Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 17:18:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 199765 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2007. Szeptember 17. - 20:02:02 »

Weblappal (és fórummal  Kacsint) kapcsolatos észrevételek.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 27. - 14:28:25 írta Stocz » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 20:05:45 »

Meg lehetne oldani, hogy azokon az oldalakon, ahol hozzászólásokat lehet beírni, az első menüpont az üzenetek feletti  vízszintes menüben ne "VÁLASZ" legyen, hanem mondjuk "ÚJ HOZZÁSZÓLÁS"? Szerintem érthetőbb lenne és egy új látogatónak egyértelműbb.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 20:09:50 »

Lehetne-e egy új témát nyitni úgy, hogy ne kelljen üzenetet beírni? Először, új látogatónak nem tűnik logikusnak a dolog, hisz sokszor nincs mit írni az első blokkba. Így lenne értelme az előző észrevételnek is, hogy ne válasz-t kelljen nyomni, ha új dolgot akar beírni az ember.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 11:49:37 »

Meg lehetne oldani, hogy azokon az oldalakon, ahol hozzászólásokat lehet beírni, az első menüpont az üzenetek feletti  vízszintes menüben ne "VÁLASZ" legyen, hanem mondjuk "ÚJ HOZZÁSZÓLÁS"? Szerintem érthetőbb lenne és egy új látogatónak egyértelműbb.


Meg lehet oldani, bele kell túrni a kódba. Most elég sok munka van a lapon, kérlek, hogy a későbbiekben figyelmeztess rá (ha elfelejteném).

Lehetne-e egy új témát nyitni úgy, hogy ne kelljen üzenetet beírni? Először, új látogatónak nem tűnik logikusnak a dolog, hisz sokszor nincs mit írni az első blokkba. Így lenne értelme az előző észrevételnek is, hogy ne válasz-t kelljen nyomni, ha új dolgot akar beírni az ember.

Ezt nem értem. Miért nyitnál új témát, ha nem akarsz beleírni semmit?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:17:24 »

Lehetne-e egy új témát nyitni úgy, hogy ne kelljen üzenetet beírni? Először, új látogatónak nem tűnik logikusnak a dolog, hisz sokszor nincs mit írni az első blokkba. Így lenne értelme az előző észrevételnek is, hogy ne válasz-t kelljen nyomni, ha új dolgot akar beírni az ember.

Ezt nem értem. Miért nyitnál új témát, ha nem akarsz beleírni semmit?
[/quote]

Na ennél a témánál ha megnézed, kellett nyitni egy címmel egy témát. A téma címe:Észrevételek. Viszont addig nem engedi elmenteni, megnyitni a témát, amíg be nem írok valamit. Ezért írtam az első szövegként, hogy "Weblappal kapcsolatos észrevételek".  Bár Neked is igazad van, mert ha engedné, akkor lehet, hogy nyitnának egy csomó címet anélkül, hogy írnának bele valamit. Csak a sok cím lenne. Na mindegy, az apróság, lehet, hogy célszerűbb ahogy eddig volt.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:15:42 »

Tök jó az a rész a felhasználóknál, hogy minden elérhetőséget be lehet írni. Mondjuk fogalmam sincs, mi az a AIM YIM ICQ-ról hallottam, MSN is lenne, csak nem használom. Viszont ha nem annyira szégyenlős a társaság, akkor az iwiw elérhetőség jó lenne a listában. Mégse kellene odamenni egy talira úgy, hogy azt sem tudod, a másik nevéből, eszik-e vagy isszák? Most azon gondolkodom, hogyan lehet kerestetni az iwiwre. Hmmmm.....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 16:59:15 »

Nekem az lenne a problémám, mivel nem vagyok egy gépíró zseni, amire egy újjal begépelem az üzenetet, addigra kidob a rendszerből és az üzenetet nem menti el.
Mit csináljak, hogy ez megoldódjon?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 13:23:05 »

Tök jó az a rész a felhasználóknál, hogy minden elérhetőséget be lehet írni. Mondjuk fogalmam sincs, mi az a AIM YIM ICQ-ról hallottam, MSN is lenne, csak nem használom. Viszont ha nem annyira szégyenlős a társaság, akkor az iwiw elérhetőség jó lenne a listában. Mégse kellene odamenni egy talira úgy, hogy azt sem tudod, a másik nevéből, eszik-e vagy isszák? Most azon gondolkodom, hogyan lehet kerestetni az iwiwre. Hmmmm.....

