Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 21:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó, 2009, December 12. Budapest  (Megtekintve 59780 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #30 Dátum: 2009. December 05. - 20:20:03 »

Szerintem legyen 10 óra a tali kezdése. Aki akar Cruze-t vezetni, annak a tali kezdése legyen a Gomboséknál, aki nem akar próbálni, az meg jöhet hozzánk, szintén 10-re. A Cruze-s csoport meg akkor csatlakozik hozzánk, ha kiélvezték magukat a tesztvezetéssel.
Szóval mindkét helyen 10 óra legyen a kezdési időpont! (A drága gyermekeim ugyanis hétalvók)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #31 Dátum: 2009. December 05. - 20:36:32 »

Nekem szuper a tíz (én is hétalvó vagyok és ráadásul az út sem lesz 5perc) viszont én is szeretnék cruze-t tesztelni szívesen elviném egy körre. (hamár csajt nem lehet mert foglalt vagyok a kocsim had csaljam meg Vigyorog)
jah viszont nálam a +1fő kiesik mert be  kell mennie páromak suliba.... szal én csak egyedül megyek...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2009. December 06. - 13:39:54 »

1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (1fő)
 A kérdőjelesek írják be, hogy hányan jönnek, és azt hiszem üdítőt kéne hozniuk.
 Még valakik? (Már ezt pedzegettem párszor)
A parkolást még nem tudta Ilus elintézni, nem is biztos, hogy sikerül, mert nem tudni ki lesz a portás akkor. Addig is lehet majd a Francia úton, és nálunk "középen", illetve a ház előtt, ha lesz hely. Addig még lehet, hogy jó lesz a tavalyi hely, még nem reménytelen.
Ami pedig a kezdést illeti, a 8-at felejtsétek el! Maradjunk a 10-ben. De aki nem bír magával, az jöhet 9-től, nem dobjuk ki.
Weres? MNT? Stocz? Kripic? Jopek? Cápa? Joshka? Dani? Krisz? Más még esetleg? Keddig döntsétek el, mert nem mindegy hányan leszünk az ebédhez. Legfeljebb valaki elugrik virsliért, és megfőzzük azt pótlásnak, ha sokan leszünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #33 Dátum: 2009. December 06. - 14:52:28 »

Fixen nem ígérem magam, de megpróbálok késő délután egy rövidke időre csatlakozni a tisztelt társasághoz.
Ebből eredően kaja szempontjából nem kell számolni velem. Egy (Ilus-féle) teára viszont benevezek!!
Vihetek kábelt (HA megyek, és HA van rá igény. Fölöslegesen nem cipelem.  Kacsint Nem a kábelt, a gépet.  Mosolyog).
 
Naplózva
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #34 Dátum: 2009. December 06. - 16:37:37 »

1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (1fő)
 A kérdőjelesek írják be, hogy hányan jönnek, és azt hiszem üdítőt kéne hozniuk.
 Még valakik? (Már ezt pedzegettem párszor)
A parkolást még nem tudta Ilus elintézni, nem is biztos, hogy sikerül, mert nem tudni ki lesz a portás akkor. Addig is lehet majd a Francia úton, és nálunk "középen", illetve a ház előtt, ha lesz hely. Addig még lehet, hogy jó lesz a tavalyi hely, még nem reménytelen.
Ami pedig a kezdést illeti, a 8-at felejtsétek el! Maradjunk a 10-ben. De aki nem bír magával, az jöhet 9-től, nem dobjuk ki.
Weres? MNT? Stocz? Kripic? Jopek? Cápa? Joshka? Dani? Krisz? Más még esetleg? Keddig döntsétek el, mert nem mindegy hányan leszünk az ebédhez. Legfeljebb valaki elugrik virsliért, és megfőzzük azt pótlásnak, ha sokan leszünk.

Nagyon szerettem volna részt venni az évzáró találkozón, de jelenleg még úgy van, hogy dolgoznom kell.
Kedden, vagy szerdán kiderül, hogy néhány órát tudok-e lógni, vagy sem.
Ha igen, szívesen beugranék egy személyes bemutatkozásra. Ha megkaphatom a találkozó címét és megoldható, eljönnék egy időre.
Kaja szempontjából velem sem kell számolni, (egyébként is gyümölcs napom lesz) de ha lesz kábel. kiolvashatnánk az autómat.
Ha nem tudunk találkozni, akkor mindenkinek Kell. Kar. Ünn.

Sziasztok, joshka
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #35 Dátum: 2009. December 06. - 17:33:16 »

1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (?)
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (1fő)
 A kérdőjelesek írják be, hogy hányan jönnek, és azt hiszem üdítőt kéne hozniuk.
 Még valakik? (Már ezt pedzegettem párszor)
A parkolást még nem tudta Ilus elintézni, nem is biztos, hogy sikerül, mert nem tudni ki lesz a portás akkor. Addig is lehet majd a Francia úton, és nálunk "középen", illetve a ház előtt, ha lesz hely. Addig még lehet, hogy jó lesz a tavalyi hely, még nem reménytelen.
Ami pedig a kezdést illeti, a 8-at felejtsétek el! Maradjunk a 10-ben. De aki nem bír magával, az jöhet 9-től, nem dobjuk ki.
Weres? MNT? Stocz? Kripic? Jopek? Cápa? Joshka? Dani? Krisz? Más még esetleg? Keddig döntsétek el, mert nem mindegy hányan leszünk az ebédhez. Legfeljebb valaki elugrik virsliért, és megfőzzük azt pótlásnak, ha sokan leszünk.

