Lacetti klub fórum
2024. április 30. - 02:28:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91512 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #330 Dátum: 2009. Október 25. - 20:54:24 »

Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!

Mi meg ott sem voltunk?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #331 Dátum: 2009. Október 25. - 20:59:07 »

Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!

Mi meg ott sem voltunk?
Jaj, bocsika! De tudod, ha az öregnek pötyögés közben szólnak akármit, már oda is a figyelme. Már nem megy a gépelés, és a hallgatás a családra együtt, öregszem... Természetesen ott voltatok, és nagyon jó volt. Kijavítottam, most olvasd el újra! De azért szerettek? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #332 Dátum: 2009. Október 25. - 21:03:06 »

Mi is megérkeztünk négyen, és Csabáék már elhagyták Újpestet, mindjárt itt lesznek ők is. Most csak annyit, hogy szerencsésen megérkeztünk komolyabb fennakadás nélkül. Nagyon jól éreztük magunkat veletek, és köszönjük mindenkinek, hogy együtt tölthettük ezeket a szép napokat. Most még vannak bokros teendőink, de még visszajövök, és további beszámolót tartok, és kérem a többieket is erre. Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; a másik családom, vagyis Cap a teljes családjával (végre!); és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!
Szóval így voltunk ott sokan. Minden családtagom, mind a 11! jól érezte magát a Baglyon. Cap! Bocsáss meg szenilis apádnak!
Meatloaf! Még egyszer nagyon köszönjük segítséged, hogy elhoztad Csabáékat. Nagyon jó volt, hogy ennyien elmehettünk. Köszönjük! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #333 Dátum: 2009. Október 25. - 21:05:15 »

Mi is megérkeztünk négyen, és Csabáék már elhagyták Újpestet, mindjárt itt lesznek ők is. Most csak annyit, hogy szerencsésen megérkeztünk komolyabb fennakadás nélkül. Nagyon jól éreztük magunkat veletek, és köszönjük mindenkinek, hogy együtt tölthettük ezeket a szép napokat. Most még vannak bokros teendőink, de még visszajövök, és további beszámolót tartok, és kérem a többieket is erre. Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; a másik családom, vagyis Cap a teljes családjával (végre!); és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!
Szóval így voltunk ott sokan. Minden családtagom, mind a 11! jól érezte magát a Baglyon. Cap! Bocsáss meg szenilis apádnak!
Meatloaf! Még egyszer nagyon köszönjük segítséged, hogy elhoztad Csabáékat. Nagyon jó volt, hogy ennyien elmehettünk. Köszönjük! Kacsint Vigyorog
Apa!

Így szeretünk!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #334 Dátum: 2009. Október 25. - 21:12:34 »

Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!

Mi meg ott sem voltunk?
Jaj, bocsika! De tudod, ha az öregnek pötyögés közben szólnak akármit, már oda is a figyelme. Már nem megy a gépelés, és a hallgatás a családra együtt, öregszem... Természetesen ott voltatok, és nagyon jó volt. Kijavítottam, most olvasd el újra! De azért szerettek? He Kacsint

sőt, Kripicék is biztosan szeretnek ám Kacsint
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #335 Dátum: 2009. Október 25. - 21:18:20 »

Egy kis előzetes.
Akinek van 3D-s szemüvege (az a piros-zöld),az élvezheti a látványt:
http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/0_Vegyi/Holloko.jpg
Naplózva
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #336 Dátum: 2009. Október 25. - 21:21:48 »

Egyébként pedig köszönjük a szervezést, a remek társaságot, Ilusnak pedig külön a folyamatosan fantasztikus capuccino- és teaellátást Vigyorog
Nagyon jól éreztem magam, örültem a kedves új arcoknak és a kedves régi arcok újbóli látványának egyaránt. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #337 Dátum: 2009. Október 25. - 21:22:08 »

Hát nehezen... Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #338 Dátum: 2009. Október 25. - 22:43:05 »

