Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 06:06:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10   Le
 
Szerző Téma: Amiért szeretjük lacettinket!  (Megtekintve 42913 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. December 05. - 20:27:26 »

Első Magyarországi Chevrolet nyílt hétvége. tesztút, szerelem elsőlátásra! Úgy száltam ki belőle, hogy nekem ez kell! És a Lanosom nagyon jól beszámolták.
Ennyi pénzért, ilyen felszereltségű autót nem kaptam volna máshol.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. December 05. - 20:28:29 »

Igen és van hozzá klub is ! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. December 06. - 14:49:55 »

Cápa! kössz, hogy megnyitottad helyettem a topikot nekem már tegnap nem volt időm. Látom azért sokmindenér szeretjük ezt az autó. Ha lesz időm én is összeszedem a véleményem. Szerintem jó ha mi akik rendszeresen használjuk a lacsit mondjuk el adott esetben a jó dolgokat is. Lakva ismeri meg az ember a kocsiját!

Üdv minden lacsi szerelmesnek
Elnézést Hicar, tényleg nem Komis nyitott volna, hanem Te. Bocsi, hogy eloroztam!  Vigyorog

 Ugyan már, hagyd! Nem mindegy kinyitja meg, az ötlet számit.
Naplózva

fantomas
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. December 06. - 19:09:47 »

Négy éve a budapesti autószalonon láttam először a Nubira III-at.Teljesen el voltam tőle ájulva .Szép,végre nem kóreai gömbölyű forma ,igényes beltér....Az eladó monda ,hogy lesz 5 ajtós is....Aztán közbejött a csőd.így egy picit szánalmas névvel,kóreaisabb első lámpával,de itt van.Új autóként négy éve is elérhetetlenül drága volt,szerintem most is az.Ezért vettem 2 évesen 1,8misiért egy hasonló korú  használt kisautó áráért.És most is el vagyok tőle ájulva.Szerintem nincs jobb vétel nála!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. December 06. - 21:01:16 »

Amiért beleszerettem:
1 saját magam mögé kényelmesen beférek. /nem mintha sokat ülnék magam mögött... Vigyorog/
2 hátsó motoros ablak
3 tárcsafék hátul
4 cd-s rádió alapárban
5 első ködlámpa felár nélkül
6 bőr kormány...

És mindez nem horror felárakért.
+ annyiért vették be a régit, amennyire gondoltam elötte.
3 éve kinéztem magamnak, hogy majd egyszer... Hát idén volt egyszer... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. December 13. - 09:05:25 »

Na mi van?? 6napja senki nem szereti a Lacsiját? Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. December 13. - 09:30:21 »

Na mi van?? 6napja senki nem szereti a Lacsiját? Vigyorog

Deeeee4 Annyira szeretjük, hogy meg sem tudjuk fogalmazni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. December 13. - 10:38:46 »

Na mi van?? 6napja senki nem szereti a Lacsiját? Vigyorog

Deeeee4 Annyira szeretjük, hogy meg sem tudjuk fogalmazni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg tudjuk, csak nehezen. Vigyorog
Ódákat lehetne zengeni, ezt fogalmazzuk épp! Vigyorog
/vagy inkább benne ülünk és élvezkedünk.../ Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
foglati
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. December 15. - 16:11:39 »

Ár/érték aránya tényleg verhetetlen,és szerintem megbízható!3 éve használom nap mint nap és tegnapelött kellet kicserélnem az első kiégett égőt,ami a bal első helyzetjelző volt!Kell még ennél több megbízhatósági bizonyítvány?
Naplózva

foglati(madár)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. December 17. - 18:42:40 »

Miértis még? Kiderült, hogy nem engedi a világítást rajtahagyni, tudja, hogy nem akarunk bikázni. Ma újabb figyelmességet vettem észre: van ülésfűtésem, amit a szivargyújtóba kell bedugni. Nejem különösen szereti, mert pillanatik alatt kellemesen felmelegíti az ülőlapot, és a háttámlát is, csak hát amikor a kocsit elhagytuk nem húzta ki. Megint helyettünk cselekedett, kulcskivételével megszakította az áramot. Brávó! A Lacetti ráadásul a feledékeny emberek szuper autója is! Az ülésfűtést a fázósoknak nagyon ajánlom, nagyszerű dolog!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. December 17. - 18:47:57 »

