Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 06:00:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]   Le
 
Szerző Téma: Motor, robogó, kerékpár  (Megtekintve 26277 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 17:07:03 »

Cápáéknák kiárusítás folyik! Engem a háza érdekelne, persze jutányos áron. (Én határoznám meg, mit jelent ez) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 17:31:10 »

Cápáéknák kiárusítás folyik! Engem a háza érdekelne, persze jutányos áron. (Én határoznám meg, mit jelent ez) Kacsint Vigyorog
Jó pénzért minden eladó!
Nyissunk egy ingatlan topicot?  Vigyorog
Mellesleg csak annyi történik, hogy nől a gyerek, mint a bolondgomba!  Nem akarod esetleg ruházni, vagy etetni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 18:45:23 »

Cápáéknák kiárusítás folyik! Engem a háza érdekelne, persze jutányos áron. (Én határoznám meg, mit jelent ez) Kacsint Vigyorog
Jó pénzért minden eladó!
Nyissunk egy ingatlan topicot?  Vigyorog
Mellesleg csak annyi történik, hogy nől a gyerek, mint a bolondgomba!  Nem akarod esetleg ruházni, vagy etetni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Ha elfelejtetted volna, nekem is van, ráadásul három, no meg a fogadott CaptainB, szóval, ezt most nem vállalom már át, bocsika, de etetem majd, ha jöttök hozzánk Veled együtt. Kacsint Vigyorog Tudom ez már off, ha jól sejtem, tedd a dolgod nyugodtan! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Szeptember 27. - 14:35:35 »

Keresem ezt a két könyvet, ha valakinek van és el akarja adni én megvenném!

Dani Péter: Csepelek és Pannóniák
Ocskay Zoltán: Csepeli motorkerékpárok
Az egyiket sikerült megszereznem. Mosolyog
De ezt még keresem Dani Péter: Csepelek, Pannóniák. 5000Ft-ot adok érte. Kacsint
Naplózva


LPG
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #19 Dátum: 2012. Május 12. - 21:17:10 »

Van egy eladó MTB kerékpárom, egyedi építésű, erős igénybevételre méretezve. Képek a www.chevyklub.hu fórum, adás-vétel-csere, eladó nem autós cuccok rovatban. Ide képtelen voltam feltenni. Ha valakit érdekel, PÜ vagy telefonon elér.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!