Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 10:48:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 158967 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. November 04. - 18:06:26 »

Morgen!

Nem kormányról vezérlős a dolog, nekem "csak" az alapjutott.Mosolyog
A cserén korábban is gondolkoztam már, de ha javítják gariba, akkor egyelőre nem aktualizálom az erre beállított pénzügyi programot!:)

Üdv,
Gatsy
További fejlemény: ma egy kicsit foglalkoztam a dologgal, ha már úgy is takarítgattam a kocsiban. Levettem az előlapot, az érintkezőket lefújtam (csak simán bio-kompresszorral:) ), a lehető legpontosabban visszatettem, és úgy tűnik, hogy jó. Nem érzékeny nyomásram, nem villog. Eszerint, csak elmozdult. Remélem!

Azért még elképzelhető, hogy vmikor veszek egy komolyabbat...Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. November 04. - 18:21:06 »

Morgen!

Nem kormányról vezérlős a dolog, nekem "csak" az alapjutott.Mosolyog
A cserén korábban is gondolkoztam már, de ha javítják gariba, akkor egyelőre nem aktualizálom az erre beállított pénzügyi programot!:)

Üdv,
Gatsy
További fejlemény: ma egy kicsit foglalkoztam a dologgal, ha már úgy is takarítgattam a kocsiban. Levettem az előlapot, az érintkezőket lefújtam (csak simán bio-kompresszorral:) ), a lehető legpontosabban visszatettem, és úgy tűnik, hogy jó. Nem érzékeny nyomásram, nem villog. Eszerint, csak elmozdult. Remélem!

Azért még elképzelhető, hogy vmikor veszek egy komolyabbat...Kacsint

Figyelj arra, hogy amikor felrakod az előlapot, először a jobb oldalát illeszd be, aztán finoman a balt. Amikor nem így tettem, nekem is művelt furcsa dolgokat.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. November 04. - 19:11:26 »

Halo! Nekem is azt mondták annak idején, hogy a levehető előlappal szokott lenni valami bibi, és ezek szerint, lehet, hogy csak koszolódás. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. November 05. - 16:02:50 »

Morgen!

Nem kormányról vezérlős a dolog, nekem "csak" az alapjutott.Mosolyog
A cserén korábban is gondolkoztam már, de ha javítják gariba, akkor egyelőre nem aktualizálom az erre beállított pénzügyi programot!:)

Üdv,
Gatsy
További fejlemény: ma egy kicsit foglalkoztam a dologgal, ha már úgy is takarítgattam a kocsiban. Levettem az előlapot, az érintkezőket lefújtam (csak simán bio-kompresszorral:) ), a lehető legpontosabban visszatettem, és úgy tűnik, hogy jó. Nem érzékeny nyomásram, nem villog. Eszerint, csak elmozdult. Remélem!

Azért még elképzelhető, hogy vmikor veszek egy komolyabbat...Kacsint

Figyelj arra, hogy amikor felrakod az előlapot, először a jobb oldalát illeszd be, aztán finoman a balt. Amikor nem így tettem, nekem is művelt furcsa dolgokat.

Elviekben így csinálom...
Sőt mostanában, mióta van kapunyitóm és az udvarunkon parkolok, nem is szoktam levenni...
Valószínűsítem, hogy a rezgések miatt mozdulhatott el az előlap.
Naplózva
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Január 13. - 11:44:50 »

Sziasztok!
Én még teljesen friss vagyok itt a klubban -és a lacsiban is-. Egy hete vagyok boldog tulajdonosa egy 2005-ös 1.4-esnek és szinte teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Vigyorog Csak ez a gyári hangeszköz zavar egy kicsit, és szeretném lecserélni egy mp3-masra. Valaki le tudná nekem írni részletesen, hogy hogyan tudom kiszerelni? Nem kormányvezérlős, nem cd váltós, csak az alap.... de nem jön ki
Előre is köszi!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Január 13. - 11:51:30 »