Bár lehet, hogy ezen páran elcsodálkoztok, de még nincs iwiw-em. Már többen kérdeztétek, hogy ott hol vagyok, küldjenek-e meghívót, stb. Lehet, hogy egyszer majd ezt a dolgot is meglépem.
Ebből kifolyólag nem ismerem azt a rendszert. Azt sem tudom, hogy ott hogyan lehet megtalálnotok egymást, és azt sem, hogy hogyan lehet keresni.
Azt meg lehet beszélni, hogy az egyik, itthon ritkán használt azonosítóra (pl. AIM) az iwiw-es nemtudom mijét írja mindenki. Gondolom van ott is vmi azonosító, amivel könnyebben megtalálhatjátok egymást. Egyébként képet itt is felrakhat mindenki magáról, erre is jó az avatar.

Nekem az lenne a problémám, mivel nem vagyok egy gépíró zseni, amire egy újjal begépelem az üzenetet, addigra kidob a rendszerből és az üzenetet nem menti el.
Mit csináljak, hogy ez megoldódjon?

Mennyi ideig gépelsz egy hozzászólást? Nem cikizésből kérdezem!!
Jó lenne, ha egy hozzávetőleges időt tudnál mondani erre a kiléptetés dologról.
Még nem találkoztam ezzel a gonddal. Majd kipróbálom, hogy nálam is jelentkezik-e ez a dolog.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 19:24:41 »

Nem is vettem cikizésnek,pont ezért is kezdtem azzal, hogy nem vagyok gépelő bajnok.Az idő bár még sosem néztem kb 10 perc amikor megpróbálok 1 hosszabb hangvételűt irni+ 1-2 zavaró tényező vagy cigi a gondolat rendezés miatt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 08:14:00 »

Nem is vettem cikizésnek,pont ezért is kezdtem azzal, hogy nem vagyok gépelő bajnok.Az idő bár még sosem néztem kb 10 perc amikor megpróbálok 1 hosszabb hangvételűt irni+ 1-2 zavaró tényező vagy cigi a gondolat rendezés miatt.

No itt a bizonyíték, hogy a cigaretta nem csak az egészségre ártalmas.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 10:05:07 »

95LE cartárs problémájával én is szembesűltem. Sőt olykor teljesen előről kell kezdenem a bejelentkezést. Pedig én nem is dohányzok, és legelább kettő újjal gépelek :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 15:53:13 »

Hupsz ma böngészés közben is kidobott a bejelentkezők közül és a korábbi írásokat sem lehetett mind megtalálni ekkor főoldal újra bejelentkezés és utánna ismét működött.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 12:41:26 »

Milyen böngészőt használtok? (gondolom IE)?

Próbáljátok meg a következőt: A fórum oldalára úgy léptek be, hogy nem jelentkeztetek be a felhasználó nevetekkel. Ha be vagytok jelentkezve, akkor kilépés, ekkor vissza dob a web lapra. Innen fórum, de bejelentkezés nélkül.
Itt, azaz a fórumon válaszd ki a bejelentkezés opciót. Kapsz egy ürlapot, ahol a felhasználó név és jelszó alatt van még két lehetőség. Az első neve az, hogy bejelentkezve marad. Ebben egy szám érték szerepel. Na ebbe írj egy nagyobbat. A másik opció a bejelentkezve marad. Ezt meg pipáld ki. Amíg a bejelentkezve marad mellett bent van a pipa, addig az időt nem engedi módosítani.

Remélem, hogy ez orvosolja a gondotokat.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 19:18:02 »

Igen. Tegnap rájöttem és így használom. Plussz, ha kipipálom a "jegyezz meg" ablakot, akkor nincs időkorlát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 12:21:49 »

No, akkor ezt is megoldottuk.
Huh.  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!