Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 16:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 133537 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #570 Dátum: 2013. április 29. - 13:21:45 »

Hát, én sem értem a dolgot, de ha az enyémen menetirányba állt volna, akkor is telimegy dzsuvával. Minden esetre alaposan felbosszantott. Utánajárok ennek a dolognak.
Nálam előrefelé áll, a dobbetét zárt. Hogyan lehet kiszerelni ezt a dobozt és megvizsgálni, nincs-e tele dzsuvával? Felülről ki lehet venni? Mennyire kell szétszedni azt a részt?

Akkor nem igen lehet dzsuvás. Szerintem vedd ki a légszűrőházat, és a csonkon keleresztűl nyulj bele egy hurkapálcával, aminek a végén vatta van. az megmutatja.

Én kontár módon beleöntöttem némi vizet, és mivel az pár másodperc múlva a víz alul elkezdett kifolyni, megfelelően tisztának értékeltem. A vatta sem let nagyon piszkos.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #571 Dátum: 2013. április 29. - 13:41:03 »

de tök jo hogy az egyiknél zárt a másiknál nyitott a doblemez. bár az enyém első szériás gondolom többek közt ezen is változtattak az évek során ezért zárt a fiatalabb lacsikon
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #572 Dátum: 2013. április 29. - 15:56:45 »

de tök jo hogy az egyiknél zárt a másiknál nyitott a doblemez. bár az enyém első szériás gondolom többek közt ezen is változtattak az évek során ezért zárt a fiatalabb lacsikon

5 ajtóson mindegyiken zárt
Naplózva

70/4334431
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #573 Dátum: 2013. április 29. - 16:42:11 »

de tök jo hogy az egyiknél zárt a másiknál nyitott a doblemez. bár az enyém első szériás gondolom többek közt ezen is változtattak az évek során ezért zárt a fiatalabb lacsikon

5 ajtóson mindegyiken zárt
Ha a rácson értitek azt, hogy nyitott, akkor nekem is az, és 5 ajtós... He  (2004.10. forgalomba helyezésű)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #574 Dátum: 2013. április 29. - 17:27:20 »

enyém detto ugyan az és nyitott. szoval nem állja meg a helyét hogy az 5 ajtósoké mind zárt
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #575 Dátum: 2013. április 30. - 18:25:31 »

Az említett kacadék csak alulról szerelhető ki. A kerékjárati dob kivétele után 3 db 6-os csavar és egy műanyag patent eltávolítását követően önállóan száműzi magát.
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #576 Dátum: 2013. április 30. - 18:42:25 »

nekem is meg kell néznem ezt a sz..t mert nekem is nyitott a doblemez. és te Tomy mire jutottál ezzel? jobb nélküle? hogy pucolod ki?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #577 Dátum: 2013. április 30. - 22:42:03 »

de tök jo hogy az egyiknél zárt a másiknál nyitott a doblemez. bár az enyém első szériás gondolom többek közt ezen is változtattak az évek során ezért zárt a fiatalabb lacsikon

5 ajtóson mindegyiken zárt
Ha a rácson értitek azt, hogy nyitott, akkor nekem is az, és 5 ajtós... He  (2004.10. forgalomba helyezésű)
Nekem is rács van ott, ma megnéztem. 2006. 05. havi a gép Kacsint Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2013. Május 01. - 06:25:41 »

nekem is meg kell néznem ezt a sz..t mert nekem is nyitott a doblemez. és te Tomy mire jutottál ezzel? jobb nélküle? hogy pucolod ki?
Mondom, első körben nem kell kivenned, hogy lásd, tiszta. Ha beleöntesz vizet, és elkezd kifolyni akkor rendben van. Nem is kell hozzá doblemezt bontanod.

Persze csináld, ha akarod.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #579 Dátum: 2013. Május 01. - 08:18:47 »

nem nagy meló kivenni és ha koszos akkor mindjárt ki is tudom slagozni az udvaron a napon meg kiszárad ilyen jo időben Mosolyog
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #580 Dátum: 2013. Május 02. - 14:17:29 »

na és ki mire jutott ezzel a dobozzal?
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #581 Dátum: 2013. Május 02. - 15:51:52 »

Na megnéztem én is azt a dobozt, nekem is előre felé áll a pipa ami a doblemez alatt van  és száraz a belseje. Tomynak vagy fordítva rakták be gyárilag vagy ha használtan vette akkor hanyagul szerelték be egy korábbi javitásnál.
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #582 Dátum: 2013. Május 28. - 14:46:30 »

A szűkitő kiszerelése a fogyasztásra nem volt hatással. Most a jobb idő miatt illetve nyáron 7.2-7.6 között van a vegyes. Aki szintén kiszedte esetleg több tizezer km el ezelőtt az tapasztalt valami változást ami esetleg még számitana? Köszi
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #583 Dátum: 2013. Június 03. - 15:33:40 »

A szűkitő kiszerelése a fogyasztásra nem volt hatással. Most a jobb idő miatt illetve nyáron 7.2-7.6 között van a vegyes. Aki szintén kiszedte esetleg több tizezer km el ezelőtt az tapasztalt valami változást ami esetleg még számitana? Köszi
Kb. 78.000 km-t mentem el nélküle. Mivel az első 2000 km-en horror volt a fogyasztás, lévén új az autó, az én válaszom nem mérvadó.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #584 Dátum: 2013. Június 11. - 17:36:03 »

Én visszatettem a szűkítőt mert több tankolás tapasztalata alapján kb 7-8 decivel többet eszik a kocsi ugyan azon az útvonalon ugyan abban a stílusban járva és vezetve. Akkor csak van valami negatívum is mert a gyári levegő beszívási beállításokat tönkre vágja ha kivesszük.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!