Lacetti klub fórum
2024. április 18. - 07:12:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 292891 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 06:50:25 »

Akkor itt az ellenpróba: Budapest- Kecskemét- Szeged oda- vissza magyar OMV benyával város- autbahn vegyesen 8.1 liter. Ugyanúgy se csomag, se utas. Hm- hm. azért 1 liter nagy különbség, még akkor is, ha volt benne város, kb. 70 km.
Sajna most kénytelen voltam ESSO-t tankolni, mert nem  volt más. Nem keverem össze más benyával, megnézem ez a lé mit tud.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 11:30:54 »

Egyébként, ha jól tudom, akkor a fogyi függ a keréknyomás beállításától is!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 11:33:49 »

Nekem atlagban vegyesben 7.2-7.4 jon ki. 30000km van benne.
Rossz hogy allandoan szamolni kell. Igazán betehettek volna valami kis fedelzeti computert belé. Pl hianyolom a homerot is. Meg a Suzukiban is van...
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 11:46:48 »

Nekem atlagban vegyesben 7.2-7.4 jon ki. 30000km van benne.
Rossz hogy allandoan szamolni kell. Igazán betehettek volna valami kis fedelzeti computert belé. Pl hianyolom a homerot is. Meg a Suzukiban is van...

Létezik, de eddig csak orosz nyelvűt láttam. A gyári óra helyén van.

http://www.tripcomputer.ru/Lacetti.htm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 20:02:51 »

ESSO 95-el kifejezetten vegyes fogyi (kb. 50% bpesti dugók) légkondi nélkül 8,6 liter. Nem reklámozni akarok, de maradok az osztrák cégnél.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 20:22:09 »

Hi.

Nekem nyáron horvátországi utazáskor evett 8.5-öt 1.6-os SW, klímával, 4 személlyel, plafonig csomaggal, kb 140-150-es utazósebességgel. Szerintem nem rossz, a benya itthon kagylós volt, kint valami helyi kút.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:04:56 »

Üdv! Érdekelne Stocz Úr, hogy Neked mennyít fogyast taxiüzemben a géped, és mennyít amúgy. Erdélyben járva az ottani állítólagos rosszabb benzinnel is sokkal jobb volt a fogyasztás /MOL/, mint itthon. Esso, Jet, MOL, ÖMW, Shell? Milyen sorrendet lehetne felállítani? Jó lenne tudni, hogy melyeknél kevésbé verik át az embert, és hol jobban, de biztos, hogy a kutak nem szentek munkahelye. Vélemény? Érdekelne, hogy Zuglóhoz közel ki tudna ajánlani rendes tankhelyet. Megköszönném! Az utóbbi tankolásoknál sírógörcsöt kaptam ugyanis. Vigasztaljatok meg! /1,6 SW-m van!/. Persze az is jó lenne, ha egy sejk örökbefogadna. Tudtik ilyet? Minden jót! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:08:28 »

Hali.

Nekem a Fogarasi - Gvadányi sarkon a kagylós jött be.
A környéken a legolcsóbb jó minőségű kút.
Közel a Gvadányin a pancsolós kút, ezért nem adhatják drágán az anyagot.
Ma 276.90 Ft.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:13:47 »

Köszi Földim! Persze várom a további ötleteket, tapasztalatokat, mert ha így megy tovább éhenhalok. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:18:08 »

Ja, és még egy fontos.
Az 5 literes műanyag kannámba ha töltök, ott kupakig (csurig) pont 6.00 litert mutat az óra.
Máshol ez 6.15- 6.23-ig ingadozik.

Mi is van a hitelesítéssel???

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:43:29 »

Vasárnap Egerben jártam a családdal. Az M3 elején lévő kagylósnál tankoltam fel, jó drágán. Azóta kb. 400 km-t mentem, ebből 50-t városban és kb. félig van.
Az én rettentően szubjektív véleményem szerint: 1. óemvé 2. sell 3. esszó. Pancsolós kúton a sárga alpon kék betűst kell érteni? Nálunk van és bár kb. 7 froncsival olcsóbb literje, nem tankolok. Az első tankolásom a magyar országos levevő kútjánál történt és sírva fakadtam a fogyasztáson. Azóta az osztrákot tankolom, ha lehet és láss csodát: legalább 1 literrel kevesebb az átlag! Valmi van a benyában, vagy valami éppen nincs!
Azt halkan jegyzem meg, hogy azért ezekkel a "jobb" kutakkal tessék vigyázni! Mert hiába a logó, lehet, hogy csak szerződéses kút és akkor a vízben akár még benzin is lehet! :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 14:59:25 »

Csak az OMV ,csak azt szereti ,más benzinkútra rá se néz ! Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 15:11:17 »

Pancsolós kút alatt a noname, vagy castrol kutakat értem. a JETi sem fény, komámnak kinyírta az injector szelepét.
Dolgoztam OMV kútnál, oda is sokszor Százhalombattáról jön az anyag, ha nincs elég akkor hozzák a Sógoroktól.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 17:40:53 »

Vasárnap Egerben jártam a családdal. Az M3 elején lévő kagylósnál tankoltam fel, jó drágán. Azóta kb. 400 km-t mentem, ebből 50-t városban és kb. félig van.
Az én rettentően szubjektív véleményem szerint: 1. óemvé 2. sell 3. esszó. Pancsolós kúton a sárga alpon kék betűst kell érteni? Nálunk van és bár kb. 7 froncsival olcsóbb literje, nem tankolok. Az első tankolásom a magyar országos levevő kútjánál történt és sírva fakadtam a fogyasztáson. Azóta az osztrákot tankolom, ha lehet és láss csodát: legalább 1 literrel kevesebb az átlag! Valmi van a benyában, vagy valami éppen nincs!
Azt halkan jegyzem meg, hogy azért ezekkel a "jobb" kutakkal tessék vigyázni! Mert hiába a logó, lehet, hogy csak szerződéses kút és akkor a vízben akár még benzin is lehet! :-)

Elvileg víz nem kerülhet a tartályba, mert hivatalosan le kellene állnia a kútoszlopnak.
OMV-nek jó az adaléka, ezért toplista első.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 18:27:11 »

Lejebb írtam egy bécsi oemvés tankolás utáni tapasztalataimat. na az világbajnok. Tudom, hogy a kagylós és a sógorok is Battáról hozatják a benyát, viszont az adalék nagyon fontos! Az esztergomi masinába én is jetit veszek, de a Lacsiba már nem. Már több, mint 7000 km és se torpanás, se rángatás...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!