Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 15:03:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Évadnyitó találkozó Visegrád 2009 Március 7  (Megtekintve 71207 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2009. Február 27. - 22:21:55 »

Nekem szimpatikus!  Vigyorog Bejöttök Esztergomba, aztán itt csatlakozom és nem kell egymagamnak átevezni Visegrádra. Tökéletes!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2009. Február 27. - 22:35:09 »

Ezt most nem értem! He A Lurdyhoz eljönni az kerülő, de Visegrádra Esztergomon keresztül menni, az nem kerülő.
Persze ettől még mehetünk Esztergomba, ha más is akar, nincs ellenvetésem. Mosolyog Kacsint
Csak legyen már valami konkrét hely és időpont. Ugyanis meg lettek híva a Daewoo-Chevy klubosok is
és szerintem ők is szeretnék tudni, hogy hova kell jönniük és mikor. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 27. - 23:03:45 írta Jani » Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #62 Dátum: 2009. Február 28. - 00:25:48 »

Javasolnám találkahelynek Visegrádon a hajóállomással szemben lévő étterem parkolóját. Az ingyenes, és elférnénk benne bőven.
Diabló, Cápa!
Én mindenképp Esztergom felől érkeznék, gondolom Kapitány is inkább azt az utat válassza. Nekem (nekünk) felesleges bemenni Pestre és vissza Visegrádra.
Időpontnak javasolnám a 10 órát.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2009. Február 28. - 07:47:14 »

Ezt most nem értem! He A Lurdyhoz eljönni az kerülő, de Visegrádra Esztergomon keresztül menni, az nem kerülő.
Persze ettől még mehetünk Esztergomba, ha más is akar, nincs ellenvetésem. Mosolyog Kacsint
Csak legyen már valami konkrét hely és időpont. Ugyanis meg lettek híva a Daewoo-Chevy klubosok is
és szerintem ők is szeretnék tudni, hogy hova kell jönniük és mikor. Kacsint
Nem vitatkozni akarok, de ha a szentendrei Cora-nál találkoztok onnan gyorsabban és rövidebb idő alatt el lehet jutni Dobogókőn át Esztergomba és Visegrádra. Csak be kell menni Pomázra és egyenes (!) az út. Távolságban az sem hoszabb (najó egy picit Vigyorog) mint egyből Visegrád felé menni, viszont kevesebb a közbenső település. Esztergomtól kb 20km Visegrád, Pomáz meg 35km nagyjából.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2009. Február 28. - 07:50:48 »

Javasolnám találkahelynek Visegrádon a hajóállomással szemben lévő étterem parkolóját. Az ingyenes, és elférnénk benne bőven.
Diabló, Cápa!
Én mindenképp Esztergom felől érkeznék, gondolom Kapitány is inkább azt az utat válassza. Nekem (nekünk) felesleges bemenni Pestre és vissza Visegrádra.
Időpontnak javasolnám a 10 órát.
Oké. A munkahelyem parkolójában kb 15-20 kocsi elfér. Itt esetleg összegyűlhetünk és együtt konvojban haladhatunk Visegrádra.
Az étterem parkolója tényleg jó ötlet, ha jól emlékszem van még egy hely ahol elfér ennyi autó, a volt "Ágasháznál".
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2009. Február 28. - 08:31:39 »

OK! Ezért mondtam, hogy nem lehet az utolsó napra hagyni a szervezést! Minimum egy héttel a rendezvény előtt már mindent le kell fixálni! Ha szeretnétek a másik csapatból is hívni embert, akkor ma este legkésőbb a chevyklubos fórumra is be kell írnia valakinek a végeredményt!
Diablo! Akkor legyen az első talipont mondjuk 9.15-kor a melóhelyed parkolójában? 15-20 perc várás, aztán 25-30 perc gondolom elég átérni visegrádra még ha nagy forgalom van is!
Akinek ez esik útba, azzal itt találkozhatnánk, aztán 10 órára átvonulunk abba a visegrádi étteremparkolóba és ott lesz az összevont tali!
Kellene egy pontos cím a melóhelyed parkolójáról!
Jó lesz így? Ma estig döntsük el végre, mi is lesz konkrétan! (Mondjuk én mindenképpen megyek, ha lesz tali, ha nem, mert a szállás le van foglalva Vigyorog)

