Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 18:54:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Alkatrészek (gyári/utángyártott)  (Megtekintve 100359 alkalommal)
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Dátum: 2007. Október 29. - 17:08:32 »

Sziasztok!

Most készülök 60es szervízre és szeretném a tanácsaitokat, tapasztalataitokat kérni mivel ez leszz az első szervízem és szertnék rendbetenni.

Van olyan hely (a márka kereskedéseken kívül) ahol be tudom szerezni az olajszűrőt légszűrőt, pollenszűrőt, benzinszűrőt stb...... van ezekből utánagyártott?
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Október 29. - 18:11:26 »

Szia! Annyiban tudok segíteni, hogy néztem én is más gyártmányokat, azonban a szervíz is azon az áron adta, vagy még olcsóbban is. A neten rengeteg oldal van, ahol az adott típust kikeresve megtalálod ezeket az anyagokat. Én is sokat kerestem, majd kértem árajánlatot a szervízből, és ők nyertek!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Október 29. - 18:16:03 »

Szia! Igen: www.olajshop.hu itt regisztrálás után mindent rendelhetsz, méltányos áron akár házhoz is szállítják. De elmehetsz érte, ha Óbudán jársz. Nem messze van a Chevy-Gombostól. Két boltjuk van egymástól pár száz méterre. Nézz utána, érdemes! Olajat most vettem tőlük- jól. Akciódról, kérlek számolj be, hogy okosodjunk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Október 30. - 10:32:48 »

60 ezres szervizen vezérlést (szíj+görgők+feszítő) is cserélnek.
Ez egy elég kényes művelet, néhány szervíz felületes (mondhatni pocsék) munkát végez ebben a témában.
Néhány autó motorja összetört már a 60 ezres szervíz után ebből kifolyólag.
A fentiek miatt, (ha rám hallgatsz) erre a szervízre nem viszel kintről anyagot. Max. olajat. Légszűrőt nem kell cserélni, az 45 ezres periódusban van. Persze kérheted, de nem erőszakolhatják rád, és nem veszélyezteted a garanciát a megtagadásával.
A pollen az elég drága a szervízben. Én eddíg ott vettem meg, viszont nem cseréltettem minden alkalommal. Ez viszont nincs összefüggésben a motor esetleges sérülésével.

A lényeg: a 60 ezres egy kényes (és drága) szervíz. Inkább mindent vegyél a szervízben, hogy az esetleges gond esetén ne tudjanak másra mutogatni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Október 30. - 14:11:29 »

Drága lesz ez a szerviz, de ha nem cserélsz mindent, akkor még sokkal drágább lesz egy szakadás után. /200-250ezer Ft.!/ Cserélni kell: vezérműszíj, feszítő- és vezetőgörgő, vizpumpa/. Viszont utána egy darabig nyugodtan autózhatsz. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Október 30. - 14:40:52 »

Szisztok!

Persze hogy akarom cserélni a vezérműszijjat is! Már találtam rá megfelelő embert!

igazábol hogy most vettem a kocsit és nem tudom hogy volt karbantartva minden dolgot ki akarok cserélni persze csak ésszerü kereteken belül!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Október 30. - 16:18:27 »

Egy ötlet: www.zsu.hu   Sok mindent árulnak, akit érdekel nézze meg! Utána kérünk visszajelzést is! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Október 30. - 16:41:00 »

Helló!

Most nézem az www.olajshop.hu oldalát és a Filtron gyárt légszűrőt,olajszűrőt,pollenszűrőt és benzinszűrőt is a lacsihoz. Na a kérdés az hogy vett már ilyet valaki vagy tudni valamit erről a márkáról? ja és még egy kérdés nekem 45e km ig 5W30 as olaj volt a motorba de az utolsónál a szervízbe már 10w-40-est tettek bele akkor most én 10w-40est vegyek ?
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Október 30. - 18:19:37 »

BONTÓ: http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=343
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. November 06. - 16:50:11 »

Alkatrészbolt: www.korexcar.hu  Korex Car Kft, 1194. Bp. Endresz György u. 27. Tel: 280-64-83, 06-30-352-12-92. Daewoo- Hyundai, Kia, Chevrolet gyári, és utángyártott alkatrészek, vidékre is küld utánvétellel. Az IWIW-ünkre is bejelentkezett. Tapasztalás után jelentést kérünk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. November 06. - 17:34:42 »

Mindenféle izzók! www.xenon.hu  Xenon Izzó Kft. 1113. Bp. Villányi út 54. Tel: 06-20-424-10-04. E-mail: info@xenonizzo.hu  Akit érdekel... Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. November 07. - 14:05:20 »

Újabb alkatrész bolt: Daewoo, és Chevrolet gyári, és utángyártott alkatrészek árusítása, vidékre utánvétellel is. www.daewooautalkatresz.fw.hu  Bp. XIV. Várna u. 15. Tel: 78-88-398, mobil: 30-51-70-174. Fent van az iwiw-en is a mienken ismerős. Tapasztalás után beszámolót kérünk! Üdv: LadiGidy JAVÍTOTTAM A LINKET, ÍGY MÁR JÓ!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 11. - 17:51:28 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. November 07. - 15:26:16 »

Újabb alkatrész bolt: Daewoo, és Chevrolet gyári, és utángyártott alkatrészek árusítása, vidékre utánvétellel is. www.daewooalkatresz.fw.hu  Bp. XIV. Várna u. 15. Tel: 78-88-398, mobil: 30-51-70-174. Fent van az iwiw-en is a mienken ismerős. Tapasztalás után beszámolót kérünk! Üdv: LadiGidy

Ez a link rossz! Azt írja nincs ilyen név a tárhelyen!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. November 07. - 15:32:51 »

Most váltottam iwiw-es levelet velük, majd utánanézek a linknek, de a cim, és telefon, meg az iwiw müködik, tehát elérhető a cég. Köszi, hogy szóltál, újra megnézem. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. November 07. - 15:33:21 »

Újabb alkatrész bolt: Daewoo, és Chevrolet gyári, és utángyártott alkatrészek árusítása, vidékre utánvétellel is. www.daewooalkatresz.fw.hu  Bp. XIV. Várna u. 15. Tel: 78-88-398, mobil: 30-51-70-174. Fent van az iwiw-en is a mienken ismerős. Tapasztalás után beszámolót kérünk! Üdv: LadiGidy

Ez a link rossz! Azt írja nincs ilyen név a tárhelyen!

Itt a helyes link: http://www.daewooautoalkatresz.fw.hu
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!