Lacetti klub fórum
2024. Május 20. - 22:08:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 71889 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #195 Dátum: 2009. Március 27. - 13:55:43 »

Ezért kell Budapestre monstertruckot venni  Vigyorog Annak csapkodhatják az ajtót...

Viszont én nem pesti vagyok, de ha Pesten járok csak őrzött parkolóba állok. Viszont másik kocsival minden héten egy napot Pesten töltök, érdekes, annak még soha senki nem ment neki, pedig parkolok vele mindenfelé.
Mert a Lacetti vonzza a tekinteteket, és mint tudjuk, amerre nézünk, arra megyünk, hát még mások! A mi autonknak már neki sem mennek, annyira jellegtelen, nem is veszik észre.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2009. április 01. - 21:42:02 »

Szóval nem szaban túlságosan bámulni a Lacettit, mert még nekimegy az ember.

Az eredmény:

Naplózva

Pittike
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2009. április 01. - 21:49:52 »

A képen sajnos a mi egyik autónk látható... 

Ahhoz képest, hogy felborított egy Peugeot Partnert, egész jó állapotban van. A Lacsi ezek szerint egy masszív autó, ha a hűtője nem szivárgott volna, lábon elhagyja a helyszínt. Mosolyog

A vétkes ellenfél egy BKV autóbusz vezető volt éppen munkán kívül, aki úgy gondolta még átfér keresztből az erős sárgán. Gidy, szólj az embereidnek légy szíves, hogy ésszel közlekedjenek! 
Naplózva

Pittike
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #198 Dátum: 2009. április 01. - 22:12:53 »

A képen sajnos a mi egyik autónk látható... 

Ahhoz képest, hogy felborított egy Peugeot Partnert, egész jó állapotban van. A Lacsi ezek szerint egy masszív autó, ha a hűtője nem szivárgott volna, lábon elhagyja a helyszínt. Mosolyog

A vétkes ellenfél egy BKV autóbusz vezető volt éppen munkán kívül, aki úgy gondolta még átfér keresztből az erős sárgán. Gidy, szólj az embereidnek légy szíves, hogy ésszel közlekedjenek! 
Ki volt ez az imposztor, aki Lacettit bántott? Jól beolvasok neki, ha megtudom ki volt ez az elvetemült Lacetti- gyilkos. Ki vagyok akadva! Mennyi a kár?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2009. április 01. - 22:52:53 »

A képen sajnos a mi egyik autónk látható... 

Ahhoz képest, hogy felborított egy Peugeot Partnert, egész jó állapotban van. A Lacsi ezek szerint egy masszív autó, ha a hűtője nem szivárgott volna, lábon elhagyja a helyszínt. Mosolyog

A vétkes ellenfél egy BKV autóbusz vezető volt éppen munkán kívül, aki úgy gondolta még átfér keresztből az erős sárgán. Gidy, szólj az embereidnek légy szíves, hogy ésszel közlekedjenek! 
Ki volt ez az imposztor, aki Lacettit bántott? Jól beolvasok neki, ha megtudom ki volt ez az elvetemült Lacetti- gyilkos. Ki vagyok akadva! Mennyi a kár?

Még nem tudjuk, ma délelőtti a történet...

Első lendületből, ami sérült: első lökhárító, jobb első lámpa és sárvédő, hűtő és motorháztető. Azt néztük, ahhoz képest, hogy a Pezsót oldalára döntötte, a lökhárító mögötti tartószerkezetek karcolás nélkül megúszták. A Pezsót viszont eléggé megviselte a találkozás, egyik oldalával a Lacsi bánt el, a másikkal meg az aszfalt...
Naplózva

Pittike
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2009. április 01. - 22:57:41 »

Ennyi maradt szegény Pezsóból:


 Kacsint
Naplózva

Pittike
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #201 Dátum: 2009. április 02. - 07:44:51 »

Ennyi maradt szegény Pezsóból:


 Kacsint

Hát nem sok! Kacsint De így könnyebb elszállítani a roncstelepre, szatyorban is elfér. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2009. április 02. - 19:56:01 »

A képen sajnos a mi egyik autónk látható... 

Ahhoz képest, hogy felborított egy Peugeot Partnert, egész jó állapotban van. A Lacsi ezek szerint egy masszív autó, ha a hűtője nem szivárgott volna, lábon elhagyja a helyszínt. Mosolyog

A vétkes ellenfél egy BKV autóbusz vezető volt éppen munkán kívül, aki úgy gondolta még átfér keresztből az erős sárgán. Gidy, szólj az embereidnek légy szíves, hogy ésszel közlekedjenek! 
Ki volt ez az imposztor, aki Lacettit bántott? Jól beolvasok neki, ha megtudom ki volt ez az elvetemült Lacetti- gyilkos. Ki vagyok akadva! Mennyi a kár?

