Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 11:46:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]   Le
 
Szerző Téma: Foci  (Megtekintve 22957 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #15 Dátum: 2014. április 17. - 09:11:56 »

Focisták!

Ahogy tegnap megbeszéltük, hogy jövő csütörtökön újra játszanánk, hát az nem megy, mert foglalt a pálya. Esetleg 25.-én pénteken, vagy majd a következő héten játszhatnánk. Ezt meg kéne beszélni, hogy lefoglaljam a pályát. Tehát ebben a hónapban még szóba jöhetne 28. hétfő, 29. kedd, mert utána már jön a 4 napos ünnep, akkor mindenki elviharzik, akinek van hová mehetnékje. Szóval mi legyen, várom az ötleteket.
Jó hír az, hogy valóban ÁFA- mentes a bérlet, így olcsóbban játszhatunk, mint eredetileg volt szó. Aki eddig fizetett rendesen, annak jóváírom a a költségét, és ezentúl kevesebbet kell majd perkálni, ami jó dolog. Továbbra is próbáljuk meg a páros létszámot tartani, úgy, hogy 10-en, vagy 12-en legyünk. Most váratlan plusz ember jött, nem hagyhattam ki a játékból, remélem érthető. (Józsi jött Celldömölkről).

Szóval várom a következő napra a jelentkezéseket, és persze a nyerő időpontot. Itt, és priviben. Aki nem tag, annak a kapcsolatát a Csaba rendezheti a zártkörű facebookon, illetve szóljatok a barátoknak, akik eddig is jöttek. Remélem még ebben a hónapban összejön a következő derby.

VÁLTOZÁS!

Most beszéltem a sulival, szünet van, esetleg 30.-án, szerdán, vagy, ha nem, akkor így már csak májusban tudunk újra focizni. Most itt a húsvét, majd jön a 4 napos hétvége, tehát marad a májusi lehetőség, április már nem nyerő. Május 5.-től várom az időpont ötleteket, és a jelentkezéseket.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 17. - 17:28:03 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #16 Dátum: 2014. április 17. - 09:39:57 »

Nekem nem jó a jövő péntek, sőt, általában a péntekek. Többire nyitott vagyok, 28 vagy 29 lehetne!
Tegnap jó meccs volt.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 17. - 09:47:22 írta Döme » Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #17 Dátum: 2014. április 17. - 18:20:29 »

nekem egyik sem jó 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2014. április 30. - 07:11:20 »

Focisok!
Ezentúl a Csaba szervezi a focizást, vagyis ő szedi be a pénzeket, szedi össze a létszámot a facebook csoporton keresztül. Ott keressétek a dolgokat. Aki nincs bent a facebookon, de szokott jönni, az velem keresse a kapcsolatot priviben, vagy telefonon. Vagy persze a focis találkozókon, ahol mindig megpróbáljuk megbeszélni a következő derby időpontját. Én a továbbiakban csak az iskolával, és az önkormányzattal fogom tartani a kapcsolatot, ezt vállalom a továbbiakban is.
Ma 30.-án lesz a következő játéknap, a szokott időben, a létszám úgy néz ki, hogy rendben van már.
Szóval akkor itt most elbúcsúzom, de nem jenti azt, hogy nem nézek be ide, csak nem írok már be.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #19 Dátum: 2014. Május 08. - 09:47:42 »

a tegnapi foci felénél éreztem, mintha meghúzódott volna egy izom a talpamban, olyan furcsa volt...aztán miután hazaértem már igen fájt, reggel már nem is tudtam járni...remélem hamar javulni fog, mert így elég nehéz létezni 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
r3dwo0d
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Hozzászólás #20 Dátum: 2014. Május 08. - 11:15:08 »

WERES!
Ha húzódási problémád van ajánlom próbáld ki a Flexagil nevű krémet! Nálam csodákra képes ez a krém! Kb 2500 ft a 100g-s kiszerelés, de megéri az árárt! Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #21 Dátum: 2014. Május 08. - 14:12:14 »

Köszi! el vagyok látva mindenféle svájci csodakrémekkel meg olajokkal, úgyhogy azokkal kenegetem magam bőnyállal  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #22 Dátum: 2014. Május 09. - 07:26:19 »

A fenti szavazást már le lehetne venni. Köszönöm az illetékesnek.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #23 Dátum: 2014. Október 01. - 22:27:44 »

Gidy kár, hogy nem láttad a mai gólomat  Vigyorog szenzációs volt  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 [2]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!