Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 00:47:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Le
 
Szerző Téma: Ülések, kiegészítők, ketyerék  (Megtekintve 184273 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. November 15. - 15:04:43 »

A tolatóradar képeit a galériában láthatjátok.
Köszönjük. Vigyorog
Megnéztem. Vigyorog Vigyorog
Teccik... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kedvetkaptam... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csóró vagyok most.
No de tavasszal... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. November 15. - 15:29:13 »

A tolatóradar képeit a galériában láthatjátok.
Köszönjük. Vigyorog
Megnéztem. Vigyorog Vigyorog
Teccik... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kedvetkaptam... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csóró vagyok most.
No de tavasszal... Vigyorog

Ladlac!

Szívemből szóltál!  Vigyorog
Szintén tavasszal
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. November 15. - 18:32:00 »

A tolatóradar képeit a galériában láthatjátok.

Tök jó lett, nagyon tetszik. Egy kérdésem lenne, milyen festékkel fújtad le az érzékelőket?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. November 16. - 11:53:54 »

A tolatóradar képeit a galériában láthatjátok.

Tök jó lett, nagyon tetszik. Egy kérdésem lenne, milyen festékkel fújtad le az érzékelőket?

A festékboltokban kapható ezüst srayel. A szine majdnem olyan lett mint a gépé. Nagyon vékonyan szabad csak lefujni!
A bekötésről még nem írtam multkor. Nagyon egyszerűen csak a tolatólámpa vezetékére kell rákötni a két vezetéket, ez kapcsolja ki -be a készüléket.
Ha valakinek kedve támad a szerelésre szívesen segítek. Tényleg nagyon hasznos dolog én nem bántam meg. Sőt!! Mosolyog
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. November 16. - 12:52:32 »

Szia TaryGaby! Én Nubiránál cseréltem tükörlapot /eltört a kapukilincstől/. A lapot csak be kell pattintani a helyére, persze óvatosan, nehogy elpattanjon a fülecske, vagy a mozgatórész megsérüljön. Ha pesti vagy/?/, akkor meg tudom mutatni a törött tükröt, hogy tudd, hogy hol kell bepattintani. Kerss fel, ha módodban áll, és segítek, vagy szervizben, ha kedvesek ingyen vis****akják/?/. Ha eltört, akkor elég lapot venni, 1200Ft-ért vettem a füthetőt. Üdv: LadiGidy

Gedeon "bácsi" (ki, mint tudjuk a nők bálványa. Bár az fodrász volt?  )!
Jó lenne, ha erről a törött tükörről készítenél egy jó minőségű fényképet, és elküldenéd nekem.
Én meg feltenném a képriportokba, mondjuk a Nexia mellé.
Így többen okulhatnának belőle.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. November 16. - 14:18:04 »

Stocz Úr! A fiamat megkérem, hogy teljesítse kívánságod helyettem. Holnap talira el tudsz jönni? Nálam lesz a tükör, és az még jobb, mint a fénykép. Szólj vissza, kérlek! Üdv: LadiGidy a bálvány
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. December 14. - 11:34:11 »

Nagyon szép,igényes,kézzel gyártott üléshuzatok,minden típusra is.Így Lacsira is,természetesen.
Úgy működik,hogy van megvan nekik a gyári méretek,vagy leveszik.
Ismerősöm az egyik terjesztő.

http://www.autopotahy.sk/

info:ldombi@chello.hu

Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. December 14. - 11:35:27 »

Megmég:
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. December 14. - 11:36:02 »

Végül:
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. December 23. - 11:55:32 »

Végül:

Egy megközelítő árat tudnál mondani a garnitúráról? Nem kellene sebváltószoknya, egyéb kiegészítők, stb, csak az első+hátsó ülőlap+támla+ fejtámlák. Nem oldallégzsákos a kocsim. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. December 23. - 22:18:50 »

Végül:

Egy megközelítő árat tudnál mondani a garnitúráról? Nem kellene sebváltószoknya, egyéb kiegészítők, stb, csak az első+hátsó ülőlap+támla+ fejtámlák. Nem oldallégzsákos a kocsim. 
Olyan 40-50 között.Az előző gépjárművem Suzukis Swift volt, akkor kérdeztem,abba 40 körül lett volna.Ez nagyobb,több anyag kell bele +infláció,ezért gondolom,hogy inkább 50 felé hajlik a dolog.De írtam mél címet,bátran lehet érdeklőni.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. December 30. - 11:04:55 »

Végül:

Egy megközelítő árat tudnál mondani a garnitúráról? Nem kellene sebváltószoknya, egyéb kiegészítők, stb, csak az első+hátsó ülőlap+támla+ fejtámlák. Nem oldallégzsákos a kocsim. 
Olyan 40-50 között.Az előző gépjárművem Suzukis Swift volt, akkor kérdeztem,abba 40 körül lett volna.Ez nagyobb,több anyag kell bele +infláció,ezért gondolom,hogy inkább 50 felé hajlik a dolog.De írtam mél címet,bátran lehet érdeklőni.
Köszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Január 29. - 08:17:10 »

ladlac!

A telefontartós képeken láttam, hogy a hőmérőt a rádió alatt helyezted el. Az érzékelők vezetékeit merre vezetted ki, hogy nem látszanak? Én is gondolkodok azon, hogy vegyek egy hőmérőt, de nem szeretném, ha a vezetékek látszanának.

Köszi előre is!
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Január 29. - 08:23:43 »

ladlac!

A telefontartós képeken láttam, hogy a hőmérőt a rádió alatt helyezted el. Az érzékelők vezetékeit merre vezetted ki, hogy nem látszanak? Én is gondolkodok azon, hogy vegyek egy hőmérőt, de nem szeretném, ha a vezetékek látszanának.

Köszi előre is!
Hali.
A külső hőmérséklet érzékelőt nem vezettem ki, csak belsőt mutat, de az elég nekem. Egyébként Én is szépen akartam kivezetni a külsőt, de csak ha megfúrom a doboz hátulját úgy lehet szépen, azt meg nem akarom. Egyébként a bal oldalon lehet kivinni a kasztniból, de csak vékony vezetéket behúzószállal, a mérőfej nem fér ki. Mikor a riasztót tettük be, akkor láttam...
Elemről megy kb 1 évet, tépőzárat ragasztottam az aljára 2 oldalú ragasztóval, igy nem mozog el, mégis kivehető.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 29. - 08:53:45 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Január 29. - 08:35:52 »

ladlac!

A telefontartós képeken láttam, hogy a hőmérőt a rádió alatt helyezted el. Az érzékelők vezetékeit merre vezetted ki, hogy nem látszanak? Én is gondolkodok azon, hogy vegyek egy hőmérőt, de nem szeretném, ha a vezetékek látszanának.

Köszi előre is!
Hali.
A külső hőmérséklet érzékelőt nem vezettem ki, csak belsőt mutat, de az elég nekem. Egyébként Én is szépen akartam kivezetni a külsőt, de csak ha megfúrom a doboz hátulját úgy lehet szépen, azt meg nem akarom. Egyébként a bal oldalon lehet kivinni a kasztniból, de csak vékony vezetéket behúzószállal, a mérőfel nem fér ki. Mikor a riasztót tettük be, akkor láttam...
Elemről megy kb 1 évet, tépőzárat ragasztottam az aljára 2 oldalú ragasztóval, igy nem mozog el, mégis kivehető.
Köszi a tanácsokat, alaklmazni fogom!
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!