Lacetti klub fórum
2024. április 16. - 12:29:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 70922 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #255 Dátum: 2010. December 07. - 18:45:19 »

Na,ma közölték velem,hogy a héten megérkeznek a papírjaim!(és csak 2 teljes hónap kell két darab a4-es papír megszerkesztéséhez....)
"Örömömben" el is szaladtam a szervízbe,hogy készítsék a fényezőpisztolyt,meg ami kell.....Hát erre közlik hogy 20.áig amig itthon vagyok ez már kivitelezhetetlen!Ugyhogy tavaszig igy marad az autó.....
Más szervíz?
20-a messze van még ilyen sok melójuk van?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #256 Dátum: 2010. December 07. - 20:04:11 »

Na,ma közölték velem,hogy a héten megérkeznek a papírjaim!(és csak 2 teljes hónap kell két darab a4-es papír megszerkesztéséhez....)
"Örömömben" el is szaladtam a szervízbe,hogy készítsék a fényezőpisztolyt,meg ami kell.....Hát erre közlik hogy 20.áig amig itthon vagyok ez már kivitelezhetetlen!Ugyhogy tavaszig igy marad az autó.....
Más szervíz?
20-a messze van még ilyen sok melójuk van?
Hát konkrétan 8 autó van még elöttem! és mivel ők kezdték el intézni a biztosítót és a kárfelmérőt meg mindent,igy már muszály náluk csináltatni!ez benne is van a kisbetűs részben!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #257 Dátum: 2010. December 07. - 20:07:40 »

Na,ma közölték velem,hogy a héten megérkeznek a papírjaim!(és csak 2 teljes hónap kell két darab a4-es papír megszerkesztéséhez....)
"Örömömben" el is szaladtam a szervízbe,hogy készítsék a fényezőpisztolyt,meg ami kell.....Hát erre közlik hogy 20.áig amig itthon vagyok ez már kivitelezhetetlen!Ugyhogy tavaszig igy marad az autó.....
Más szervíz?
20-a messze van még ilyen sok melójuk van?
Hát konkrétan 8 autó van még elöttem! és mivel ők kezdték el intézni a biztosítót és a kárfelmérőt meg mindent,igy már muszály náluk csináltatni!ez benne is van a kisbetűs részben!
Uhh...
Akkor fel a fejjel, várnod kell nem tehetsz mást.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #258 Dátum: 2010. December 11. - 08:32:06 »

Sziasztok, úgy jártam hogy  sikerült eltörnöm a külső visszapillantó tükröm burkolatát . Ugye lehet kapni külön burkolatot ? Van erről valakinek infója?
Előre is köszönet.
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #259 Dátum: 2010. December 11. - 16:31:29 »

Márka szervízes ajánlat szerint a tükröt csak egyben adják, külön burkolatot nem. Színre festéssel, szereléssel kb. 55.000 az ára. Maradt a sufni javítás. Ha még menthető és nem hiányzik belőle darab, javaslom nézesd meg egy műanyag heggesztéshez értő szakival, hátha meg tudja csinálni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #260 Dátum: 2010. December 11. - 17:56:12 »

Sziasztok, úgy jártam hogy  sikerült eltörnöm a külső visszapillantó tükröm burkolatát . Ugye lehet kapni külön burkolatot ? Van erről valakinek infója?
Előre is köszönet.
Érdeklődj a Chevys bontóknál, biztosan találsz, esetleg még pirosat is. Sok szerencsét hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #261 Dátum: 2010. December 11. - 18:08:25 »

Sziasztok, úgy jártam hogy  sikerült eltörnöm a külső visszapillantó tükröm burkolatát . Ugye lehet kapni külön burkolatot ? Van erről valakinek infója?
Előre is köszönet.
Érdeklődj a Chevys bontóknál, biztosan találsz, esetleg még pirosat is. Sok szerencsét hozzá!

Bontott gyári motoros fűthető tükröt 15000,-Ft tudunk adni ezüst, világoskék, fekete színben, melyik oldali kell?
Naplózva

Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #262 Dátum: 2010. December 11. - 22:24:39 »

Sziasztok, úgy jártam hogy  sikerült eltörnöm a külső visszapillantó tükröm burkolatát . Ugye lehet kapni külön burkolatot ? Van erről valakinek infója?
Előre is köszönet.
Érdeklődj a Chevys bontóknál, biztosan találsz, esetleg még pirosat is. Sok szerencsét hozzá!