Üdv itt! A galériában megnézheted képekben, hogy hogyan kell kiszerelni a rádiót a középkonzolból. Valaki már kijárta ezt az utat Neked. Ha nem kormányos a vezérlés, akkor nincs akadálya a cserének. Sok sikert a cseréhez, és rengeteg örömöt a kedvenc autónkhoz, immár autódhoz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Január 13. - 11:59:46 »

Köszi szépen ladigidy Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Január 13. - 12:06:45 »

Sziasztok!
Én még teljesen friss vagyok itt a klubban -és a lacsiban is-. Egy hete vagyok boldog tulajdonosa egy 2005-ös 1.4-esnek és szinte teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Vigyorog Csak ez a gyári hangeszköz zavar egy kicsit, és szeretném lecserélni egy mp3-masra. Valaki le tudná nekem írni részletesen, hogy hogyan tudom kiszerelni? Nem kormányvezérlős, nem cd váltós, csak az alap.... de nem jön ki
Előre is köszi!
Hogy ne kelljen sokat keresgélned Mosolyog

Közép konzol

A képekhez van leírás is. Sok sikert hozzá Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Január 13. - 12:16:40 »

Köszi szépen Giovanni!
Bár az enyém nem teljesen ilyen.... Cd-s, de tár nélküli. Valyon az is ilyen buta módon van rögzítve? Amit be szeretnék rakni, ahoz van egy lemez ház, amibe könnyedén be lehet csúsztatni a fejegységet.A lemez házat 8 kis kihajtható füllel kellene rögzítenem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Január 13. - 12:23:26 »

A képeken platinum változat van, a tied meg nyílván sztár, de gondolom a lényeget megláttad, és meg is tudod csinálni a cserét ügyesen. Hajrá! Ha kész leszel, jelezd, hogy mit mire cseréltél, és fényképeket is tégy fel, ha tudsz, kérünk, hogy más is tanulhasson belőle! Köszi előre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Január 13. - 12:26:47 »

Köszi szépen Giovanni!
Bár az enyém nem teljesen ilyen.... Cd-s, de tár nélküli. Valyon az is ilyen buta módon van rögzítve? Amit be szeretnék rakni, ahoz van egy lemez ház, amibe könnyedén be lehet csúsztatni a fejegységet.A lemez házat 8 kis kihajtható füllel kellene rögzítenem.
A középkonzolon a kiszedés az ugyanígy működik. A Lacié gyakorlatilag megyegyezik a Lanos szerelési technikájával. A fejegységet vedd ki a szerelőkeretből, és abba tedd be az újat. Valamint lehet, hogy kell egy ISO átalakító kábel, vagy át kell kötnöd.

Átalakító
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Január 13. - 12:32:43 »

Köszönöm az ötleteket! Délután (bár már az van, de még nem ebédeltem) neki is ugrok. Megpróbálok csinálni egy-két képet. Jó hogy van ez a klub!!! Vigyorog Aztán majd írok egy kis élménybeszámolót is, mert második közös napunkon a lacsival nem apróztuk el a kilómétereket..... meg sem álltunk Dániáig Vigyorog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Január 13. - 13:08:01 »

Ha tudsz légyszi fényképeket mellékelj, mert a Platinumban ugye digit klíma van, és ott nincs annyi kábel, mit a Starban, vagy az Elitben. Köszi!  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Január 13. - 13:22:06 »

Ha tudsz légyszi fényképeket mellékelj, mert a Platinumban ugye digit klíma van, és ott nincs annyi kábel, mit a Starban, vagy az Elitben. Köszi!  Mosolyog
A többinél csak ki kell óvatosan akasztani a bóvdent, és ennyi.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Január 13. - 13:52:42 »

Na most egy kicsit elakadtam. Nagynehezen sikerült kiakasztani a konzol tartó pöcköket ,igaz a 6-ból 4 fém rögzítő behullott. A konzol aljánál a szellözés vezérlőnél valószínüleg a kábelek olyan szorosan tartják, hogy se kiljebb hózni nem tudom, se mögélátni. Nem akarok semmit eltörni vagy elszakítani. Ötlet?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!