Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 17:27:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10   Le
 
Szerző Téma: Ajándékok  (Megtekintve 45266 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Dátum: 2007. December 03. - 13:42:09 »

Kaptam a Gm-től ajándékba 1 db Chevrolet Cd-t.
Vegyesen mindenféle autózós, autós, Chevys zene rajta.
Senki nem kapott ilyesmit eddig?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. December 03. - 13:43:59 »

Csak mézes süteményt kaptam. És a hozzávaló fűszereket.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. December 03. - 13:44:21 »

Multkor meg a GM meglepett 4 db 5 eFt-s OMV üzemanyagutalvánnyal.  
Elötte jött egy levél, hogy válaszoljak és küldték is.
Bárcsak mindig ilyen jó lenne velük a kommunikációs kapcsolat. Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. December 03. - 13:44:47 »

Csak mézes süteményt kaptam. És a hozzávaló fűszereket.
Az is valami... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. December 03. - 13:46:17 »

Hívtak Captivát tesztelni. Autót ugyan a végén nem teszteltem, mert várni kellett volna fél órát rá, de egy Chevy macival gazdagabban tértem haza.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. December 03. - 13:58:37 »

Én eddig semmit...se maci, se ÖMV utalvány... ...lehet, hogy bennem van a hiba, mert amikor jön valami és azzal kezdődik a levél, hogy hatalmas akciók vannak a chevynél és most érdemes új autót venni, azzal a lendülettel tolom bele a kukába az egészet és mormolom magamban, hogy telhetetlen nép! Egyrészt, mert épeszű ember nem szabadul meg új kocsijától 3-4 évig, különben sokat bukik, még ha nyilvántartásban is vagyok, mint chevy-vásárló, másrészt meg ezt az energiát a problémák kezelésére fordítanák inkább! nem eladni kunszt, hanem ügyfelet megtartani!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. December 03. - 16:57:39 »

Én eddig semmit...se maci, se ÖMV utalvány... ...lehet, hogy bennem van a hiba, mert amikor jön valami és azzal kezdődik a levél, hogy hatalmas akciók vannak a chevynél és most érdemes új autót venni, azzal a lendülettel tolom bele a kukába az egészet és mormolom magamban, hogy telhetetlen nép! Egyrészt, mert épeszű ember nem szabadul meg új kocsijától 3-4 évig, különben sokat bukik, még ha nyilvántartásban is vagyok, mint chevy-vásárló, másrészt meg ezt az energiát a problémák kezelésére fordítanák inkább! nem eladni kunszt, hanem ügyfelet megtartani!
Kár kidobni, hátha adnak valamit ingyé...
Chevy-s sapkára utazom, ha valaki látja szóljon.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. December 03. - 17:09:47 »

Hívtak Captivát tesztelni. Autót ugyan a végén nem teszteltem, mert várni kellett volna fél órát rá, de egy Chevy macival gazdagabban tértem haza.

Akkor most a GM küldi a leveleket, vagy vmelyik szalon?
Azt nem igazán érteném, hogy ha a GM központ küldözgetné. Mi alapján válogat ki? Érdekes történet.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. December 03. - 17:12:53 »

Hívtak Captivát tesztelni. Autót ugyan a végén nem teszteltem, mert várni kellett volna fél órát rá, de egy Chevy macival gazdagabban tértem haza.

Akkor most a GM küldi a leveleket, vagy vmelyik szalon?
Azt nem igazán érteném, hogy ha a GM központ küldözgetné. Mi alapján válogat ki? Érdekes történet.
Nekem a GM központ ir mindig, nem a szalon.
Most is Angliából jött a CD AIRMAIL.
Gondolom lejelentették a vásárlást. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. December 03. - 17:15:20 »

Másét nem?
Lehet, hogy mi feketén vettük a gépeket? He
Nem igazán értem a dolgot.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. December 03. - 18:06:33 »

Hívtak Captivát tesztelni. Autót ugyan a végén nem teszteltem, mert várni kellett volna fél órát rá, de egy Chevy macival gazdagabban tértem haza.

