkor meglátogatlak! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Július 25. - 13:28:31 »

Ottalvós bulit szerintem is jövő évre kellene tervezni.
Tetszik a drinkbáros medence  Vigyorog.
Mondjuk június végén - akkor már jó idő van, és még nem főszezon.
Bagolyirtás - szervezés után el is indíthatnánk a jelentkezés-foglalás dolgot, hogy legyen hely ??
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Július 25. - 15:38:07 »

Ottalvós bulit szerintem is jövő évre kellene tervezni.
Tetszik a drinkbáros medence  Vigyorog.
Mondjuk június végén - akkor már jó idő van, és még nem főszezon.
Bagolyirtás - szervezés után el is indíthatnánk a jelentkezés-foglalás dolgot, hogy legyen hely ??
Azt nem tudom mikor lenne érdemes foglalni, én május végén sikeresen foglaltam szállást ide. Az egész 2 db mail kérdése volt, előleget nem fizettem. Leérkezéskor egyösszegben kérték a "lakdíjat"(üdülési csekket nem fogadnak el sajnos), megkaptuk a bungi kulcsát és már nyugtunk is volt. Kultúrált, kedves vendéglátásban volt részünk.
Ha sokan mennénk akkor a biztos az lenne, hogy jóelőre elintéznénk a foglalást. Gondolom a "helyi erő" kolléga inézkedik majd, ha szépen megkérjük rá!
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Július 25. - 16:11:15 »

Húha ez eztán a lelkesedés. Az egyik tali még el sem kezdődik már szerveződik is a másik. Na ezt sem sok csapat mondhatja magáénak.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!