Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 13:49:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 355107 alkalommal)
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2040 Dátum: 2016. November 05. - 21:43:45 »

Eddig 100%-ban ragaszkodtam ahhoz, hogy gyári alufelni garnitúrát vegyek az autómra, de az egyik ismerősöm ajánlót egy szintén 15colos alu szettet, ami méretileg is pont passzol az autóra és még tetszik is és jó árban meg tudnák vele alkudni.
Szó mi szó, most sikerült elbizonytalanodnom és nem is tudom eldönteni, lehet kell rá aludnom párat, mert az eredeti gyári is nagyon tetszik.
Nekem 16-os van.
Nem akarom eladni a még egy évesnél is fiatalabb nyárigumijaimat, ezért maradok a 15méretnél. A sok küllős gyári Lacetti felni meg mindig is tetszet.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2041 Dátum: 2016. November 06. - 17:48:17 »

Olvasom itt a hozzászólásokat, hogy gyári alufelni meg görgőztetni kell időnként stb....
Nos én több mint 10 éve új kora óta alessio alufelniken járok rendszeresen nem keveset rossz földutakon is, soha semmi baja nem volt a felnijeimnek nem ütnek-ráznak stb...

Rázás és ütés nekem sem volt érezhető, de amikor felkerült a gépre a felni, akkor azért látszódott, hogy van némi alakváltozás a felniben. A tied 15-ös vagy 16-os (esetleg 17-es)? Szerintem inkább a nagyobb kátyúk teszik tönkre a felnit mint egy földút.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2042 Dátum: 2016. November 06. - 20:47:10 »

Olvasom itt a hozzászólásokat, hogy gyári alufelni meg görgőztetni kell időnként stb....
Nos én több mint 10 éve új kora óta alessio alufelniken járok rendszeresen nem keveset rossz földutakon is, soha semmi baja nem volt a felnijeimnek nem ütnek-ráznak stb...


A földút az nem fogja kicsinálni az úthibák és a peres gumi nagy tempóval annál inkább,én a dezentel sem voltam kibékülve pedig keményebb mint az alessio a gyári elég jól bírja a strapát nem egy versenyfelni de ezekre az útakra ami felénk van sajnos ez kell
Naplózva

70/4334431
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2043 Dátum: 2016. November 07. - 08:07:59 »

Olvasom itt a hozzászólásokat, hogy gyári alufelni meg görgőztetni kell időnként stb....
Nos én több mint 10 éve új kora óta alessio alufelniken járok rendszeresen nem keveset rossz földutakon is, soha semmi baja nem volt a felnijeimnek nem ütnek-ráznak stb...

Rázás és ütés nekem sem volt érezhető, de amikor felkerült a gépre a felni, akkor azért látszódott, hogy van némi alakváltozás a felniben. A tied 15-ös vagy 16-os (esetleg 17-es)? Szerintem inkább a nagyobb kátyúk teszik tönkre a felnit mint egy földút.
Az enyém 15-ös a kátyúkat én se tudom mind elkerülni sajnos van olyan út ahol nem is lehet bárhogy is szeretném..😊
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2044 Dátum: 2016. November 08. - 21:52:57 »

Na, nekem holnap teszik fel a régi Pirelli téligumik helyett az újat. Barum Polaris 3. Remélem jó lesz Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #2045 Dátum: 2016. November 10. - 18:11:49 »

Na, nekem holnap teszik fel a régi Pirelli téligumik helyett az újat. Barum Polaris 3. Remélem jó lesz Mosolyog
Nekem is Barum Polaris 3 van de nagyon gyenge gumi. A polaris 2 nagyságrendekkel jobban tapadt havon és csúszós úton. Az idei ADAC teszt sem adott neki túl sok pontot. :-(
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2046 Dátum: 2017. Január 14. - 12:27:40 »

