Lacetti klub fórum
2024. Június 17. - 09:54:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 179445 alkalommal)
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2008. április 15. - 07:12:40 »

Köszi emberek a jókivánságokat. Ezek szerint maradhatok, mint szimpátiatag? Szuper! Mosolyog
Ha lacsi jön szembe legfeljebb villantok neki. De honnan fogja tudni, hogy kedvekem a lacsikat? He
Máskülönben beregeltem a csehszlovák mazda fórumra, leirtam, hogy igazából lacsit akartam venni...erre az első fazon aki visszairt ezt mondta: "nekem egy lacsi SW a másik kocsim és nagyon meg vagyok vele elégedve". Mindjárt szimpatikus lett az ipse! Valamilyen MX 3-a van...
Toli, sokallod az árát?
Naplózva

Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #76 Dátum: 2008. április 15. - 16:00:00 »

Hali !

Dehogy sokkalom ! Jó vétel volt, a leírtak alapján ! 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #77 Dátum: 2008. április 15. - 16:05:50 »

Jelentem: Toli, és Jegi pártoló cartársként marad velünk ezentúl is, örülünk nekik! Vigyorog Persze elvárjuk, hogy a Lacettiket sohase szivassák meg! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #78 Dátum: 2008. április 24. - 07:38:57 »

Sziasztok !

Pénteken beültünk az új verdába. Nos, nem akarok nagyon offolni, így csak annyit írok, hogy egy más világ. Nagyon más.  Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #79 Dátum: 2008. április 24. - 08:27:18 »

Sziasztok !

Pénteken beültünk az új verdába. Nos, nem akarok nagyon offolni, így csak annyit írok, hogy egy más világ. Nagyon más.  Vigyorog
Ezt ugye úgy kell értenünk, hogy már baromira bánod, hogy lapátra tetted szegény Lacsit... Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
Merrick
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #80 Dátum: 2008. április 24. - 10:04:36 »

Sziasztok.Egyelőre csak gondolkodom rajta,de előfordulhat,hogy meg kell válnom az autómtól.Szerintetek egy 2006/5 1.4 5a 23000km-rel,elite felszereltséggel,fekete gyöngyházzal,sportkipuval,zenével,200000 et megér ha átadnám a hitelt(az sajna még 8 év)szelepek ki lettek már cseréltetve,viszont a lökhárítón van karcolás:(((.esetleg 240 ért még 17 es alukat is tudok adni hozzá,mondjuk nem erre való gumikkal(245).Ha valaki úgy gondolja,h érdemes,keressen meg inkább e-mailben,mert kevés időm van ide ülni(is),fordstyle@freemail.hu.Köszi
Sziasztok.
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #81 Dátum: 2008. április 24. - 18:08:43 »

Hi !

Kripic !

Viccet félretéve, a Lacetti - szerintem - egy nagyon jó autó lenne, ha egy pöpi kis motor lenne benne pöpi kis váltóval. Ha az érzelmeimet félreteszem, más ellenérvet a mi Lacsinkkal szemben sem tudtam volna felhozni. Ez van.

 Kacsint

« Utoljára szerkesztve: 2008. április 24. - 19:05:43 írta Toljadneki » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #82 Dátum: 2008. április 24. - 18:11:40 »

Hi !

Kripic !

Viccet félretéve, a Lacetti - szerintem - egy nagyon jó autó lenne, ha egy pöpi kis motor lenne benne pöpi kis váltóval. Ha az érzelmeimet félreteszem, más ellenérvet a mi Lacsinkkal szemben sem tudtam volna felhozni. Ez van.

 Kacsint
Kb el tudjuk képzelni, milyen motorra és váltóra is gondolsz e szó nélkül is! Légyszíves javítsd ki hozzászólásodban a nem ideillő kifejezést! (Szabályzat 2.4.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 24. - 20:56:14 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #83 Dátum: 2008. április 24. - 19:06:28 »

Így már okés góré ? 

De azért az idézetedben benne maradt !  Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #84 Dátum: 2008. április 24. - 20:57:12 »

Így már okés góré ? 

De azért az idézetedben benne maradt !  Kacsint
Ez így van rendjén, köszönöm. Ja...nem vagyok kukoricatároló!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #85 Dátum: 2008. április 24. - 21:51:35 »

Hi !

Kripic !

Viccet félretéve, a Lacetti - szerintem - egy nagyon jó autó lenne, ha egy pöpi kis motor lenne benne pöpi kis váltóval. Ha az érzelmeimet félreteszem, más ellenérvet a mi Lacsinkkal szemben sem tudtam volna felhozni. Ez van.

 Kacsint


Tudom, minden szentnek maga felé hajlik a keze, de szerintem abszolút semmi baj nincs a motorral. A váltónál meg láttam már rosszabbat is. Azok között a kocsik között, amiket vezettem, a Lacsi az első harmadban van. Pedig volt az UAZ-tól a Pontiacig sok féle. Tuningos Hondás haverom kimondottan megszerette...Pedig ő mindíg azzal szekál, hogy miért nem autót vettem. Na, mióta vezette, már ő sem mondja olyan gyakran Mosolyog Szóltam...Uff Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #86 Dátum: 2008. április 26. - 18:56:21 »

Hi Giovanni ! 

