Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 19:17:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó, 2009, December 12. Budapest  (Megtekintve 59778 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #45 Dátum: 2009. December 07. - 16:17:30 »

Kipróbálni nem kerül semmibe Vigyorog

Amúgy ha jól nézem, a találkozón csak nem elnyomásban lesznek az SW-s kollégák? Vigyorog
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. December 07. - 16:37:41 »


Amúgy ha jól nézem, a találkozón csak nem elnyomásban lesznek az SW-s kollégák? Vigyorog
Nem hinném.
Akik a listán vannak, 4SW, 4Sedan, 3HB. Vigyorog Ha MNT is számolom akkor 5-en vagyunk. Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. December 07. - 19:36:42 »

Ahelyett, hogy fújhatnánk egyet, csütörtökön fordulunk vissza északnak. Így viszont nagyobb az esély, hogy on- line leszek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. December 07. - 20:39:16 »

Cruze-sok!
szerintem logikus lenne nyitásra odamenni,viszont kerestem a honlapjukon de nem találtam a nyitvatartást! ha tud vki dobjon privit h mikor nyit és odamegyek a címűk megvan. csak nem tom szombaton mikor nyit.
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. December 07. - 20:53:29 »

Cruze-sok!
szerintem logikus lenne nyitásra odamenni,viszont kerestem a honlapjukon de nem találtam a nyitvatartást! ha tud vki dobjon privit h mikor nyit és odamegyek a címűk megvan. csak nem tom szombaton mikor nyit.
Semmi gond, hívja fel valaki őket holnap délelőtt, és kérdezze meg, hogy szombaton mikor lehet menni Cruze próbára, majd ezt tudva, tegye fel ide az infót, és akkor ott, és akkor találkozhattok. Ennyi! Esetleg meg is lehet beszélni azt is, hogy többen mennétek, és foglaljátok le a lehetőséget nyitástól. Van szép prospektusuk is, kérjetek. Ha pedig valakinek van pénze, mindjárt meg is veheti, mert eladó a demo autó 3,7-ért.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. December 07. - 21:17:04 »

Cruze-sok!
szerintem logikus lenne nyitásra odamenni,viszont kerestem a honlapjukon de nem találtam a nyitvatartást! ha tud vki dobjon privit h mikor nyit és odamegyek a címűk megvan. csak nem tom szombaton mikor nyit.

Szombati nyitva: 9-13.ó-ig Kacsint
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. December 07. - 21:52:02 »

1: LadiGidy (mi itthon vagyunk, ki tudja még hányan?) Babgulyás? Gulyásleves? Paprikás krumpli?
2: Diablo (1 fő, viszek üdítőt)szerintem babgulyás vagy mindegy, mert nem ezért megyünk
3: Ladlac(1 fő+ Chevys pogácsa)
4: Athee (1 fő, viszem a kenyeret, kaja mindegy)
5: Jani (1fő) kaja mindegy (viszek szórólapot   )
6: meatloaf (1 fő, viszek sütit)kaja bármi.
7: CDX (+1fő)
8: Weres (max +1 fő) sütök palacsintát szívesen, ha van rá igény  Vigyorog
9:BeseSasa (1fő)  üdítőt viszek!
10:MNT (+ a Párom)
11: Karcsu (1fő)
12: Dani (1 fő), üdítőt, sütit hoz.
13: ?
Egyelőre ennyien vagyunk fixek. Kripic, Joshka, ha tudnak, no meg Stocz még igyekszik jönni, ha nem is kezdésre, mert a Főni dolgozni fog. MNT pedig még nem fixálta le magát.
Mit vigyünk?Igyekszem addig eljutni valami vásárló helyre.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. December 07. - 22:31:50 »

Nos akkor én 9-re odamegyek a kereskedéshez. Szerintem a legegyszerűbb, ha a Cruze turnus ott találkozik.
Ki az, aki még odajön először? Valóban érdemes nyitásra odamenni, mert annál hamarabb tudunk menni Gidyékhez!  Mosolyog
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. December 08. - 01:27:21 »

Kipróbálni nem kerül semmibe Vigyorog



Az lehet, hogy nem kerül semmibe, de legalább nem fájdítom a szívem. Inkább kihagyom.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. December 08. - 07:39:02 »

én már csak szívfájdításból is elmegyek és tesztelem... ha összetöröm se kerül semmibe? akkor csinálok egy töréstesztet is Vigyorog
Akk. 9kor a kereskedésnél Dani! hamár győrben nem jött össze a talink! Kacsint MNT!  sok pénzt hozz és akk megvesszük a cruze-t  mint a klub kabala autója!  Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. December 08. - 11:23:03 »

 Aki szeretne klubos baseball sapkát, az hozzon pénzt magával (800 Ft), mert még van néhány darab. Van még egy kisebb méretű ingpóló is, szintén Lacetti Klubos. (MNT- féle cuccok)
Aki összetöri a Cruze-t, annak nem ingyenes a kipróbálás! Ezért fénymásolják le a jogsit, és íratnak alá egy papírt, mert behajtják a kárt.
Már csak 4-et kell aludni a taliig!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. December 08. - 11:26:34 »

Gidy! akkor én szeretnék "lefoglalni" egy sapit!
A törésre visszatérve csak poénkodtam! A saját autómra is jobban figyelek mint a szemem fényére nemhogy egy szalonautóra....
jah és szeretnék kérni(persze ha van még) klub matricát!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. December 08. - 11:35:43 »

Gidy! akkor én szeretnék "lefoglalni" egy sapit!
A törésre visszatérve csak poénkodtam! A saját autómra is jobban figyelek mint a szemem fényére nemhogy egy szalonautóra....
jah és szeretnék kérni(persze ha van még) klub matricát!
Sapi az oké! Matrica talán egy van, ami fehér alapon fekete betűkkel van, és olyan van, ami átlátszó alapú, és aranysárga a felírat, de az nehezen látható, abból  van néhány, ha jól emlékszem.Taliig összeszedem ezeket. Milyen színű a géped? Mert sötéten nem látszik jól.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. December 08. - 11:46:41 »

Én pedig keresnék egy olyan talizóst, aki szét tudja szedni a középkonzolt, és a klímakapcsolónál a világítást helyre tudjka hozni. nincs kiégve, mert ha odab.....ok, akkor világít.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. December 08. - 12:03:36 »

Gidy! a kocsi menta zöld(minth green) színű (kereskedésben a srác váltig állította hogy ez kék Mosolyog)
a másik kérdésem nekem is az  lenne hogy kellene vki a talira a középkonzolt lebontaná mert nekem meg a ejegységet tették be pocsékul és kb 1cm-t kilóg a konzolból! a sapit előre is köszike a matricákat majd megsasolom!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!