Nagyon szerettem volna részt venni az évzáró találkozón, de jelenleg még úgy van, hogy dolgoznom kell.
Kedden, vagy szerdán kiderül, hogy néhány órát tudok-e lógni, vagy sem.
Ha igen, szívesen beugranék egy személyes bemutatkozásra. Ha megkaphatom a találkozó címét és megoldható, eljönnék egy időre.
Kaja szempontjából velem sem kell számolni, (egyébként is gyümölcs napom lesz) de ha lesz kábel. kiolvashatnánk az autómat.
Ha nem tudunk találkozni, akkor mindenkinek Kell. Kar. Ünn.

Sziasztok, joshka
Címet Gidytől kaphatsz privátban.
Kiolvasás (nem kábelbarátok részére) térítés (eszközhasználat) ellenében lehetséges.
Erről meg velem értekezhetsz, szintén privátban.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #36 Dátum: 2009. December 06. - 19:11:10 »


1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (max +1 fő) sütök palacsintát szívesen, ha van rá igény  Vigyorog
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (1fő)
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #37 Dátum: 2009. December 06. - 22:29:52 »

Amennyiben nem leszek kidobva Vigyorog, én is mennék a talira! Most csak én egyedül. Természtesen kaját és piát viszek én is Kacsint
Engem is érdekel a Cruze, mindenképpen megvizslatnám a gépet.
Valaki leírhatná két szóval, hogy jutok el oda, mert oké bepötyögöm a GPS-be, de egyszerűbb, ha valaki leírná 2 mondatban, hogy jutok el oda és egyéb tudnivalókat...
Csepel felől jövök.
Amúgy kik azok, akik szintén oda jönnek, először?

u.i: remélem valakinél lesz szórólap, mert most hétvégén kiéltem magam és a monori tacskónál elszórtam mindet! (persze a megfelelő gépjárművekre Vigyorog)
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #38 Dátum: 2009. December 07. - 05:24:39 »

Dani reményeim szerint én is a Cruze-al kezdeném a napot! persze ha odatalálok! Vigyorog nekem csak a gps marad mert ha elmagyaráznák az kb annyit érne mint ebihalnak a sivatag.... Kacsint de azzal is menni fog még nem hagyott cserben egyszer sem...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #39 Dátum: 2009. December 07. - 08:47:28 »


Vihetek kábelt (HA megyek, és HA van rá igény. Fölöslegesen nem cipelem.  Kacsint Nem a kábelt, a gépet.  Mosolyog).
 

ÖÖÖ, igen, ha elhoznád, megköszönném. A Baglyos taliról úgyis lemaradtam, és hát érdekelne a dolog.  Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #40 Dátum: 2009. December 07. - 12:03:57 »

Talisok!
Aki ki akarja próbálni a Cruze-t, az menjen a Gombosékhoz először, címe a neten. Ha kiélveztétek magatokat, utána jöjjetek ide hozzánk.
Aki nem megy próbálni, az egyből jöjjön ide! A nagy többség volt már itt, aki nem az megkapta, ha kérte a címet, és a telefont. Akinek ez még hiányzik, írjon privit!
A tavalyi parkolás még nincs elintézve, de Ilus próbálkozik. Ha nem sikerülne, akkor a házunk előtt, illetve a Francia úton kell helyet keresni. A ligetet nem ajánlom, se a Hermina utat. Az ÖMV kút meg fizetős lett- sajnos. Akinek kérdése volna még, az bátran tegye fel!
A Cruze-t próbálok meg egymás közt beszéljék meg a tali előzetest! Én nem megyek, mert készülnünk kell az úri csapat fogadására. Ha ott lesz szombaton a Gomboséknál Tóth Erika, őt keressétek, mert roppant csinos, és tud a klubról, mert beszéltem vele, hogy jönne több klubtag vezetni. Jogsi kell hozzá, mert lefénymásolják a próba végett.
 Már csak 5-öt kell aludni a taliig! Nem késő jelentkezni!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2009. December 07. - 12:09:13 »

1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (max +1 fő) sütök palacsintát szívesen, ha van rá igény  Vigyorog
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (?)
11: Karcsu (1fő)
12: Dani (1 fő), üdítőt, sütit hoz.
13: ?
Egyelőre ennyien vagyunk fixek. Kripic, Joshka, ha tudnak, no meg Stocz még igyekszik jönni, ha nem is kezdésre, mert a Főni dolgozni fog. MNT pedig még nem fixálta le magát.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #42 Dátum: 2009. December 07. - 12:30:05 »

Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?

nekem mindegy, nem vagyok budai  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #43 Dátum: 2009. December 07. - 13:06:20 »

Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?

nekem mindegy, nem vagyok budai  Vigyorog
Akárhol is laktok, nincs választási lehetőségetek, mert úgyia az főz Ilus, amit ő akar. Ismeritek a mondást? Eszik? Nem eszik? Nem kap mást! Ez most nem demokratikus választás, hanem kemény terror, Ilus dönt, és az lesz, amit dönt, punk- tum! Kacsint Vigyorog (Amúgy meg valamelyik fajta gulyás lesz)

Más: A Cruze próbások egyesítsétek erőitek, és beszéljétek meg, hogy hányra mentek a Gombosékhoz! A honlapjukon megtaláljátok, hogy szombatonként mikor nyitnak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #44 Dátum: 2009. December 07. - 16:09:18 »

Én Gidyékhez megyek akkor 10-re. Cruze nem érdekel, ööö vagyis érdekel, csak nincs pénzem rá.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!