Bontott gyári motoros fűthető tükröt 15000,-Ft tudunk adni ezüst, világoskék, fekete színben, melyik oldali kell?
Kösz a válaszokat, sajnos kis darab kitört és nincs meg. Egyenlőre vadászok burkolatot, (azt mind a két oldalra vennék), igaz csak a jobb törött. Ha nem találok, Sebijoe t megkeresem, mert 15000  tényleg jó ár egy működő tükörért
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #263 Dátum: 2010. December 11. - 22:28:18 »

Sziasztok, úgy jártam hogy  sikerült eltörnöm a külső visszapillantó tükröm burkolatát . Ugye lehet kapni külön burkolatot ? Van erről valakinek infója?
Előre is köszönet.
Érdeklődj a Chevys bontóknál, biztosan találsz, esetleg még pirosat is. Sok szerencsét hozzá!

Bontott gyári motoros fűthető tükröt 15000,-Ft tudunk adni ezüst, világoskék, fekete színben, melyik oldali kell?
Kösz a válaszokat, sajnos kis darab kitört és nincs meg. Egyenlőre vadászok burkolatot, (azt mind a két oldalra vennék), igaz csak a jobb törött. Ha nem találok, Sebijoe t megkeresem, mert 15000  tényleg jó ár egy működő tükörért
Hívd fel őket, elvileg 9000Ft-ért adják. Tavasszal volt egy piros lacettijük.
http://www.chevroletalkatresz.hu/chevrolet_lacetti_bontott_alkatreszek.php
Naplózva


LPG
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #264 Dátum: 2010. December 11. - 22:31:07 »

Kösz, a jövő héten őket is megnézem
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #265 Dátum: 2010. December 12. - 08:25:05 »

Sziasztok, úgy jártam hogy  sikerült eltörnöm a külső visszapillantó tükröm burkolatát . Ugye lehet kapni külön burkolatot ? Van erről valakinek infója?
Előre is köszönet.
Érdeklődj a Chevys bontóknál, biztosan találsz, esetleg még pirosat is. Sok szerencsét hozzá!

Bontott gyári motoros fűthető tükröt 15000,-Ft tudunk adni ezüst, világoskék, fekete színben, melyik oldali kell?
Kösz a válaszokat, sajnos kis darab kitört és nincs meg. Egyenlőre vadászok burkolatot, (azt mind a két oldalra vennék), igaz csak a jobb törött. Ha nem találok, Sebijoe t megkeresem, mert 15000  tényleg jó ár egy működő tükörért
Hívd fel őket, elvileg 9000Ft-ért adják. Tavasszal volt egy piros lacettijük.
http://www.chevroletalkatresz.hu/chevrolet_lacetti_bontott_alkatreszek.php

Azért nem árt rákérdezni, hogy motoros-fűthető-e? Mert bármilyen meglepő létezik hozzá mechanikus állítású nem fűthető is, és MO-ra kerültek ilyen példányok is!
Naplózva

Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #266 Dátum: 2010. December 14. - 12:43:25 »

Kösz a segítséget, végül csak bordó volt nekik, így a chevy bontóban kaptam egy fekete burkolatot egyenlőre. Úgyis csak tavasszal cserélném, ezen a hőmérségleten a tülörlap kipattintása drága mutatvány lenne.
Amúgy meglett a kitőrt darab is, de ragasztáshoz is túl hideg van.
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #267 Dátum: 2011. Február 18. - 22:30:03 »

nem tudom ezzel hova kellene irnom,de épp felforr az agyvizem!ugyhogy sorry ha van már topikja!a lényeg hogy ugye mint irtam korábban belémjöttek,volt rendőrség,kárfelmérés,minden ami kell!mindent egy helyi szerviz intézett!megbeszéltük hogy mivel már nincs idejük,ezért majd márciusban ha hazaérek nekiállnak a javitásnak!erre ma apám irja hogy a károkozó biztosítója elutalt nekem 138.000ft.ot!na most ezt miért?én nem kértem,és a károm javitási költségeit ez meg sem közeliti!
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #268 Dátum: 2011. Február 19. - 00:40:20 »

nem tudom ezzel hova kellene irnom,de épp felforr az agyvizem!ugyhogy sorry ha van már topikja!a lényeg hogy ugye mint irtam korábban belémjöttek,volt rendőrség,kárfelmérés,minden ami kell!mindent egy helyi szerviz intézett!megbeszéltük hogy mivel már nincs idejük,ezért majd márciusban ha hazaérek nekiállnak a javitásnak!erre ma apám irja hogy a károkozó biztosítója elutalt nekem 138.000ft.ot!na most ezt miért?én nem kértem,és a károm javitási költségeit ez meg sem közeliti!
Szerintem maguktól kikalkulálták,hogy erre a javításra elég ennyi.Ha jól tudom van valami okosság amit emiatt fellapoznak és kiszámolják belőle a nekik még megfelelő összeget.
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #269 Dátum: 2011. Február 19. - 10:12:46 »

Ezen ne aggódjál! Javítási előleg, a többit számla ellenében kifizetik. Nekem lízinges a kocsi, mégis nekem utaltak 300.000-at előre, ami letétbe átvett a szervíz, majs a a számla végösszegét is rendezték. Inkább örülj neki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!