Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 14:41:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
 
Szerző Téma: Kesztyűtartó  (Megtekintve 61924 alkalommal)
bigi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #45 Dátum: 2010. Augusztus 09. - 11:39:15 »

Sziasztok! Én új vagyok köztetek, de az oldalt gyakran látogatom, és most én szorulok segítségre. A témánál maradva nekem is lenne egy kérdésem! Én is pollenszűrőt cseréltem az autóba, ennek következtében a biztosíték kiment. Kérdésem a következő: Melyik biztosítékot kell kicserélnem, bár itt a hozzászólásokat olvasva közel járok a megoldáshoz, de mégis egy-két kérdés számomra megoldatlan maradt. Pollenszűrő csere után, ami az autón nem működik: első tompított, első ködlámpa, műszerfal világítás, teljes hátsó világítás, és hátsó ködlámpa. Segítségeteket előre is megköszönném, ha minél előbb választ kapnék.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2010. Augusztus 09. - 11:42:52 »

Sziasztok! Én új vagyok köztetek, de az oldalt gyakran látogatom, és most én szorulok segítségre. A témánál maradva nekem is lenne egy kérdésem! Én is pollenszűrőt cseréltem az autóba, ennek következtében a biztosíték kiment. Kérdésem a következő: Melyik biztosítékot kell kicserélnem, bár itt a hozzászólásokat olvasva közel járok a megoldáshoz, de mégis egy-két kérdés számomra megoldatlan maradt. Pollenszűrő csere után, ami az autón nem működik: első tompított, első ködlámpa, műszerfal világítás, teljes hátsó világítás, és hátsó ködlámpa. Segítségeteket előre is megköszönném, ha minél előbb választ kapnék.
Milyen autód van, HB-kombi-sedan?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2010. Augusztus 09. - 17:37:50 »

Sziasztok! Én új vagyok köztetek, de az oldalt gyakran látogatom, és most én szorulok segítségre. A témánál maradva nekem is lenne egy kérdésem! Én is pollenszűrőt cseréltem az autóba, ennek következtében a biztosíték kiment. Kérdésem a következő: Melyik biztosítékot kell kicserélnem, bár itt a hozzászólásokat olvasva közel járok a megoldáshoz, de mégis egy-két kérdés számomra megoldatlan maradt. Pollenszűrő csere után, ami az autón nem működik: első tompított, első ködlámpa, műszerfal világítás, teljes hátsó világítás, és hátsó ködlámpa. Segítségeteket előre is megköszönném, ha minél előbb választ kapnék.
Azt hiszem a hátsó ködlámpával van egy biztosítékon.
Utastérben van szemből nézve jobb oldalt és azt hiszem fentről a 5.(vagy nem Vigyorog). Kék színű az tuti. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 09. - 17:41:26 írta Jani » Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #48 Dátum: 2010. Augusztus 09. - 17:41:06 »

Egyébként egyszerű a dolog, amelyik kiégett, azt kell cserélni. Ja, és a könyvében le is írták, hogy melyik bizti, mit véd. A hibás biztin meg látszik is, hogy kiégett, illetve kiolvadt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2010. Augusztus 09. - 18:27:58 »

Sziasztok! Én új vagyok köztetek, de az oldalt gyakran látogatom, és most én szorulok segítségre. A témánál maradva nekem is lenne egy kérdésem! Én is pollenszűrőt cseréltem az autóba, ennek következtében a biztosíték kiment. Kérdésem a következő: Melyik biztosítékot kell kicserélnem, bár itt a hozzászólásokat olvasva közel járok a megoldáshoz, de mégis egy-két kérdés számomra megoldatlan maradt. Pollenszűrő csere után, ami az autón nem működik: első tompított, első ködlámpa, műszerfal világítás, teljes hátsó világítás, és hátsó ködlámpa. Segítségeteket előre is megköszönném, ha minél előbb választ kapnék.
Azt hiszem a hátsó ködlámpával van egy biztosítékon.
Utastérben van szemből nézve jobb oldalt és azt hiszem fentről a 5.(vagy nem Vigyorog). Kék színű az tuti. Kacsint
Negyedik. Alulról is. 15A.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
bigi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #50 Dátum: 2010. Augusztus 09. - 20:03:33 »