Még nem tudjuk, ma délelőtti a történet...

Első lendületből, ami sérült: első lökhárító, jobb első lámpa és sárvédő, hűtő és motorháztető. Azt néztük, ahhoz képest, hogy a Pezsót oldalára döntötte, a lökhárító mögötti tartószerkezetek karcolás nélkül megúszták. A Pezsót viszont eléggé megviselte a találkozás, egyik oldalával a Lacsi bánt el, a másikkal meg az aszfalt...
Szerintem lesz még ott pár dolog! Másik lámpa fülei? Mert akkor az is csere. Ködlámpa, klímahűtő, dobbetét, hűtő kereszttartó, hűtőrács.... Lesz ez vagy 500.000,-
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #203 Dátum: 2009. április 02. - 20:56:19 »

engem a kilincsek azért érdekelnének róla!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #204 Dátum: 2009. április 03. - 12:06:49 »

engem a kilincsek azért érdekelnének róla!!!
Neked azok nem lennének jók! Az enyémhez passzol a színe!  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #205 Dátum: 2009. április 03. - 12:42:58 »

Hullarablók! Pfuj! Még ki sem hült a tetem, máris lakomát csaptok rajta? Ejnye-bejnye! Kacsint Vigyorog
Amúgy hiába tünik viszonylag kicsinek a kár, de, ha Kripicét nézve, ami ugyebár csak húzás volt, és mibe került, hát akkor ez verheti a milkót is. Szakszervizben biztosan. Gondolom még a rezonancia box is elszállt, esetleg a futómű, szóval kíváncsi leszek a végösszegre. Majd írd meg, hogy okuljunk! Kacsint ..., és ezt egy buszvezető okozta, ráadásul BKV-s, hát elsüllyedek szégyenemben helyette is! Kacsint Nem volt ott BMW? Merci? Audi? Terepjáró? He Pont egy Lacettit? Döbbenet!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #206 Dátum: 2009. április 03. - 20:32:32 »

Nem tudom, szerintem viszonylag szerencsés a dolog a mi oldalunkról (mármint a nyilvánvaló macerát leszámítva), a fotókon talán nem látszik minden részlet. A futómű/kerék/gumi pl. egyátalán nem sérült, a bal lámpatest is megúszta a fülekkel együtt (ha jól láttam), de lehet még a géptető is javítható, fene tudja... Elválik. Ha lesz végösszeg, megírom.

Persze nem márkaszervizbe visszük, mert az általam ismertekben nem tudják eltalálni a színt (de nagyon nem), meg alapvetően fényezni sem tudnak, meg benne hagyják az ajtóban az üvegszilánkokat (aminek a kitakarítására kiszámláznak 10.000,- Ft-ot), miután hagyják 2 hétig állni az autót nyitva a koszban-porban-esőben amíg az oldalüveg megjön, stb-stb.
Naplózva

Pittike
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #207 Dátum: 2009. április 04. - 09:13:08 »

Nem tudom, szerintem viszonylag szerencsés a dolog a mi oldalunkról (mármint a nyilvánvaló macerát leszámítva), a fotókon talán nem látszik minden részlet. A futómű/kerék/gumi pl. egyátalán nem sérült, a bal lámpatest is megúszta a fülekkel együtt (ha jól láttam), de lehet még a géptető is javítható, fene tudja... Elválik. Ha lesz végösszeg, megírom.

Persze nem márkaszervizbe visszük, mert az általam ismertekben nem tudják eltalálni a színt (de nagyon nem), meg alapvetően fényezni sem tudnak, meg benne hagyják az ajtóban az üvegszilánkokat (aminek a kitakarítására kiszámláznak 10.000,- Ft-ot), miután hagyják 2 hétig állni az autót nyitva a koszban-porban-esőben amíg az oldalüveg megjön, stb-stb.
Légzsák nem nyílt ki?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #208 Dátum: 2009. április 04. - 11:54:07 »

Ááá, dehogy! Szerencsére! Akkor TK lett volna...
Naplózva

Pittike
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #209 Dátum: 2009. április 04. - 18:22:03 »

Ez az, amelyikkel nálam jártál?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!