Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 05:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Le
 
Szerző Téma: Klubcsemeték (akikre büszkék vagyunk)  (Megtekintve 66996 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #240 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 12:51:43 »

Ma hajnalban, egy újabb kis klubtag érkezett közénk. Kata lányomnak, és Gábornak megszületett kisfiúk, Gáborka 3530g-mal, és 56cm-rel, kis pufok arccal, és sötét hajjal. Édesanyja, és kisfia jól vannak. Már meg is néztük, és mondhatom ez is gyönyörű kisfiú. Így most már egy hónapon belül háromszoros, fiús nagypapa lettem. Nagyon boldog az egész család. Most az ikrek már annyit fejlődtek, hogy nagyjából egy súlyuk van mindnek. Alig várom, hogy együtt lássam mindhármat, hogy gyönyörködhessek bennük. Remélem velem, velünk örültök ti is. Szép az életünk, hál' Istennek.
Szépen alakul a családi focicsapat.
Gratulálunk.

Évi, Armand, Vivi, Ádám, CaptainB
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #241 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 13:14:45 »

Gratulálunk az újabb jövevényhez és jó egészséget az egész családnak!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #242 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 13:44:30 »

Gratulálunk!  Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #243 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 18:26:22 »

Gratulálok és sok boldogságot hozzájuk!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #244 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 18:34:58 »

Mi is gratulálunk!
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #245 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 18:38:54 »

Gratulálunk!!  Kacsint
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #246 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 17:56:25 »

Gratulálunk!
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #247 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 19:33:10 »

Gratulálok Gidy! Mosolyog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #248 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 22:23:12 »

Gratula!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #249 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 15:15:16 »

Gratulálok! Mosolyog
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #250 Dátum: 2013. Szeptember 19. - 19:30:13 »

Gratulálok én is!!!!!!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #251 Dátum: 2013. Szeptember 21. - 11:24:10 »

Meg mi is!  Kacsint Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #252 Dátum: 2013. Október 27. - 14:22:39 »

Armand tegnap játszotta első mérkőzését a Bozsik program keretében. Két csapatban is pályára lépett: az U9- es csapatban, ahol lássuk be, még kicsi, de kapott 5-6 percet, meg egy sárga lapot  Kacsint. Győztes csapatban szerepelt, 8-3-ra nyertek a srácok.

A saját U7 korosztályában viszont a Nagykovácsi Sólymok ellen végig játszott. 14 - 3-ra nyertek, Armand mesterhármast szerzett 4 perc alatt. A félidőben tulajdonképpen Armand - Sólymok állás volt 6-0. A második félidőben védekezett, viszont adott 6 gólpasszt, igaz a Sólymok is szereztek 3 gólt. A szereléseken még van mit finomítani, jelenleg vagy a labda, vagy a baba felfogásban védekezünk, ami sok büntetőhöz vezet. Vigyorog

Tudom, nem egy világsiker, de én régóta nem ugráltam így a pálya mellett focimeccsen.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #253 Dátum: 2013. Október 27. - 18:27:30 »

Armand tegnap játszotta első mérkőzését a Bozsik program keretében. Két csapatban is pályára lépett: az U9- es csapatban, ahol lássuk be, még kicsi, de kapott 5-6 percet, meg egy sárga lapot  Kacsint. Győztes csapatban szerepelt, 8-3-ra nyertek a srácok.

A saját U7 korosztályában viszont a Nagykovácsi Sólymok ellen végig játszott. 14 - 3-ra nyertek, Armand mesterhármast szerzett 4 perc alatt. A félidőben tulajdonképpen Armand - Sólymok állás volt 6-0. A második félidőben védekezett, viszont adott 6 gólpasszt, igaz a Sólymok is szereztek 3 gólt. A szereléseken még van mit finomítani, jelenleg vagy a labda, vagy a baba felfogásban védekezünk, ami sok büntetőhöz vezet. Vigyorog

Tudom, nem egy világsiker, de én régóta nem ugráltam így a pálya mellett focimeccsen.  Vigyorog

Gratula hozzá!  Kacsint Kell a Vörösvári utánpótlás!
Jobb ha hozzászoksz az ilyen meccsekhez, főleg ha itthon játszunk.  Kacsint
Csak taktikai tanácsot ne adjál meccs közben, mert Csucsu szólni fog.  Vigyorog
Egyébként az U10-es csapatunk bajnokit játszott a "nagy" Mészöly focisuli ellen. 2:0-ra nyertünk. Ez volt ebben az évben a 3. bajnokink, és Áki csak 2 gólt kapott. Folytatás 31.-én Gödön.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #254 Dátum: 2013. Október 27. - 18:39:49 »

Armand tegnap játszotta első mérkőzését a Bozsik program keretében. Két csapatban is pályára lépett: az U9- es csapatban, ahol lássuk be, még kicsi, de kapott 5-6 percet, meg egy sárga lapot  Kacsint. Győztes csapatban szerepelt, 8-3-ra nyertek a srácok.

A saját U7 korosztályában viszont a Nagykovácsi Sólymok ellen végig játszott. 14 - 3-ra nyertek, Armand mesterhármast szerzett 4 perc alatt. A félidőben tulajdonképpen Armand - Sólymok állás volt 6-0. A második félidőben védekezett, viszont adott 6 gólpasszt, igaz a Sólymok is szereztek 3 gólt. A szereléseken még van mit finomítani, jelenleg vagy a labda, vagy a baba felfogásban védekezünk, ami sok büntetőhöz vezet. Vigyorog

Tudom, nem egy világsiker, de én régóta nem ugráltam így a pálya mellett focimeccsen.  Vigyorog

Gratula hozzá!  Kacsint Kell a Vörösvári utánpótlás!
Jobb ha hozzászoksz az ilyen meccsekhez, főleg ha itthon játszunk.  Kacsint
Csak taktikai tanácsot ne adjál meccs közben, mert Csucsu szólni fog.  Vigyorog
Egyébként az U10-es csapatunk bajnokit játszott a "nagy" Mészöly focisuli ellen. 2:0-ra nyertünk. Ez volt ebben az évben a 3. bajnokin, és Áki csak 2 gólt kapott. Folytatás 31.-én Gödön.
Az már szép. Mosolyog Itthon játszottak? Mert a mi meccsünk előtt is a Mészöly focisuli ellen volt meccs, de Ákit nem láttam.
Csak olyat kiabálok, hogy gyerünk, ne állj meg. Itt azért még nincs taktika. Mosolyog Elhiheted, ámultam,mert nem néztem ám ki a gyerekből, hogy ennyire képes, mivel az edzésen már 20 perc után elveszti az érdeklődését, sőt, pénteken edzeni sem akart, nem is öltözött át. Erre másnap előadja, hogy ő a Messi. Mosolyog  Csucsu is kérdezte, mit adtunk ebédre neki. Mosolyog  mi kövtkező meccsünk 9-én lesz Solymáron. Remélem, kitart majd a gyerek lelkesedése. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!