Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 16:08:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Felni, gumi, tartozékai  (Megtekintve 298473 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 19:14:10 »

Üdv.!

Pesten hol láttad, mert érdekelne engem is.

a neten láttam egy honlapon 2500-ért, de egy órát kerestem ma, nem találtam oda vissza. Kissé idegesít....

Na megvan! Itt!
http://www.olahgumi.hu/index.php?pageid=18&type=5&page=3
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
volti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 19:25:08 »

Köszi !
 
Ha jól látom viszont ez nem Bp.-en van.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 20:14:51 »

Sziasztok szelepes Társaim! Úgy rémlik, hogy a www.startgumi.hu cégnél is volt ilyen lehetőség. Ők elérhetőek, és ez a cég tényleg Pesten van, nem messze az ujpesti autóklub bázisától. Erről már irtam, hogy mindig van akciójuk gumira, és felnire minden autóhoz. Nekem beválltak, ajánlom őket. Ugye Cápa most nem haragszol, hogy visszatértem egy régebbi dologra?! Különben már jól elhúztál, nem veszélyeztetem, hogy utólérlek, pláne, hogy megelőzzelek. Sok sikert a szelepekhez, majd igazoljátok vissza, hogy mi lett a dologból, hogy okuljunk! Üdvözlettel: LadiGidy a kullogó
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 21:38:45 »

Ha addig nem megy el, hozd el a találkozóra (az egyiket pl.).
Könnyebb alkudozni, ha látja az ember.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 05:28:27 »

Sziasztok szelepes Társaim! Úgy rémlik, hogy a www.startgumi.hu cégnél is volt ilyen lehetőség. Ők elérhetőek, és ez a cég tényleg Pesten van, nem messze az ujpesti autóklub bázisától. Erről már irtam, hogy mindig van akciójuk gumira, és felnire minden autóhoz. Nekem beválltak, ajánlom őket. Ugye Cápa most nem haragszol, hogy visszatértem egy régebbi dologra?! Különben már jól elhúztál, nem veszélyeztetem, hogy utólérlek, pláne, hogy megelőzzelek. Sok sikert a szelepekhez, majd igazoljátok vissza, hogy mi lett a dologból, hogy okuljunk! Üdvözlettel: LadiGidy a kullogó

Nos...
1. startguminál aranyáron adják
2. nekem ne emlegesd a startgumit, mert felmegy a pumpám, tudniillik az autóvásárlásnál, ami több mint egy éve volt, jól átbasztak, azóta annyit nem mondtak, hogy bocs! (bővebb infót az esetről a régi indexes fórumunkon megtalálod)
3. egyáltalán nem érdekel, hogy ki milyen pozíciót tölt be a hozzászólások számát illetően, csupán megszólaltattam valaki által, miszerint eltűntem -mert addig én beszéltem sokat- és erre írtam válaszként -próbálva kis humort is belecsempészni-, hogy vagyok, de ne aggódjanak a többiek, van aki életben tartja a fórumot helyettem is. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Szeptember 24. - 05:37:12 »

Köszi !
 
Ha jól látom viszont ez nem Bp.-en van.

Bocsi, tökéletesen igazad van! Már annyi honlapot felpattintottam, hogy teljesen összefolytak az agyamban. Látom, Debrecen, kaposvár, stb.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:10:49 »

Captain Úr! Sikerült a kerékőr a startguminál, vagy máshol? Avass be minket is, hátha más is így alszik jobban. A legjobbakat Neked, és a Lacetti tulajoknak! Üdv: LadiGidy /U.I.: Az én alufelnim végülis AWS márkájú, és Maranello tipusú, sűrű küllős/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 15:14:05 »

Hali Ladigidy! Nem ott, hanem a Gumipentax Kft- nél. Bp. X. Bihari út 19. Mivel az általam viselt papucsokat ők forgalmazzák. A kerékőr ára: 4500 huf. a startguminál 7950. pénteken tudok is érte menni. Acég linkjét a Nagy Cápa a Törzsasztalon megadta, ezért most nem írom be ide.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 16:58:35 »

Hali Ladigidy! Nem ott, hanem a Gumipentax Kft- nél. Bp. X. Bihari út 19. Mivel az általam viselt papucsokat ők forgalmazzák. A kerékőr ára: 4500 huf. a startguminál 7950. pénteken tudok is érte menni. Acég linkjét a Nagy Cápa a Törzsasztalon megadta, ezért most nem írom be ide.

kishal vagyok én nem Nagy Cápa!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 17:32:38 »

Pénteken= holnap. Merthogy pénteken már a lengyelek tágítják a fejem. A startguminál is előzékenyek voltak  a telefonban, de itt is. Nyitvatartásuk: H-P 7-17, Szombat: 8- 16. Gumik, felnik, minden van.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 15:55:36 »


