Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 16:39:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4   Le
 
Szerző Téma: Kesztyűtartó  (Megtekintve 61927 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. November 12. - 21:29:53 »

Cartársak!
Valaki cserélte már a pollenszűröjét?  He
Illetve a kesztyűtartót tuti ki kell szerelne a cseréhez? 
Mert a Ruszkik ugyan atomjaira szedték a fél műszerfalat  , de kell-e biztosan?  He
Várom, várjuk /Gidyvel a válaszokat/. Vigyorog
Köszi, Üdv
Hivatalosan nem kell. De nálam is kivette a szerelő. Jobban hozzáférni úgy. (El is szállt a biztosíték benne, utólag azt kereste, mi ment ki, égő, vagy biztosíték.) Ha nincs kiszedve, állítólag nagyon meg kell hajlítani a szűrő keretét, aminek nem örül túlságosan a keret.
Nos, erre gondoltam Én is  Kacsint, illetve ez a problémám. Riasztó beszerelésnél mi is kivágtuk a biztit  , utána szembesültem a kis biztosítékkal. Mert addig csak a nagykésesem volt.
Ja, és köszi a gyors reagálást. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. November 12. - 21:33:49 »

Cartársak!
Valaki cserélte már a pollenszűröjét?  He
Illetve a kesztyűtartót tuti ki kell szerelne a cseréhez? 
Mert a Ruszkik ugyan atomjaira szedték a fél műszerfalat  , de kell-e biztosan?  He
Várom, várjuk /Gidyvel a válaszokat/. Vigyorog
Köszi, Üdv
Hivatalosan nem kell. De nálam is kivette a szerelő. Jobban hozzáférni úgy. (El is szállt a biztosíték benne, utólag azt kereste, mi ment ki, égő, vagy biztosíték.) Ha nincs kiszedve, állítólag nagyon meg kell hajlítani a szűrő keretét, aminek nem örül túlságosan a keret.
Nos, erre gondoltam Én is  Kacsint, illetve ez a problémám. Riasztó beszerelésnél mi is kivágtuk a biztit  , utána szembesültem a kis biztosítékkal. Mert addig csak a nagykésesem volt.
Ja, és köszi a gyors reagálást. Vigyorog
Nincs mit, nagyon szívesen! Ezért vagyunk itt!  Vigyorog
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. November 13. - 08:09:46 »

Van egy javaslatom. Bármilyen bütykölés előtt kössétek le az akkumulátor negatív saruját, így nem tudtok véletlen zárlatot csinálni.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. November 13. - 09:07:19 »

Cartársak!
Valaki cserélte már a pollenszűröjét?  He
Illetve a kesztyűtartót tuti ki kell szerelne a cseréhez? 
Mert a Ruszkik ugyan atomjaira szedték a fél műszerfalat  , de kell-e biztosan?  He
Várom, várjuk /Gidyvel a válaszokat/. Vigyorog
Köszi, Üdv
Hivatalosan nem kell. De nálam is kivette a szerelő. Jobban hozzáférni úgy. (El is szállt a biztosíték benne, utólag azt kereste, mi ment ki, égő, vagy biztosíték.) Ha nincs kiszedve, állítólag nagyon meg kell hajlítani a szűrő keretét, aminek nem örül túlságosan a keret.
Nos, erre gondoltam Én is  Kacsint, illetve ez a problémám. Riasztó beszerelésnél mi is kivágtuk a biztit  , utána szembesültem a kis biztosítékkal. Mert addig csak a nagykésesem volt.
Ja, és köszi a gyors reagálást. Vigyorog

Akkor ezért megy el minden szerviz után a kesztyűtartó lámpám! F...a, hogy pollencsere után nem ellenőrzik le, hogy mit b.....k el!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. November 13. - 10:32:14 »

Cartársak!
Valaki cserélte már a pollenszűröjét?  He
Illetve a kesztyűtartót tuti ki kell szerelne a cseréhez? 
Mert a Ruszkik ugyan atomjaira szedték a fél műszerfalat  , de kell-e biztosan?  He
Várom, várjuk /Gidyvel a válaszokat/. Vigyorog
Köszi, Üdv
Hivatalosan nem kell. De nálam is kivette a szerelő. Jobban hozzáférni úgy. (El is szállt a biztosíték benne, utólag azt kereste, mi ment ki, égő, vagy biztosíték.) Ha nincs kiszedve, állítólag nagyon meg kell hajlítani a szűrő keretét, aminek nem örül túlságosan a keret.
Nos, erre gondoltam Én is  Kacsint, illetve ez a problémám. Riasztó beszerelésnél mi is kivágtuk a biztit  , utána szembesültem a kis biztosítékkal. Mert addig csak a nagykésesem volt.
Ja, és köszi a gyors reagálást. Vigyorog