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Vigyorog Minden tökéletes volt. Köszi Gidy és Ilus + mindenkinek aki ott volt. Puszi
Kalandparkban a bobozás után, kicsit szomorú voltam. Mindenki lelépet, már csak a mi voltuk ott.
Hazafelé Jászárokszállás és Jászágó között, olyan út volt, hogy ahhoz képest a Thököly út tükör sima.
A mitsu L200 is csak lépésben ment. Akinek be van állva a gátlója, próbálja ki, tuti rendbe rakja. Vigyorog
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #339 Dátum: 2009. Október 26. - 08:28:12 »

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Vigyorog Minden tökéletes volt. Köszi Gidy és Ilus + mindenkinek aki ott volt. Puszi
Kalandparkban a bobozás után, kicsit szomorú voltam. Mindenki lelépet, már csak a mi voltuk ott.
Hazafelé Jászárokszállás és Jászágó között, olyan út volt, hogy ahhoz képest a Thököly út tükör sima.
A mitsu L200 is csak lépésben ment. Akinek be van állva a gátlója, próbálja ki, tuti rendbe rakja. Vigyorog
Sajnáltam is, hogy nem tudtunk elbúcsúzni Tőletek (sztem mi voltunk az utolsó előttiek).
Nyújtogattuk a nyakunkat, meg egy kicsit elidőztünk a gépnél (közben kaja a csomiból), de nem láttunk titeket.
Ezek szerint még csúsztatok.

Utólag is elnézést érte!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #340 Dátum: 2009. Október 26. - 08:57:37 »

Én is sajnálom, de nem haragszom senkire. Kacsint Mi negyed 5kor indultunk haza.
Töltöttem fel képeket az addat.hu-ra, de ha le akarom tölteni, azt írja, hogy nem található.
Viszont engedte törölni.  He Megpróbálom még egyszer.
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #341 Dátum: 2009. Október 26. - 09:05:26 »

Igen,ez,hogy a vége a kalandpark,olyan oszlóssá tette a tali végét.Pont ezt beszéltük Jopekkal,hogy ezt majd át lehetne gondolni ha legközelebb leszünk a Mátrában(remélem Mosolyog ).Mindenki szétszéled,és nem igazán tudunk elbúcsúzni normálisan (se) egymástól.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #342 Dátum: 2009. Október 26. - 10:15:07 »

A válogatott (általunk készített képeket) feltettem a galériába.
A többi kép letölthető innen:
http://www.toldacuccot.hu/letoltes?sid=547f2cf9bd37427efb4b96b6e7bdca75&ros=d3d9446802&file=Magan.zip

Csak 20 letöltés lehetséges, utána törlődik a dolog (ja, vagy 4 nap után  Vigyorog)!
Tehát csak az húzza le, akit tényleg több érdekel, mint amit a galériában lát!
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #343 Dátum: 2009. Október 26. - 10:55:10 »

Üdv nektek!
Mi is rendben hazaértünk. Csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban remek volt a társaság és a hangulat is. Csak az volt a baj, hogy nagyon hamar elrepült ez a 2 nap, legközelebb az elejétől megyünk Mosolyog
Sajnos mi a kalandparkból az elsők közt távoztunk, (Döme után azt hiszem), mivel mindenképpen fel akartunk még menni a Kékesre. Fura volt, mert folyamatosan jártuk körbe a kalandparkot, de csak captainb kollégától sikerült elköszönni, a többieket nem leltük sehol. Gondolom épp valamelyik hajmeresztő szerkezeten csúsztak, másztak, siklottak Vigyorog
Köszönjük a szervezést, második találkára sem változott a véleményem. Bár Rám-szakadéknál kevesen voltunk, de sejtettem, hogy hasonlóan jó lesz a hangulat Mosolyog
Nem tévedtem. A képeket hamarosan én is feltöltöm, nekem is van bőven Vigyorog
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #344 Dátum: 2009. Október 26. - 11:52:32 »

Felraktam a képeket. Innen tudjátok letölteni.
Majd válogatok a galériába is, csak nem most. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!