2. nekem ne emlegesd a startgumit, mert felmegy a pumpám, tudniillik az autóvásárlásnál, ami több mint egy éve volt, jól átbasztak, azóta annyit nem mondtak, hogy bocs! (bővebb infót az esetről a régi indexes fórumunkon megtalálod)
[/quote]

Feri! Hadd ne keljen már visszakeresnem! :-)
Pár szóban, privátice elmondanád?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:08:14 »


2. nekem ne emlegesd a startgumit, mert felmegy a pumpám, tudniillik az autóvásárlásnál, ami több mint egy éve volt, jól átbasztak, azóta annyit nem mondtak, hogy bocs! (bővebb infót az esetről a régi indexes fórumunkon megtalálod)

Feri! Hadd ne keljen már visszakeresnem! :-)
Pár szóban, privátice elmondanád?
[/quote]

Nos az indexen megtaláltam régi írásaim között. Akkor íródott, mikor a lacsit tavaly hazahoztuk (2006-06-02).

Sajnos csak este hat után értünk haza, mert gond volt a felnivel. A startgumisok jól kitoltak velem, nagyon mérges vagyok rájuk!

Mivel május hatodikán megrendeltem az autót, az egyezségben benne voltak a felnik Alessio Montecarlo 6,5x15" is. Itt Pesten csak 7x15"-os volt, így be kellett nekik kérni. Kilencedikén be is érkezett a felnirendelés az autóháztól hozzájuk, megnézték, van raktáron, de csak a központiban, így egy hét...mondták. Azóta szinte 3-5 naponként telefonáltam én is, meg az autóház is, hogy mikor érkezik meg. Minden héten azt mondták, hogy 100%, hogy van, csak még nem jött meg!!!

Legutóbb szerdán de. beszéltem velük, akkor mondták, hogy már autón van, du. folyamán ott lesz, futárszolg. és péntek de.-re itt van, át tudom vele venni az autót, de amint beér hozzájuk, hívnak!

Nem hívtak, gondoltam csak elfelejtették! Ma de. a kíváncsiság kedvéért rájuk csörögtem, erre kiderült, hogy -bár a honlapjukon még mindig "kapható", már nem beszerezhető, lehet, hogy a raktárkészlet is hibásan hozta, tehát nem lesz!!!!

Megkérdeztem illedelmesen, hogy akkor mivel veszem át az autómat? Mégis ezt hogy képzelik?

Megígérték, hogy aki intézte eddig, mindenképp vissza fog hívni a megoldás ügyében! Ugye nem kell mondanom, hogy basztak hívni? Hmmm....!!!

Kettőre kimentem az autóért, gondoltam a készséges kereskedővel majd megegyezek egy másik felniben-jobb híján. Felajánlott a kereskedő egy másik felnit, ami volt raktáron, hasonlít is egy kicsit a Montecarlora,  (Dotz Imola) így gondoltam jó magasról le van ****va az Abaqa kft (startgumi.hu) és nekiállítottam őket felszereltetni. + két óra, de legalább megoldva  a felnikérdés.


Nos azóta sem hívtak, annyit sem nyögtek, hogy elnézést. Mintha nem is létezett volna a rendelésem. Nekem jó tanulság volt, hoyg akkor van valami, ha már nálam van. Addig csak ígéret.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 27. - 18:11:44 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:28:06 »

de jó, hogy nem hozzájuk mentem a kerékőrért! Ezt a kanosszát én is eljártam, csak sárfogó toldat ügyében,  a legközelebbi márkakereskedőnél.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:32:15 »

Szia CápaFeri! Így már érthető, hogy hal létedre bepipultál. De kérdezem én, hogy ez melyik telephelye/?/ volz a cégnek, mert nekem speckó az újpestivel volt dolgom, és abszolute minden stimmelt velük. Interneten megrendeltem az akciós kpl. kerekeket, megbeszélt időben odamentem, nekiálltak, felszerelték, fizettem, és már jöttem is haza. Lehet, hogy nekem más ügyintéző jutott? Sajnos van ilyen, hogy homlokegyenesen más a tanulság egy cégen belűl is, ha máshoz kerül az ember. Ezt nem ellentmondásnak szántam, csak okulásnak, hogy még mi mindenen kellene változtatni a szolgáltatóknak, hogy egységesen csak jót lehessen irni róluk. Feri, Te hol vettem át a kocsidat? Vagy lehet, hogy nem is egy cégről beszélnénk? A startgumi az Abaqua kft-hez tartozik, és elvileg szentendrei a központ, de én az újpestinél rendeltem, megelégedésemre. Gondolom ezek sem mellékesek, hogy tisztán lássunk, és segítsük a jó tagtársainkat mindenben! Üdv Halak Királya: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 19:55:19 »