Lacsikat kitakarítani, lemosni tali előtt már tilos, mert nagyon rútul nézne ki az enyém a sok kisuvickolt gép között! (két hónap alatt annyit tettem csak, hogy kiöntöttem a gumiszőnyegekről a sarat és kúton gőzborotvával lenyomattam a sóvirágot róla! )
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 28. - 08:34:39 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #66 Dátum: 2009. Február 28. - 08:26:55 »

OK! Ezért mondtam, hogy nem lehet az utolsó napra hagyni a szervezést! Minimum egy héttel a rendezvény előtt már mindent le kell fixálni! Ha szeretnétek a másik csapatból is hívni embert, akkor ma este legkésőbb a chevyklubos fórumra is be kell írnia valakinek a végeredményt!
Diablo! Akkor legyen az első talipont mondjuk 9.15-kor a melóhelyed parkolójában? 15-20 perc várás, aztán 25-30 perc gondolom elég átérni visegrádra még ha nagy forgalom van is!
Akinek ez esik útba, azzal itt találkozhatnánk, aztán 10 órára átvonulunk abba a visegrádi étteremparkolóba és ott lesz az összevont tali!
Kellene egy pontos cím a melóhelyed parkolójáról!
Jó lesz így? Ma estig döntsük el végre, mi is lesz konkrétan! (Mondjuk én mindenképpen megyek, ha lesz tali, ha nem, mert a szállás le van foglalva Vigyorog)

Lacsikat kitakarítani, lemosni tali előtt már tilos, mert nagyon rútul nézne ki az enyém a sok kisuvickolt gép között! (két hónap alatt annyit tettem csak, hogy kiöntöttem a gumiszőnyegekről a sarat és kúton gőzborotvával lenyomattam a sóvirágot róla! )

Részemről okés így.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 28. - 08:39:07 írta athee » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2009. Február 28. - 09:08:05 »

Diablo! Az ötlet jó, ami a céges, ingyenes parkolót jelenti. További részleteket kérünk!
LadLac javasolta, hogy ne a Lurdynál kezdjük a gyülekezést, hanem a Szentendre felé lévő Cora nagy parkolójában, ami szintén jó nagy, mindenkinek útba esik, és ingyenes. Laci majd ír erről holnap. Időpontok is kellenek majd, erről se feledkezzünk meg! A Lurdy sokunknak visszafelé van, ezért jobb ötlet a Cora!
Igen-igen.
Én a szentendrei úti Cora parkolóra gondoltam, mert könnyű megtalálni. Az új M0-ás keleti szektorának a végpontja, ahol találkozik a szentendrei úttal. Ingyenes parkoló, van egy Mc esetleges folyóügyeket intézni. Innen 6 Km Szentendre, ahonnan a hegyeken át gyorsan elérhető Visegrád. Az időpont lehetne 9 óra, addigra mindenki felébred úgy is, 1/2 v. 3/4 10-re meg már Visegrádon is vagyunk. A fellegvár felé vezető úton jobbra kell kanyarodni / illetve egyenesen letérve a főútról, követve a patak nyomvonalát/, ott van egy nagy tisztás, nagy ingyenes parkoló. Itt tarthatnánk a talit, igény szerint meg fel lehet menni bobozni a hegyre, az sincs messze.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 28. - 18:32:23 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #68 Dátum: 2009. Február 28. - 09:37:28 »

OK! Ezért mondtam, hogy nem lehet az utolsó napra hagyni a szervezést! Minimum egy héttel a rendezvény előtt már mindent le kell fixálni! Ha szeretnétek a másik csapatból is hívni embert, akkor ma este legkésőbb a chevyklubos fórumra is be kell írnia valakinek a végeredményt!
Diablo! Akkor legyen az első talipont mondjuk 9.15-kor a melóhelyed parkolójában? 15-20 perc várás, aztán 25-30 perc gondolom elég átérni visegrádra még ha nagy forgalom van is!
Akinek ez esik útba, azzal itt találkozhatnánk, aztán 10 órára átvonulunk abba a visegrádi étteremparkolóba és ott lesz az összevont tali!
Kellene egy pontos cím a melóhelyed parkolójáról!
Jó lesz így? Ma estig döntsük el végre, mi is lesz konkrétan! (Mondjuk én mindenképpen megyek, ha lesz tali, ha nem, mert a szállás le van foglalva Vigyorog)