Miértis még? Kiderült, hogy nem engedi a világítást rajtahagyni, tudja, hogy nem akarunk bikázni. Ma újabb figyelmességet vettem észre: van ülésfűtésem, amit a szivargyújtóba kell bedugni. Nejem különösen szereti, mert pillanatik alatt kellemesen felmelegíti az ülőlapot, és a háttámlát is, csak hát amikor a kocsit elhagytuk nem húzta ki. Megint helyettünk cselekedett, kulcskivételével megszakította az áramot. Brávó! A Lacetti ráadásul a feledékeny emberek szuper autója is! Az ülésfűtést a fázósoknak nagyon ajánlom, nagyszerű dolog!
...már ha valakinek nem olvad le a gombja a sima fűtéstől is. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. December 20. - 18:04:33 »

Akkor legyen egy Dieseles hozzábeszélés: Kíválóan lehet alázni a suttyó kölköket akik azt hiszik, hogy a hangos kipufogós, kilincsnélküli, Suzuki (ami az ő autójuk Vigyorog) nagyon, nagyon. Pedig nem.
Naplózva

R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. December 21. - 16:56:55 »

Akkor legyen egy Dieseles hozzábeszélés: Kíválóan lehet alázni a suttyó kölköket akik azt hiszik, hogy a hangos kipufogós, kilincsnélküli, Suzuki (ami az ő autójuk Vigyorog) nagyon, nagyon. Pedig nem.
Elgondolkodtató, hogy márcsak a reklám kedvéért is - miért nem jeöli a gyár a TD autóit?
2.0 TD a középkategória általános motorja és minden bizonnyal valamilyen tekintélyt jelent nyomatékban és LE-ben is.
A kölkek pedig ezt felirat nem lévén, nem tudják. A láthatónál, megszokottnál nagyobb teljesítményt nem hátrány a követők tudtára adni szerintem. A kölkek felfogása és vakmerősége lehet átgondolatlan, amivel a lealázás esete nehezen fér meg. Az ő érdekükben is látniuk kellene, mire számíthatnak. Pláne, ha egy jó szoftverrel még megpakolod 150 LE köré...
Naplózva
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Január 03. - 17:12:24 »

Én a Lacettit a 2004-es frankfurti beutatón látam,még Daewoo-ként!Már ott akkor eldöntöttem ha cserélek akkor vagy Skoda Octaviát vagy
ezt veszem meg!Fabiám volt elötte!Azért lett Lacsi a dologból,mert:
1.Nagyon tetszett desing-ja!
2.Itt adták a legjobb árat a Fabiáért!
3.Tesztvezetéskor már érezhető volt,nem lesz rossz választás!
Összességében tényleg az egyik legkedvezöbb ár/érték arányos autó,
a felszereltségről,kényelemről nem is beszélve!
Szerintem is sok jó dolgot lehetne még róla irni,de azt már itt többen megtettétek,felesleges ismételgetni!
Egy dolgot viszont én kérdeznék!Lehet-e és ha igen,tényleg olyan nehéz a gyári Blaupunkt-ot cserélni benne??
Ha van valakinek tapasztalata kérem irja meg!Egy MP3-som van,de nem mertem még beletetetni,mert a szervizes
azt mondta,hogy túl drága a beszerelés és macerás!Én nemvagyok müszaki zseni,ezért ha van valakinek tapasztalata
szivesen fogadom!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Január 03. - 17:54:39 »

Én a Lacettit a 2004-es frankfurti beutatón látam,még Daewoo-ként!Már ott akkor eldöntöttem ha cserélek akkor vagy Skoda Octaviát vagy
ezt veszem meg!Fabiám volt elötte!Azért lett Lacsi a dologból,mert:
1.Nagyon tetszett desing-ja!
2.Itt adták a legjobb árat a Fabiáért!
3.Tesztvezetéskor már érezhető volt,nem lesz rossz választás!
Összességében tényleg az egyik legkedvezöbb ár/érték arányos autó,
a felszereltségről,kényelemről nem is beszélve!
Szerintem is sok jó dolgot lehetne még róla irni,de azt már itt többen megtettétek,felesleges ismételgetni!
Egy dolgot viszont én kérdeznék!Lehet-e és ha igen,tényleg olyan nehéz a gyári Blaupunkt-ot cserélni benne??
Ha van valakinek tapasztalata kérem irja meg!Egy MP3-som van,de nem mertem még beletetetni,mert a szervizes
azt mondta,hogy túl drága a beszerelés és macerás!Én nemvagyok müszaki zseni,ezért ha van valakinek tapasztalata
szivesen fogadom!

Gratulálok a választásodhoz, és leld benne sok örömödet Vigyorog
A fejegységre vonatkozó kérdéseidre a választ a CD lejátszó csere!? topicban megtalálod
Ha kormányról vezérelt, akkor egy adapter kell hozzá és ennyi. A galériámban találsz képeket, hogy hogy is néz ki kivéve...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 03. - 17:57:30 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!