Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 07:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 36   Le
 
Szerző Téma: Ülések, kiegészítők, ketyerék  (Megtekintve 185029 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Október 16. - 08:41:15 »

Hát az hogy lehet? az isofix nem szériafelszerelés már minden kocsiban? Nézz utána, mert minden Laciban kell/ene/ már jó pár éve, hogy alapban legyen, nem opcióban. Jól gondolom úrak? Üdv: LadiGidy


ISOFIX előkészítés van...hogy ez pontosabban mit takar? Gondolom olyan, mint a klíma előkészítés... He

Nagyjából annyit, hogy a kasztnin vanank menetes furatok, ahova az isofix csatokat fel lehet rögzíteni, amihez majd a gyerekülést kapcsolhatod. Szerintem. Olyasmi, mint a rádió előkészítés, vagyis van helye a rádiónak.:-)

Szerintem meg annyit jelent, hogy a hátsó ülsé, és a támla illeszkedésénél van egy "kampó", amibe akasztod az ülsen lévő ISOFIX rendszer. Ami minden lacsiban széria. Legalábbis tudtommal. Bár én sem ilyne ülést vettem, nekem is a hárompontos öv fogja.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Október 16. - 12:48:30 »

Tisztelt car-társaim! Amivel nem szabad játszani, amire sosem szabad sajnálni a pénzt!

http://www.origo.hu/auto/20071011-gyerekulestipusok-es-vasarlas.html

Anno nekem az első dolog volt, hogy olyan profi ülést válasszak, ami újszülött kortól 36 kg-ig és 12 éves korig használható. Opel gyári ülés, mai napig használatban van, strapabíró, megérte a pénzt még akkor is, ha szerencsére nem volt szükség az általa nyújtott védelemre! (Csak lopás ellen féltettem, mert majd annyiba került, amennyit ért a rozoga BX-em! :-) )

Adjunk esélyt azoknak, akik még nem tudnak felelősséggel dönteni saját sorsukról!!!

Azt a videót mindekinek látnia kell!!!
Naplózva
tarygaby
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Október 20. - 09:53:34 »

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segiteni abban,hogy a külső tükör lapját hogyan lehet visszapattintani a helyére?
Nemrégen vettem észre,hogy a jobb tükröt csak ki-be tudom állitgatni,a le-fel irányban csak a motor zúg. Valószinüleg kiakadhatott a állitó szerkezet gömbje a tükör foglalatából. Jobban megnéztem és az egyik irányba szabadol mozog,nem tartja semmi.Nem szeretnék valamit eltörni.

Előre is köszönöm:

Gábor
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Október 20. - 13:08:15 »

Szia TaryGaby! Én Nubiránál cseréltem tükörlapot /eltört a kapukilincstől/. A lapot csak be kell pattintani a helyére, persze óvatosan, nehogy elpattanjon a fülecske, vagy a mozgatórész megsérüljön. Ha pesti vagy/?/, akkor meg tudom mutatni a törött tükröt, hogy tudd, hogy hol kell bepattintani. Kerss fel, ha módodban áll, és segítek, vagy szervizben, ha kedvesek ingyen vis****akják/?/. Ha eltört, akkor elég lapot venni, 1200Ft-ért vettem a füthetőt. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Október 20. - 15:49:40 »

a belső tükörre szeretnék feltenni valami kiegészítőőt, hogy az asszony lássa benne a kicsit a hátsó ülésen, ne kelljen forognia. Olvastam róla, hol lehet kapni?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Október 20. - 16:43:09 »

Captain! Gyere el hozzám, és adok Neked, hogy kipróbáld, és ha tetszik akár meg is tarthatod. Persze tudasd velem, hogy mikor látogatsz meg, hogy itthon legyek. Elérhetőségeimet úgyis tudod. Üdv: LadiGidy az őszi Mikulás
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Október 21. - 16:21:20 »

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segiteni abban,hogy a külső tükör lapját hogyan lehet visszapattintani a helyére?
Nemrégen vettem észre,hogy a jobb tükröt csak ki-be tudom állitgatni,a le-fel irányban csak a motor zúg. Valószinüleg kiakadhatott a állitó szerkezet gömbje a tükör foglalatából. Jobban megnéztem és az egyik irányba szabadol mozog,nem tartja semmi.Nem szeretnék valamit eltörni.

