Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 16:29:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91043 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #345 Dátum: 2009. Október 26. - 13:29:17 »

Nos, a hozzászólásokból azt vettem ki, hogy mindenki jól érezte magát, és várja a folytatást. Ez jó, mert mi is így éreztük, és így gondoljuk. Köszönjük Ilussal, hogy megköszönte mindenki a szervezést, és a kávét, teát, munkáját, jól esett. Mi is köszönjük a segítőknek, és az összes résztvevőknek, beleértve Gáborékat is természetesen, hogy klassz három napot töltöttünk együtt, jó hangulatban, és programokkal is. Folytatjuk, most már nem állunk le! Most pedig a programokról dióhéjban, hogy irigykedjenek a távol maradok. Hát akkor kezdem:
Pénteken reggel cappuccinózás után innen indultunk Meatloafékkal, akik vitték Csabáékat, és a Jopek családdal. Még elég ijesztőnek tünt az idő, de az eső már elállt. M3-ason nagy ködben mentünk, de 10:10-re így is Hollókőre érkeztünk, ahol már vártak ránk, és még vártunk befutókra mi is. Amikor fél órán belül mindenki megjött, felmentünk a várba, ami nagyon klassz volt, de sajnos a kilátást nem élvezhettük a köd miatt. Utána végig sétáltunk a falun, ami nagyon szép, és gondozott, hiába, világ örökség! Majd hosszú konvojban Bagolyirtásra hajtottunk. Ott kipakolás, elhelyezkedés után nem sokkal neki láttunk a töménytelen mennyiségű, és finom babgulyás pusztításának, nagy sikerrel. Később, még este jött egy kis repeta is, aki kért. Utána némi folyadékot pusztítottunk, beszélgettünk, pókereztünk, és néhány klubtárs folyamatosan cikiztek mert állítólag szeretnek. Akinek ilyen jó barátai vannak, annak már nincs szüksége ellenségre sem, így nekem se. Ja, és ablaktörlő lapátokat osztogattam a rászorulóknak, mert kedves vagyok. Jó sokáig fent voltunk persze.
Szombaton (megjöttek Daniék, és CDX-ék is) autós túrát csináltunk, bár Stocz gyalogolni akart, de a sárra való tekintettel ez most elmaradt. Ilus átvette itt a hatalmat, és programot javasolt, amit meg is valósítottunk. Megnéztük a parádi kastélyt, majd elmentünk Recskre a munka, és haláltábor borzalmainak emlékhelyét, ami nagyon megdöbbentő volt, de tudni kell róla mindenkinek, hogy soha többet ilyen ne fordulhasson elő. Innen Somoskő várát mentünk megnézni, és itt már csodás kilátás volt, átnéztünk Salgó vártába is, de most oda már nem mentünk el. Hazafelé némi bevásárlás után, újra Bagoly. Vacsora közkívánatra Gábor- féle sztrapacska volt, és persze bőven, mint mindig, minden. Ez is nagyon finom volt. Este a szokásos már említett program futott, jó késő éjjelig, mint mindig, amikor jól érzi magát az ember, jó társaságban.
Vasárnap virslis reggeli után kipakoltunk a szobákból, be a kocsikba, és indultunk, de nem haza. Először út közben megálltunk a már hagyományos kilátó helyünknél gyönyörködni a mesés őszi tájban. Majd utána irány a kalandpark. Ezt most már nem részletezem, mert nincs jogom hozzá, és ugyanis csak szemlélője voltam mindennek, amikor klubunk hősei erejüket, ügyességüket, és főleg bátorságukat fitoktatták, nem kicsit, nagyon. Az ifjuságiakat külön kiemelném, akik szenzációsak voltak: Dorottya, a lánybecsület megmentője, és Csaba fiam, aki végigszaladt szinte a számomra borzalmasnak vélt akadály pályán. Vannak erre tanúim. Meg kell említenem Ilust is, aki végigcsúszott azon a szörnyű drótkötélpályán, nagy meglepetést okozva ezzel nekem, és egyben ezzel mintegy törpévé zsugorítva engem, nagysága mellett. Volt ott minden, majd a képtömegekből lehet mazsolázni bőven. Sajnos sokszor elvesztettük egymást, így nem mindig sikerült elbúcsúzni egymástól, majd máskor erre jóbban kell ügyelnünk. Utána haza, ki merre, és szerencsésen mindenki hazaért.
Természetesen minden napra jutott egy kis szerelés, kimérés, meg ilyesmi, ezekről is készültek fotók, nem biztos, hogy mindenki örömére. Kacsint Vigyorog
Azt hiszem tényleg szuper jó buli volt, kitűnő idővel, és még jobb társasággal! Mindenki sajnálhatja, hogy kimaradt ebből. Folytatás következik, mert ez már hagyománynak számít már! A következő tali pedig az évadzáró lesz, de minitalikat közben is megejthetünk. Köszönöm e három napot mindenkinek!