Tegnap Szlovákián keresztül Vácra mentem délután a szakadó hóesésben. Utak sehol nem voltak takarítva, így megfelelő körülmények voltak a Yokohama téligumik tesztelésére. Nálam jól szerepeltek, igaz a sebesség nem volt nagy (20-60 km/h között), de jól tapadt, nem csúszott, még a nagy hóban is könnyen el tudtam indulni álló helyzetből, fékezéskor is jól tapadt, egyszer sem kapcsolt be az ABS vagy a kipörgésgátló. Ez a 905-ös verzió, előzőleg a Kalosomon már volt Yokohama, de az hóban nagyon gyatra volt.
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #2047 Dátum: 2017. Március 06. - 21:24:45 »

Sziasztok. Tavaly èv vègèn vettem 4db eredeti gyári alufelni szettet a kocsira. A kèrdèsem hogy a gyári csavarokkal ami a lemezfelnit fogta fel lehet fogatni az alufelnit is vagy kell venni másmilyen csavarokat?
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2048 Dátum: 2017. Március 06. - 22:04:12 »

Sziasztok. Tavaly èv vègèn vettem 4db eredeti gyári alufelni szettet a kocsira. A kèrdèsem hogy a gyári csavarokkal ami a lemezfelnit fogta fel lehet fogatni az alufelnit is vagy kell venni másmilyen csavarokat?
Tudtommal felrakható.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #2049 Dátum: 2017. Március 13. - 21:16:37 »

Vettem 4 db Falken Ziex ZE 914-et. Tapasztalatom még nincs, mert a felrakás óta még alig mentem, de majd beszámolok. A leszerelt gyári Hankookhoz képest puhább az oldalfala, asszimetrikus és remélem csökken kicsit a fogyasztás. ;-)
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #2050 Dátum: 2017. Március 23. - 15:37:00 »

Defektjavító szettet próbált már valaki? Slime-ról esetleg van tapasztalatotok?

http://slime.lapunk.hu/?modul=shop&reszletes=46768

"Off" autón használnám (illetve csak a csomagtartóban szeretném tárolni, és remélhetőleg soha nem használni). Abban van gyári kompresszor, így nem feltétel, hogy önfelfújós legyen a javítóanyag.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2051 Dátum: 2017. Március 23. - 15:49:28 »

Defektjavító szettet próbált már valaki? Slime-ról esetleg van tapasztalatotok?

http://slime.lapunk.hu/?modul=shop&reszletes=46768

"Off" autón használnám (illetve csak a csomagtartóban szeretném tárolni, és remélhetőleg soha nem használni). Abban van gyári kompresszor, így nem feltétel, hogy önfelfújós legyen a javítóanyag.

felesleges a slime van több olcsóbb ami ugyanúgy ellátja a dolgát 1000-2000ft közt vannak a gázos kocsijainkban tartok belőlük mert pótkerék helyén a tartály ül...
Naplózva

70/4334431
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #2052 Dátum: 2017. Március 23. - 17:27:32 »


felesleges a slime van több olcsóbb ami ugyanúgy ellátja a dolgát 1000-2000ft közt vannak a gázos kocsijainkban tartok belőlük mert pótkerék helyén a tartály ül...

Milyen fajtát használsz, van valamelyikkel tapasztalatod?

Illetve te árulsz ilyet? Úgyis kell majd a megbeszélt kazalnyi cucc, akkor el tud majd jönni vele ez is.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2053 Dátum: 2017. Március 23. - 19:54:10 »

Nekem van ilyen Slime, de még nem használtam. Vagyis egyszer a gyerek bőrlabdáját kiszúrta egy tüske. Kb. 1mL raktam bele, azóta sem engedett le, pedig ez már 4-5 éve volt.
Naplózva


LPG
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2054 Dátum: 2017. Október 07. - 18:57:26 »

Nekem felkerültek a téligumik, ahogy minden októberben eddig. Érdekes, hogy a téli (acél felni) szettel kevésbé jelentkezik a rejtélyes recsegő ropogó futómű hang, mint a nyári (alu) szettel.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!