Előre is köszönöm:

Gábor


Nexia tükör szerelését megnézheted a galériában:

http://lacetti-klub.extra.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=5

A Lacettié hasonló lehet. Ha garis a kocsid, inkább vidd el szervízbe.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Október 22. - 17:29:11 »

Captain! Gyere el hozzám, és adok Neked, hogy kipróbáld, és ha tetszik akár meg is tarthatod. Persze tudasd velem, hogy mikor látogatsz meg, hogy itthon legyek. Elérhetőségeimet úgyis tudod. Üdv: LadiGidy az őszi Mikulás

Stipistopi! Jövök! Hívlak! :-)  :-)  :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Október 31. - 13:42:26 »

Hát az hogy lehet? az isofix nem szériafelszerelés már minden kocsiban? Nézz utána, mert minden Laciban kell/ene/ már jó pár éve, hogy alapban legyen, nem opcióban. Jól gondolom úrak? Üdv: LadiGidy


ISOFIX előkészítés van...hogy ez pontosabban mit takar? Gondolom olyan, mint a klíma előkészítés... He
Találtam egy cikket, mely pont ezt a témát /is/ feszegeti. "Tanulságos!"
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. November 12. - 14:56:52 »

Beszereltem a tolatóradaromat, gyerekek ez óriási találmány! Sokkal könnyebb a parkolás a kocsival. Eddig csak saccolni tudtam, hogy hol a vége a kocsinak. Óvatosságból mindig elöbb áltam meg volt, hogy még legalább 80 cm volt a hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon megéri az árát.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. November 12. - 15:26:31 »

Beszereltem a tolatóradaromat, gyerekek ez óriási találmány! Sokkal könnyebb a parkolás a kocsival. Eddig csak saccolni tudtam, hogy hol a vége a kocsinak. Óvatosságból mindig elöbb áltam meg volt, hogy még legalább 80 cm volt a hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon megéri az árát.
Részletek? Fotók a beszereléstől? Elkészült mű fotója?
Kiváncsiak vagyunk ám!!! Vigyorog
Hátha mi is egyszer... Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. November 12. - 15:30:09 »

Beszereltem a tolatóradaromat, gyerekek ez óriási találmány! Sokkal könnyebb a parkolás a kocsival. Eddig csak saccolni tudtam, hogy hol a vége a kocsinak. Óvatosságból mindig elöbb áltam meg volt, hogy még legalább 80 cm volt a hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon megéri az árát.
Részletek? Fotók a beszereléstől? Elkészült mű fotója?
Kiváncsiak vagyunk ám!!! Vigyorog
Hátha mi is egyszer... Kacsint

én is szemezgetem vele! Részleteket szeretnénkl!!  Mosolyog
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. November 12. - 16:47:09 »

Náluk vettem (http://www.spal.hu) egy SPAL PS-4   "EASY"  Ø21 döntő adapterrel, kivágóval tolatóradart 17500,- forintér. A SPAL egy olasz cég és állítólag nagyon jómínőségű termékeket gyárt. A beszerelése nagyon egyszerü a kivágó fejjel óvatosan kifurtam a négy lyukat. belenyomtam az erzékelő fejeket, nem kell rögziteni szépen beleszorul. Ja előtte ezüst festékkel vékonyan lefujtam a fejeket. A kábeleket a csomagtérbe bevezettem a jobboldalon található gumidugón keresztül. Aztán a kis egységet felragasztottam a pótkerék mellé. Kábelek összekötése az egységgel. A hangjelző készüléket meg elvezettem a hátsó oszlophoz és arra felragasztottam. Ennyi kb. fél óra. A szervizbe kb 35 e.-ért csinálták volna meg készülékkel együtt.
Fotókat késöbb készítek, igérem.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 12. - 16:53:19 írta hicar » Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. November 12. - 17:35:09 »

Náluk vettem (http://www.spal.hu) egy SPAL PS-4   "EASY"  Ø21 döntő adapterrel, kivágóval tolatóradart 17500,- forintér. A SPAL egy olasz cég és állítólag nagyon jómínőségű termékeket gyárt. A beszerelése nagyon egyszerü a kivágó fejjel óvatosan kifurtam a négy lyukat. belenyomtam az erzékelő fejeket, nem kell rögziteni szépen beleszorul. Ja előtte ezüst festékkel vékonyan lefujtam a fejeket. A kábeleket a csomagtérbe bevezettem a jobboldalon található gumidugón keresztül. Aztán a kis egységet felragasztottam a pótkerék mellé. Kábelek összekötése az egységgel. A hangjelző készüléket meg elvezettem a hátsó oszlophoz és arra felragasztottam. Ennyi kb. fél óra. A szervizbe kb 35 e.-ért csinálták volna meg készülékkel együtt.
Fotókat késöbb készítek, igérem.

Spal jó minőség, utólag beszerelhető elektromos ablakemelőket is gyártanak. Opelhez pl egyezett a gyári minőséggel!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. November 15. - 12:04:42 »

A tolatóradar képeit a galériában láthatjátok.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 36   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!