Közben OrbiGabi beregizett! Most már a "Fogadós" barátunk is klubtag lett! Itt a helyed köztünk! Mindent nagyon köszönünk. Megyünk máskor is még! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 26. - 14:36:07 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #346 Dátum: 2009. Október 26. - 15:59:18 »

Azt kifelejtetted, hogy sikerült GPS-szel az orrod előtt, rossz irányba menni. Vigyorog
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #347 Dátum: 2009. Október 26. - 16:03:31 »

Azt kifelejtetted, hogy sikerült GPS-szel az orrod előtt, rossz irányba menni. Vigyorog
Ne bántsd... Kacsint
Ilus is megmondta: így tökéletes...

(Ja, most jut eszembe, az elkészült fotóról mondta, amikor egymás mellett ültünkben lekapott minket a somoskői várban, de azért elsőre mindketten magunkra vettük..., olyan jól esett...)  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #348 Dátum: 2009. Október 26. - 16:05:29 »

Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!

Mi meg ott sem voltunk?
Jaj, bocsika! De tudod, ha az öregnek pötyögés közben szólnak akármit, már oda is a figyelme. Már nem megy a gépelés, és a hallgatás a családra együtt, öregszem... Természetesen ott voltatok, és nagyon jó volt. Kijavítottam, most olvasd el újra! De azért szerettek? He Kacsint

sőt, Kripicék is biztosan szeretnek ám Kacsint

Ááááá, az az 5 fő nem oszt nem szoroz....
Csak nyer és nyer és nyer a pókerben... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #349 Dátum: 2009. Október 26. - 17:17:44 »

Egy kis előzetes.
Akinek van 3D-s szemüvege (az a piros-zöld),az élvezheti a látványt:
http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/0_Vegyi/Holloko.jpg

Megnéztem....tök jó a 3D! Csak most egy kicsit yoyo-zik a szemem.. Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #350 Dátum: 2009. Október 26. - 17:28:42 »

Azt kifelejtetted, hogy sikerült GPS-szel az orrod előtt, rossz irányba menni. Vigyorog
Állítólag a múltkor a garázsától a házáig is GPS-el ment,és el is tévedett. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #351 Dátum: 2009. Október 26. - 18:01:54 »