Lacsikat kitakarítani, lemosni tali előtt már tilos, mert nagyon rútul nézne ki az enyém a sok kisuvickolt gép között! (két hónap alatt annyit tettem csak, hogy kiöntöttem a gumiszőnyegekről a sarat és kúton gőzborotvával lenyomattam a sóvirágot róla! )

Részemről okés így.
Nekem is megfelel. A pontos cím: Esztergom, Petőfi S. utca 22. Dobogókő és Pest felöl érkezőknek a városi körforgalom utáni 2. lámpánál kell élesen( Vigyorog) jobbra fordulni, végigmenni a kisutcán amíg ki nem szélesedik. Ott van 2 iskola egymás mellet, a másodikban tanítok én és lesz ott egy nagy barna kapu, ami nyitva lesz és azon keresztül be lehet jutni az udvarra. Én kb 9-kor már ott leszek és várok szeretettel mindenkit.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #69 Dátum: 2009. Február 28. - 09:50:25 »

Nos, hát egy kicsit, vagy nagyon, elbeszéltünk egymás mellett. Én a Corát is, a Diablo suliját is, és az étterem parkolóját is elfogadom, mindegy, csak legyen egy végső fix döntés a helyet, illetve esetleg helyeket, és időpontot illetően. Ma este legkésőbb vállalja valaki, hogy a végső döntést VÉGÉRVÉNYESEN felteszi ide, és akkor további ügyeskedésnek már nem lesz helye! Amúgy egy véleményt azért közzé teszek: nem baj, ha útközben megnézzük Dobogókőt, Esztergomot, Visegrádot, és Szentendrét is. Ezért gondoltam azt a múltkor, hogy esetleg aki társulna, vasárnap is folytathatnánk, persze már óvatosabban az idővel, mert másnap a zöme dolgozni fog, és haza is kell még menni a messziről jött cartársaknak.
Valamelyik érdekelt modi zárja le a vitát este! Egymás közt rendezzétek a dolgot, és  órára legyen végleges döntés közölve a néppel! Uff!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2009. Február 28. - 12:57:02 »

Szerintem semmi elbeszélés nincs...legalábbis nekem egyértelmű.
Akinek útbaesik Esztergom (vagy éppen ott van, esetleg egyik sem, de kedve van kocsikázni) annak lehetőség egy előgyülekezőre Béláék suliudvara 9 órától 9.30-ig. Ők innek vonulnak majd át 9.35-kor Visegrádra abba a parkolóba, ahol majd lesz a rendes szervezett nagytali 10 órakor.
Mindenki más ezen kívül saját belátása szerint közelíti meg Visegrádot. Egyenként...avagy csoportokba verődve, szentendrei Coránál gyülekezve, 11-es, 10-es úton, vagy át a hegyeken....ez rajtatok múlik, akik onnan jöttök, hogy szerveződtök össze.
Mindkét esetben a lényeg az, hogy lehetőleg 10 óra környékére összefusson a társaság a visegrádi parkolóban!!!
A többit meg majd ott eldöntjük, hogy utána, ha már ott kiszerelgettük, kibeszélgettük magunkat, akkor mi legyen a program.
Szerintem...de jó lenne, ha mindenki elmondaná a véleményét, mert ezt nem 2-3 embernek kell eldöntenie, hanem mindenkinek, de főleg a szervezőknek!!! Szervező(k) a többség akaratával megegyező verziót közzéteszik és kész. Kacsint Vigyorog 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 28. - 13:24:12 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #71 Dátum: 2009. Február 28. - 16:43:21 »


