Lacetti klub fórum
2024. Március 19. - 03:08:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 158327 alkalommal)
Turesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Dátum: 2007. Szeptember 27. - 10:01:22 »

Sziasztok!
Először is gratula az oldalhoz, üdv mindenkinek!!!
Hamarosan én is boldog? Lacetti tulajdonossá válok. Kiszemeltem egy 1,4 Elite. A kellő információk begyűjtése után úgy érzem Ez kell nekem! Egy apró, megválaszolatlan kérdésem maradt: azt hallottam, hogy a kormányról is vezérelhető gyári Blau CD lejátszó nem cserélhető másikra -főleg, ha az nem Blau.- illetve, csere estén nem vezérelhető a kormánykapcsolókról!? Igaz ez? Létezik kompatibilis, típus (MP3-mal) ami a kormányfunkció elvesztése nélkül cserélhető?
Várom a tanácsotokat.

Üdv:
Turesz
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 13:28:17 »

Üdv a Csapatban.

Én is úgy tudom, hogy másik rádiót nehéz osszehozni ezzel a kormányvezérlővel. Állítólag még másik Blau sem akar vele jól dolgozni. Persze szerintem nem lehetetlen, csak kell egy hozzá jól értő mágus. Sok szerencsét a GÉPHEZ, no meg balesetmentes km-eket.

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:01:46 »

Üdv a Nagy Csapatban! Saját tapasztalatom is van a gyári CD játszóval, mint sok másnak is, hogy hülyeségeket csinált magától. El voltam keseredve, de kiderült, hogy garanciában javítják, és tették, azóta jó, és másoknak is az lett. Valószinűleg az előlapnál van valami tipushiba. Persze jobb lenne, ha MP3-as lenne, stb. Arra kérlek, és gondolom kérünk, ha kitalálna valaki egy jó megvalósított cserét, ami ténylegesen működik, oszd meg velünk, hátha mi is továbblépnénk a gyári rádiónál. Persze a költségek sem mellékesek. Sok sikert, és örömöt, és főleg balesetmentes km-eket kívánok Neked, és kocsidnak! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Turesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 19:43:17 »

Sziasztok! Kössz a jókívánságokat, kitartóan keresem a megoldást. Ha sikerül valamit összehozni, feltétlen továbbadom.
üdv: Turesz
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 21:44:15 »

Én ezt találtam. http://www.autohifiportal.hu/portal/index.php
Náluk kéne érdeklődni.
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Október 01. - 15:00:11 »

Szeretném utólag beépíteni a kormányról vezérelhetőséget (a gyári cd-hez). Valaki nem tudja véletlenül, hogy a gyári kapcsolót hol lehet beszerezni, és hogy mi kell még hozzá? Thx!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Október 01. - 17:21:32 »

Szeretném utólag beépíteni a kormányról vezérelhetőséget (a gyári cd-hez). Valaki nem tudja véletlenül, hogy a gyári kapcsolót hol lehet beszerezni, és hogy mi kell még hozzá? Thx!

Ha jól tudom, direkt erre a balura készült. Szerintem keress bontóban, mert aranyáron találsz csak kereskedésben.
Esetleg kérdezd meg itt, hátha éppen van. www.erauto.hu
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Október 06. - 19:00:17 »

Szeretném utólag beépíteni a kormányról vezérelhetőséget (a gyári cd-hez). Valaki nem tudja véletlenül, hogy a gyári kapcsolót hol lehet beszerezni, és hogy mi kell még hozzá? Thx!

Ha jól tudom, direkt erre a balura készült. Szerintem keress bontóban, mert aranyáron találsz csak kereskedésben.
Esetleg kérdezd meg itt, hátha éppen van. www.erauto.hu

Marad a bontó. kértem ajánlatot e-mailben Gomboséktól. Íme a válasz:

Sajnálattal kell közölnöm, hogy a CD rádió kormányról való vezérlése utólagosan csak költséges átalakítással érhető el.

A jelenlegi kormánykeréken nincs kialakítva a konzol a vezérlő kapcsolóhoz, a légzsák átvezetőbe nincs bevezetékelve.

A műszerfal kábelköteg nem egyértelmű, abban nem láttam különbséget.

Mindenesetre az alábbi alkatrészek feltétlen cseréje szükséges:

 

Kormánykerék:                                                                                               29400.-Ft
Légzsák átvezető:                                                                                           15510.-Ft
Kormánykapcsoló                                                                                           9060.-Ft
Munkadíj (kormánykerék le-fel, légzsák átvezető csere, rádió ki-beszerelés)         16100.-Ft

                                                                                                                      ---------------

                                                                                                   Összesen         70070.-Ft

 

Sajnos a gyári kormánytávvezérlés más módon nem kivitelezhető.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Október 06. - 19:12:50 »

Igy hát gondolom marad a régi. 70 ezret talán nem ér meg, akkor már vegyél olyat, aminek saját távvezérlője van. Amúgy olyan sokszor szerintem nem kell piszkálni a rádiót, és ha igen, akkor sem olyan vészes odanyúlni. Nemrég csak olyan volt, mégsem állt meg a Föld. Ez volt a magánvéleményem. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Október 06. - 19:24:20 »

Jogos a magánvélemény! Ennyi pénzt nem ér!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Október 06. - 19:34:26 »

Athee! Igérem, ha eljösz a talira az enyémet nyomkodhatod. Már ezért is megéri velünk tartanod holnap! És nem kérek érte egy kanyi fillért sem! Milyen vagyok? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Október 06. - 19:47:14 »

Athee! Igérem, ha eljösz a talira az enyémet nyomkodhatod. Már ezért is megéri velünk tartanod holnap! És nem kérek érte egy kanyi fillért sem! Milyen vagyok? Üdv: LadiGidy
Köszi! köszi, köszi!!!!!!  Vigyorog Király vagy!! 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Október 08. - 17:06:05 »

Kérem, a blau nem hülye, vagy feledékeny. Nekem van 3 db kiskorú egyedem a háztartásban, akik közül a legifjabb imádja a rádió színeit és babratolja, ha eléri. A tali után jöttem rá. Még szerencse, hogy egyikőtök autójába sem szabadult be.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Október 10. - 19:44:26 »

Nem tudjátok esetleg, hogy hátra a kilincshez milyen "csipogók" valóak? Szeretnék oda is magas sugárzót tenni. Amúgy ha minden igaz, jövő hónapban egy 2DIN-es Audiovox fejegység fog figyelni a Blau helyén. Majd dokumentálom, ha tényleg lesz is belőle valami Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Október 10. - 19:49:58 »

Nagy kijelzővel és DVDvel?
Naplózva


LPG
Oldalak: [1] 2 3 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!