Szia CápaFeri! Így már érthető, hogy hal létedre bepipultál. De kérdezem én, hogy ez melyik telephelye/?/ volz a cégnek, mert nekem speckó az újpestivel volt dolgom, és abszolute minden stimmelt velük. Interneten megrendeltem az akciós kpl. kerekeket, megbeszélt időben odamentem, nekiálltak, felszerelték, fizettem, és már jöttem is haza. Lehet, hogy nekem más ügyintéző jutott? Sajnos van ilyen, hogy homlokegyenesen más a tanulság egy cégen belűl is, ha máshoz kerül az ember. Ezt nem ellentmondásnak szántam, csak okulásnak, hogy még mi mindenen kellene változtatni a szolgáltatóknak, hogy egységesen csak jót lehessen irni róluk. Feri, Te hol vettem át a kocsidat? Vagy lehet, hogy nem is egy cégről beszélnénk? A startgumi az Abaqua kft-hez tartozik, és elvileg szentendrei a központ, de én az újpestinél rendeltem, megelégedésemre. Gondolom ezek sem mellékesek, hogy tisztán lássunk, és segítsük a jó tagtársainkat mindenben! Üdv Halak Királya: LadiGidy

Mivel én nem vagyok pesti, természetesen interneten. Konkrétan úgy történt, hogy megalkudtam az autóra a helyi kereskedésben, hogy miket kérek rá, mit kapok az árban. Ebbe az alkuba volt foglalva, hogy kérem alufelnivel, de a gyári gumijaival, krómszelepekkel, kerékőrrel, valamint a gyári acélfelnijeit dísztárcsáival a csomitartóba berakni. (Ezekre került fel később a téli garnitúra). Irányadásként megadtam a kereskedőnek, hogy hol találja meg azt a felnit, amit kérek rá. Ekkor már le volt egyeztetve a startgumisokkal, hogy van ilyen felnijük (6,5x15",konkrétan megnézte a csaj, hogy 8 darab van belőle), de csak az olasz raktárban, itthon csak 7x15"-osban van, így berendelik, egy futár és máris itt van a kereskedésben minden tartozékával. A többi intéznivaló a kereskedő feladata volt, én csak telefonon, E-mailben kísértem figyelemmel a dolgokat, mivel az ő feladata volt ütemezni az autóra felkerülő tartozékokat (spoiler, vonóhorog, felni), hogy az átvétel napjáig a megrendelt és megérkező autóra elkészüljön minden. (Nemegyszer rákérdeztem a startguminál, hogy valóban megette-e a lépést a kereskedő) Nos ez a folyamat tartott egy hónapig, egészen addig, amíg eljött az autóátvétel napja. Minden kész volt a kocsin, kivéve a felnik, amiket még előző valamelyik nap is telefonon ígérték.
Hangsúlyozom:mindenki tévedhet, előfordul, hogy semmi nem jön össze egy ügyintézés kapcsán, a világ is a dolgok ellen van...de! Könyörgöm mennyibe tellett volna azt mondani két nappal a határidő előtt, hogy nagyon sajnáljuk, nem tudjuk teljesíteni a rendelést, mert az olasz anyacég beintett nekünk is? Csak ennyit:sajnáljuk! Kárpótolhatjuk valamivel?
És ha a kereskedőnél nincsenek raktáron péntek este ezek a felnik, amiket végülis elfogadtam abban a kialkudott árban, ami szólt az autóra? Felbakolva álla  felnikre várva a műhelyben a mai napig, mikor jön a startgumisok felnije? És ha nem kaptam volna meg ajándékba a lemezfelniket hozzá? Akkor kuncsorogtam volna négy felnit, hogy haza tudjam vinni legalább az úja utómat?
Ja...előző években vevője voltam a cégnek, többször rendeltem gumit tőlük.
Ami vígasztal: Alessio minőségről sok rosszat hallottam azóta, talán jobb is, hogy elfogadtam ezeket a Dotz felniket! Pláne, hogy most így ezekre is vállalt az autóház garit, no meg a lemezfelnikkel egyező a méretük 6x15", vagyis futómű kevesebbet kap, mint másik 6,5"-os, vagy 7"-os felniktől kapna.
Sőt! Tegnapelőtt megszólítottak hogy ugye nekem van az a szép felnijű lacettim? stb, stb..Mondjuk én még nem békéltem meg teljesen velük, de ez van.
No és a cég, akiről beszélek:
START GUMI - online autógumi és felni áruház | Abaqua Kft. | 1043 Csányi László u. 34. Tel: 231-1060
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!