Akkor most a GM küldi a leveleket, vagy vmelyik szalon?
Azt nem igazán érteném, hogy ha a GM központ küldözgetné. Mi alapján válogat ki? Érdekes történet.
Nekem a GM központ ir mindig, nem a szalon.
Most is Angliából jött a CD AIRMAIL.
Gondolom lejelentették a vásárlást. 
Angliából már én is kaptam egy levelet.
Szoktam kapni dolgokat, csak mindig adathalász szaga van...azt meg nagyon nem csípem. Semmi közük hozzá, hogy mikor, mit akarok venni, mennyi pénzem van, mikor akarom lecserélni, mik a szokásaim, hány gombóc fagyik eszek naponta, stb...
Még annak árán sem, hogy esetleg kapok egy macit. Bár örülnék neki, csak ne lenne így tálalva a dolog, hanem szívből örülnének, hogy chevyt vettem (tudom, hoyg a mai világban ez mint a fehér holló és illúzióim vannak) és a segítségemre szeretnének lenni, nem pedig a pénzemre utazni! Nem addig kellene csak nyalni, meg mindent megtenni, amíg ki nem csalják az autóra az előleget az ember zsebéből...csak ez a bajom..
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. December 03. - 18:13:10 »

Hívtak Captivát tesztelni. Autót ugyan a végén nem teszteltem, mert várni kellett volna fél órát rá, de egy Chevy macival gazdagabban tértem haza.

Akkor most a GM küldi a leveleket, vagy vmelyik szalon?
Azt nem igazán érteném, hogy ha a GM központ küldözgetné. Mi alapján válogat ki? Érdekes történet.
Nekem a GM központ ir mindig, nem a szalon.
Most is Angliából jött a CD AIRMAIL.
Gondolom lejelentették a vásárlást. 
Angliából már én is kaptam egy levelet.
Szoktam kapni dolgokat, csak mindig adathalász szaga van...azt meg nagyon nem csípem. Semmi közük hozzá, hogy mikor, mit akarok venni, mennyi pénzem van, mikor akarom lecserélni, mik a szokásaim, hány gombóc fagyik eszek naponta, stb...
Még annak árán sem, hogy esetleg kapok egy macit. Bár örülnék neki, csak ne lenne így tálalva a dolog, hanem szívből örülnének, hogy chevyt vettem (tudom, hoyg a mai világban ez mint a fehér holló és illúzióim vannak) és a segítségemre szeretnének lenni, nem pedig a pénzemre utazni! Nem addig kellene csak nyalni, meg mindent megtenni, amíg ki nem csalják az autóra az előleget az ember zsebéből...csak ez a bajom..
Kell irni nekik, hogy 3 havonta szándékozol új Captivát venni, abból is a fullosat.
Lehet, hogy lesz ajándék benya, meg miegymás is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. December 03. - 18:16:39 »

Csak hadd halászgassanak, azt nem mondta senki,hogy az igazat is kell beirni. Én mikor átvettem az autot utána kb 1 hónappal kaptam egy igazán jó autós térképet, most pedig 1 képes lapot amiben felhívják a figyelmemet az esedékes szervizelésre.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. December 03. - 18:18:34 »

Csak hadd halászgassanak, azt nem mondta senki,hogy az igazat is kell beirni. Én mikor átvettem az autot utána kb 1 hónappal kaptam egy igazán jó autós térképet, most pedig 1 képes lapot amiben felhívják a figyelmemet az esedékes szervizelésre.
Térképet nem, de képeslapot igen, valamint SMS-eket, hogy most éri meg igazán lecserélni autómat!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. December 03. - 18:40:44 »

Csak hadd halászgassanak, azt nem mondta senki,hogy az igazat is kell beirni. Én mikor átvettem az autot utána kb 1 hónappal kaptam egy igazán jó autós térképet, most pedig 1 képes lapot amiben felhívják a figyelmemet az esedékes szervizelésre.
TÉNYLEG! TÉRKÉPEM IS VAN CHEVYS!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: [1] 2 3 ... 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!