Köszönöm az infót, a héten mindenképp orvosolnom kell a problémát, mert világítás nélkül nem közlekedhetek. Élménybeszámolót majd küldöm! Egyébként az autó 2006-os,
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #51 Dátum: 2010. Augusztus 18. - 12:13:30 »

Tanulság: ne szedd szét a kesztyűtartót a szűrő cseréhez! Kacsint

És tényleg bemegy a szűrő úgy is, hogy nem töri el az ember!
És igazából semmivel sem nehezebb így betenni mint eltörve.
Naplózva
ZeGa
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #52 Dátum: 2011. Augusztus 21. - 07:35:51 »

Új vagyok itt és látom hogy egy éve járt erre bárki is, de megszeretném köszönni az itt leírtakat, nagyon sokat segítettek. Köszi.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #53 Dátum: 2011. Augusztus 21. - 20:34:35 »

Új vagyok itt és látom hogy egy éve járt erre bárki is, de megszeretném köszönni az itt leírtakat, nagyon sokat segítettek. Köszi.
Szia ZaGa! Üdv a fedélzeten! Jó, hogy közénk jöttél! Meglátod szuper csapatba kerültél, és nemcsak autós dolgok miatt, ha majd megismered a csapat tagjait személyesen is. Ha tudsz, majd gyere talikra, addig is nézd meg a galériában a talis képeket kedvcsinálónak! Ajánlom magunkat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #54 Dátum: 2013. November 22. - 20:53:37 »

Tanulság: ne szedd szét a kesztyűtartót a szűrő cseréhez! Kacsint

És tényleg bemegy a szűrő úgy is, hogy nem töri el az ember!
És igazából semmivel sem nehezebb így betenni mint eltörve.
Hát én nem tudtam törés nélkül betenni, pedig a kesztyűtartót is kiszedtem (ami ebből a szempontból lényegtelen), meg a szőnyeget is felhajtottam. Egyszerűen nem fért oda.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2013. November 22. - 22:51:58 »

Tanulság: ne szedd szét a kesztyűtartót a szűrő cseréhez! Kacsint

És tényleg bemegy a szűrő úgy is, hogy nem töri el az ember!
És igazából semmivel sem nehezebb így betenni mint eltörve.
Hát én nem tudtam törés nélkül betenni, pedig a kesztyűtartót is kiszedtem (ami ebből a szempontból lényegtelen), meg a szőnyeget is felhajtottam. Egyszerűen nem fért oda.

kis gyakorlás és megvan
Naplózva

70/4334431
friss
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Hozzászólás #56 Dátum: 2023. Február 20. - 08:18:20 »

Sziasztok! Lehet, hogy furcsát kérdezek, de hol található a Chevrolet Lacetti Sedan-on a tompatott fényszóró visszajelző(ellenőrző) lámpa vagy jelzés? Az üzemeltetői kézikönyvben semmi sincs róla.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2023. Február 20. - 17:25:11 »

Sziasztok! Lehet, hogy furcsát kérdezek, de hol található a Chevrolet Lacetti Sedan-on a tompatott fényszóró visszajelző(ellenőrző) lámpa vagy jelzés? Az üzemeltetői kézikönyvben semmi sincs róla.
Mert sajnos nincs ilyen visszajelző.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
friss
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Hozzászólás #58 Dátum: 2023. Február 27. - 16:31:48 »

Köszi, egyetértünk.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #59 Dátum: 2023. Október 17. - 10:01:05 »

Ha már valaki a kesztyűtartó kiszerelésére adja a fejét, akkor javaslom, hogy  egyúttal - megelőzendő egy esetleges későbbi hibahalmazt - ezzel a lendülettel ellenőrizze és szigetelje újra a kesztyűtartó világításkapcsolójának a vezetékeit...
Ez ugyanis eléggé el nem ítélhető módon és köszönhetően a sorjás kasznirésznek, ahol ez a vezetékpár a visszaszerelt kesztyűtartónál "elhelyezkedik", sikeresen el tudja veszíteni a szigetelését, aminek következtében - jó esetben "csak" testzárlatot okozva - igen érdekes hibajelenség tud előállni:
Egyszer csak nincs műszerfalvilágítás, nincs első-hátsó helyzetjelző és nincs első ködlámpa sem, miközben ezek biztosítékai teljesen épek maradnak, és minden egyéb elektromos funkció, lámpa, bizbasz tökéletesen működik ...
 
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!