Akkor ezért megy el minden szerviz után a kesztyűtartó lámpám! F...a, hogy pollencsere után nem ellenőrzik le, hogy mit b.....k el!
Megnyugtatlak, hogy az én autómnál sem a szerelő vette észre, én hívtam fel rá a figyelmét! (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy volt kollégám és eléggé elbeszélgettük az időt, megosztott volt a figyelme!  Vigyorog) Mindettől függetlenül a biztosítékot ajánlatos kivenni, mert a lámpacsatlakozó lehúzásakor ill. felhelyezésekor könnyen elmehet! A kesztyűtartót is érdemesebb kiszerelni, mint a pollenszűrőt a kis hely miatt rosszul vis****akni, valamint a régi szűrőből kevesebb trutyi hullik le így. (Valamit érdemes a szőnyegre rakni a műveletnél!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
dömci11
Vendég
« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. November 13. - 13:12:00 »

Sziasztok!
Már 2 estben cseréltem pollenszűrőt először kesztyűtartó leszerel biztosíték természetesen kiment, másodszorra nem szerltem le hanem lehet kapni olyan pollenszűrőt aminek kemény műanyag kerete középtájon be van vágva -itt meg lehet hajtani derékszögben -így már nagyon könnyű beszerelni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. November 13. - 13:39:37 »

Haho! Hozzátenném, ha lekötitek az akkú /-/ sarkát, akkor elötte, ha van risztó, kapcsoljátok ki, mert utána gond lehet vele. Rádiót nem kell újra kódolni? Erről is szóljon szakértők tapasztalata! Várjuk az összes okosítást! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. November 13. - 13:44:37 »

Haho! Hozzátenném, ha lekötitek az akkú /-/ sarkát, akkor elötte, ha van risztó, kapcsoljátok ki, mert utána gond lehet vele. Rádiót nem kell újra kódolni? Erről is szóljon szakértők tapasztalata! Várjuk az összes okosítást! Üdv: LadiGidy
Hi.
 Én amikor kivettem a rádiót, semmit sem felejtett el. Pedig az ülésen volt mellettem fél órát...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. November 13. - 14:17:05 »

Hm...én nyáron cseréltettem a poll.szűrőt és nem volt lecsapva a bizti.Viszont akkor még alapértelmezetten nem világított a lámpa,be volt ragadva a gomb-lehet,hogy ezért ?
lsd:Téma nyitás oka.
Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 13. - 14:19:56 írta akidobos » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. November 13. - 14:19:33 »

Hm...én nyáron cseréltettem a poll.szűrőt és nem volt lecsapva a bizti.Viszont akkor még alapértelmezetten nem világított a lámpa,be volt ragadva a gpmb-lehet,hogy ezért ?-:D
lsd:Téma nyitás oka.
1000%!
No és üdv, mint :BEJÁRATÓS-t. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. November 13. - 14:21:13 »

Hm...én nyáron cseréltettem a poll.szűrőt és nem volt lecsapva a bizti.Viszont akkor még alapértelmezetten nem világított a lámpa,be volt ragadva a gpmb-lehet,hogy ezért ?-:D
lsd:Téma nyitás oka.
1000%!
No és üdv, mint :BEJÁRATÓS-t. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jééé!!!Tényleg!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Juhéj!!Ugrottam az evolúciós ranglétrán..!  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 13. - 14:24:17 írta akidobos » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. November 13. - 21:03:59 »

Hm...én nyáron cseréltettem a poll.szűrőt és nem volt lecsapva a bizti.Viszont akkor még alapértelmezetten nem világított a lámpa,be volt ragadva a gomb-lehet,hogy ezért ?
lsd:Téma nyitás oka.
Vigyorog
Erre ráhibáztál Akidobos!  Vigyorog Mivel a kapcsoló nyitva hagyta az áramkört és a szét vagy összerakásnál nem kapott áramlöketet.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. November 13. - 21:13:47 »

Hm...én nyáron cseréltettem a poll.szűrőt és nem volt lecsapva a bizti.Viszont akkor még alapértelmezetten nem világított a lámpa,be volt ragadva a gomb-lehet,hogy ezért ?
lsd:Téma nyitás oka.
Vigyorog
Erre ráhibáztál Akidobos!  Vigyorog Mivel a kapcsoló nyitva hagyta az áramkört és a szét vagy összerakásnál nem kapott áramlöketet.  Vigyorog
Ennek örülök,viszont annak nem,hogy ezek szerint a következő alkalomnál lecsapja.Majd leragasztom Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. November 13. - 21:17:29 »

Hm...én nyáron cseréltettem a poll.szűrőt és nem volt lecsapva a bizti.Viszont akkor még alapértelmezetten nem világított a lámpa,be volt ragadva a gomb-lehet,hogy ezért ?
lsd:Téma nyitás oka.
Vigyorog
Erre ráhibáztál Akidobos!  Vigyorog Mivel a kapcsoló nyitva hagyta az áramkört és a szét vagy összerakásnál nem kapott áramlöketet.  Vigyorog
Ennek örülök,viszont annak nem,hogy ezek szerint a következő alkalomnál lecsapja.Majd leragasztom Vigyorog Vigyorog
Bocsi, de....nem lenne egyszerűbb arra az időre kihúzni a biztit?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. November 13. - 21:24:29 »

öö.... 
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!