Nos, hamut szórok éppen ősz buta fejemre, mert mint kiderült, nemcsak a másik családomat felejtettem ki, amire még rá sem jöttem, nem is értettem Miss Bond beszólását, csak most órákkal később. Szóval Kripicéktől oly mértékben kell elnézést kérnem, hogy az már a Mariana ároknak és büszkeségére válna. Szóval ne engedjetek már el egyedül sehová, mert GPS ide, GPS oda, a szenilitás már nem visszafordítható.
Igen, bevallom, volt egy GPS- eltévedésem is, de csak azért, mert a másik irányba volt a Strucc farm, és Kata azt is meg akarta (volna) nézni, de a többiek rögtön az emlékhely felé ágaztak el. Mi ebben az eltévedés? He Kacsint Vigyorog Ami pedig a teljes létszámot illeti, ha erre egyáltalán van még jogom, újra megpróbálom:
péntektől- vasárnapig:
KRIPIC család teljes létszámmal (5)
CAPTAIN család teljes létszámmal (5)
JANI család teljes létszámmal (3)
JOPEK család teljes létszámmal (3)
AKIDOBOS család teljes létszámmal (3)
STOCZ család asszony nélkül sajnos (3)
MEATLOAF, MISS BOND (2)
LADIGIDY két kedvesével gyerekeinek- Tomi, család (6) (LAURIKLÁRI, GIOMASTER) szintén klubtag
Szombattól- vasárnapig:
MNT család teljes létszámmal (4)
DANI édesanyjával, és kedvesével (3)
szombaton vendégként:
CDX asszonnyal (2)
vasárnap vendégként:
DÖME (1)
Nem utolsó sorban említve még a házigazdáinkat:
DÓCI, és GÁBOR (2) (ORIGABI)
Tehát az összes  létszámunk: 42 volt!
Ha most is kihagytam volna valakit, tiltsatok le egy időre modik!
Ja, és volt két eb is: Lili Kripicéktől, és Sztrapacska Origabitól, hogy legyen ugatás is az ablakunk alatt, amit persze tagadnak...továbbá 2 kecske, név nélkül.
Újra elnézést kérek a két érintett általam igazán nagyra becsült, és hőn szeretett családtól! Próbáljatok meg így is szeretni, kérlek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #352 Dátum: 2009. Október 26. - 18:25:38 »

Nem akarok kötöszködni,de 4 kecske volt.Ja és egy kitömött mókus a falon. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #353 Dátum: 2009. Október 26. - 18:27:52 »

Kripic meg nem haragszik, hanem hátradől és dalol a lelke, mert a gépe hajszálra ugyanolyan adatokat produkál, mint az enyém. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #354 Dátum: 2009. Október 27. - 12:30:53 »

Igaz, én nem sok időt töltöttem a csapattal, de örülök, hogy megismerhettelek benneteket. Köszönöm a finom kapucsinót és az elismerő szavakat.
A kalandparkban, mint ahogy azt többen nehezményeztétek, nem tudtunk búcsúzkodni. Jopekékkal boboztunk és függőhídaztunk, aztán csupán akidobosékat találtuk meg, így tőlük elköszönve 2 körül leléptünk. Én még összeszedtem a kis családomat a szüleimnél, aztán irány Kistarcsa...

Szóval örültem, és biztos vagyok benne, hogy még találkozunk!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2009. Október 27. - 14:37:31 »

Képek:
Rarban:
http://www.wlan2k.hu/~akidobos/LacsiTali09.rar

Webalbum:
http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Lacsitali09/
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #356 Dátum: 2009. Október 27. - 21:27:30 »

Egy néhány képet én is felraktam:
http://bagolyirtas2.meatloaf.fotoalbum.hu/
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2009. Október 27. - 22:07:33 »

Egy néhány képet én is felraktam:
http://bagolyirtas2.meatloaf.fotoalbum.hu/
Huhh!Szép mennyiség!Amúgy nagyon hangulatos képek! Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2009. Október 28. - 08:09:20 »

Egy néhány képet én is felraktam:
http://bagolyirtas2.meatloaf.fotoalbum.hu/
Huhh!Szép mennyiség!Amúgy nagyon hangulatos képek! Mosolyog
Letölteni hol lehet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #359 Dátum: 2009. Október 28. - 13:58:57 »

Egy néhány képet én is felraktam:
http://bagolyirtas2.meatloaf.fotoalbum.hu/
Nem tennéd fel valahova egy .zip-be?
Így elég macerás levadászni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!