.... a lényeg az, hogy lehetőleg 10 óra környékére összefusson a társaság a visegrádi parkolóban!!!
A többit meg majd ott eldöntjük, hogy utána, ha már ott kiszerelgettük, kibeszélgettük magunkat, akkor mi legyen a program.
....
Szeretném jelezni, hogy halaszthatatlan elfoglaltság miatt 1/2 1 előtt (de inkább 1 óra lesz az... ) a legnagyobb jóindulattal sem tudok odaérni.
Ez persze ne zavarjon senkit sem, csak így a fojtószelepháztisztító spray sem lesz ott előbb. (Azt meg üzemmeleg motornál illik...)
Remélem, azért megvártok... Kacsint Kacsint Kacsint
Esetleg egy szervezett csárdalátogatás valahol, a jó levegőn úgyis megéheztek - nekem meg nem kellene keresnem benneteket  Kacsint ?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #72 Dátum: 2009. Február 28. - 17:31:33 »

Egy kis frissítés, hogy szem előtt legyen az aktuális lista:

1: ladlac + 4 fő + Klubkutya, ha jó idő lesz.
2: LadiGidy+ néhány családtag biztosan (5 személyes az SW!)
3: Jani (felőlem eshet a hó is, akkor is megyek. Család jó idő esetén)
4: Zsu na ott végre van szauna is   .a hány fő még nem tom
5: Meatloaf+1 fő
6: CDX+ nejem, nehogymá ne.
7: athee + 2 fő
8: Diablo77 (végre 1 tali a közelben, legalábbis nekem....)
9: MNT Igyekszem megoldani (hogy  hányan HeHe ki tudja?)
10: Weres
11: CaptainB
12: kripic + 2 fő (ha minden jól megy) + kutyu, hogy legyen kivel a klubkutyának is játszania... + szelepháztisztító spray (már ha érdekel valakit)
13: Kakaos autójában kakaóval, lassan csepegtetve, hogy kitartson a tali végéig...
14: cápaFeri

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #73 Dátum: 2009. Március 01. - 10:09:05 »


Igen-igen.
Én a szentendrei úti Cora parkolóra gondoltam, mert könnyű megtalálni. Az új M0-ás keleti szektorának a végpontja, ahol találkozik a szentendrei úttal. Ingyenes parkoló, van egy Mc esetleges folyóügyeket intézni. Innen 6 Km Szentendre, ahonnan a hegyeken át gyorsan elérhető Visegrád. Az időpont lehetne 9 óra, addigra mindenki felébred úgy is, 1/2 v. 3/4 10-re meg már Visegrádon is vagyunk. A fellegvár felé vezető úton jobbra kell kanyarodni / illetve egyenesen letérve a főútról, követve a patak nyomvonalát/, ott van egy nagy tisztás, nagy ingyenes parkoló. Itt tarthatnánk a talit, igény szerint meg fel lehet menni bobozni a hegyre, az sincs messze.
Én úgy emlékszem, hogy van egy nagy lebetonozott parkoló, meg közel hozzá az a tisztásszerű, ahol múltkor opel-tali volt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #74 Dátum: 2009. Március 01. - 16:27:04 »


Igen-igen.
Én a szentendrei úti Cora parkolóra gondoltam, mert könnyű megtalálni. Az új M0-ás keleti szektorának a végpontja, ahol találkozik a szentendrei úttal. Ingyenes parkoló, van egy Mc esetleges folyóügyeket intézni. Innen 6 Km Szentendre, ahonnan a hegyeken át gyorsan elérhető Visegrád. Az időpont lehetne 9 óra, addigra mindenki felébred úgy is, 1/2 v. 3/4 10-re meg már Visegrádon is vagyunk. A fellegvár felé vezető úton jobbra kell kanyarodni / illetve egyenesen letérve a főútról, követve a patak nyomvonalát/, ott van egy nagy tisztás, nagy ingyenes parkoló. Itt tarthatnánk a talit, igény szerint meg fel lehet menni bobozni a hegyre, az sincs messze.
Én úgy emlékszem, hogy van egy nagy lebetonozott parkoló, meg közel hozzá az a tisztásszerű, ahol múltkor opel-tali volt.
Az is yoo, csak az fennt van a hegyen. Oda is mehetünk... Nekem 8!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!