Én azt mondom, hogy nem szerencsés konstrukció a Lacetti motorja, és szerintem ez a motor - váltó kombo sem túl jó. Talán, ha "rövidebb" lenne a váltó, akkor élvezhetőbb lenne a motor is. Fene tudja. Tény, hogy az 1.6 16V Lanoshoz képest az 1.6 16V Lacetti egy lusta dög. Szerintem. Oszt' kb. pont ugyanannyit fogyasztanak, nem keveset, de előbbinél bocsánatos bűn volt, mert jó volt vele haladni. Persze tisztában vagyok azzal is, hogy a Lacetti nehezebb min. 150 kg. - mal alaphangon. Mindegy, nem akarom bántani a Lacsit, szó sincs erről, egyszerűen ez a véleményem. Más kérdés, hogy a mostani autóm kevesebb lóerőben ( 83 ), súlyban is ( 9xx kg ), viszont olyan szinten kultúrált a motorja, a nyomaték leadása, élvezet forgatni, meg a hozzá rendelt váltó is egy csoda, hogy tényleg élmény vele menni lassan is, gyorsan is. Továbbá hozzáteszem, hogy mielőtt még egyáltalán beültem volna ebbe a mostani autómba, tökéletesen ugyanez volt a véleményem az akkor még saját Lacettimről. Persze, minden szentnek maga felé hajlik, ahogy mondod, ez alighanem igaz. De, hogy legyen pro is, meg kontra is, azt pl. ki merem jelenteni bátran, hogy a Lacetti elektromos ablakemelőjénél eddíg jobbal nem találkoztam !  Vigyorog Csak hát, nem mindegy, hogy hol köti az ember a kompromisszumot...  Kacsint

Üdv. Toli. Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #87 Dátum: 2008. április 26. - 20:02:18 »

Hi Giovanni ! 

Én azt mondom, hogy nem szerencsés konstrukció a Lacetti motorja, és szerintem ez a motor - váltó kombo sem túl jó. Talán, ha "rövidebb" lenne a váltó, akkor élvezhetőbb lenne a motor is. Fene tudja. Tény, hogy az 1.6 16V Lanoshoz képest az 1.6 16V Lacetti egy lusta dög. Szerintem. Oszt' kb. pont ugyanannyit fogyasztanak, nem keveset, de előbbinél bocsánatos bűn volt, mert jó volt vele haladni. Persze tisztában vagyok azzal is, hogy a Lacetti nehezebb min. 150 kg. - mal alaphangon. Mindegy, nem akarom bántani a Lacsit, szó sincs erről, egyszerűen ez a véleményem. Más kérdés, hogy a mostani autóm kevesebb lóerőben ( 83 ), súlyban is ( 9xx kg ), viszont olyan szinten kultúrált a motorja, a nyomaték leadása, élvezet forgatni, meg a hozzá rendelt váltó is egy csoda, hogy tényleg élmény vele menni lassan is, gyorsan is. Továbbá hozzáteszem, hogy mielőtt még egyáltalán beültem volna ebbe a mostani autómba, tökéletesen ugyanez volt a véleményem az akkor még saját Lacettimről. Persze, minden szentnek maga felé hajlik, ahogy mondod, ez alighanem igaz. De, hogy legyen pro is, meg kontra is, azt pl. ki merem jelenteni bátran, hogy a Lacetti elektromos ablakemelőjénél eddíg jobbal nem találkoztam !  Vigyorog Csak hát, nem mindegy, hogy hol köti az ember a kompromisszumot...  Kacsint

Üdv. Toli. Mosolyog

Mosolyog

Nem tudom, de amikor egy olyan ember mondja azt nekem öszintén aki nem szereti a Daewoo-t, hogy "Te, ez majdnem úgy megy mint a Hondám" Azért az elgondolkodtató. Neki gyorsulásra átépített amerikai 1.5-ös civic-je van Mosolyog Én Lacetti előtt 9 évig Lanost hajtottam, úgy hogy valamennyi családon belüli összahasonlítási alapom nekem is van. Igaz 1.5-os SE volt, de 80 felett a Lacit nem veri meg.
Lehet Te nagyon belenyúltál egy hétfői kocsiba, vagy tényleg olyan negatív élmény fűz hozzá, ami miatt jót úgy sem tudnál mondani az ablakemelőn kívűl Mosolyog Azért a Totalcar összesített népítélete is ad némi visszaigazolást a márkáról. Uff Mosolyog Aztán irány a másik topik, mert le leszünk tolva Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #88 Dátum: 2008. április 27. - 18:40:52 »

Rendben Giovanni, igazad van, ne offoljunk ! 

Off: Racionálisan : Nem rossz autó a Lacetti, ez tény, de vannak olyan hibái, melyekkel vagy együtt él az ember, vagy nem. Én nem. Ennyi. Amúgy a 4 ajtós - ilyenre terveztem cserélni az 5 ajtóst, míg a motorhiba fel nem tette az i - re a pontot -  a mai napig olyan szinten tetszik fizimiskára, hogy az off Hondámból nézem vágyakozva az utakon... 

On:

Üdvözlettel Japánból : Toli.  Vigyorog
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #89 Dátum: 2008. április 28. - 07:37:00 »

Szia !
Én azt hiszem te olyan ember vagy, aki miután majd a Hondán adsz túl, akkor majd az lesz a rossz autó.
Különben a Lacetti vásárlása elött én is Jazz-en gondolkodtam, de a kettő ár-érték arányát nézve ma sem bántam meg a választásomat. Az kétségtelen, hogy remek a Honda váltó, de azért még nem fikáznám le a Lacettit. Nézd meg mit kaptál a Lacettivel, és mit a Jazz-el, ugyanazért a pénzért
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!