Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 21:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 378219 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #630 Dátum: 2009. Október 21. - 12:37:17 »

Oké! Mi a további lépés? Mit lehet vele tenni? A beleb...ás már meg volt.  Kacsint
Szét kell szedni, és megjavítani.  Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #631 Dátum: 2009. Október 21. - 12:39:14 »

De nem a gombok ledei kontaktosak, hanem a háttérvilágítás izzója, nem? Ami közös a három izzónak.

Egyébként félelmetesen igénytelennek tartom a Lacetti műszerfalvilágítását. Ezer darab ótvar gagyi 1Ft-os kínai izzó, ami havonta kiég, persze kivétel nélkül a legsz.rabb helyeken, a műszeregység mögött pedig még a kék gumi is ráég, hogy olyan után is lehessen rohangálni. Már aki megtette...

Nem tudom, ezek a ledekről még nem hallottak? Ha már a jó minőségű izzókról nem. Vagy lehetett volna picit alacsonyabb feszt adni az izzóknak, és akkor elég lenne 100 évente cserélni...
Nekem még egy sem égett ki.Igaz teljesen le van véve a fényerő uj kora óta.
Ez a jó megoldás.
Persze nem kell teljesen lecsavarni, de nem szabad a max-on hagyni.
Már egy kis fesz. csökkentés is áldás az izzóknak.
Nekem még egy sem égett ki.
Pedig tudjátok, hogy hogyan, mennyit használom a gépet.  Kacsint
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #632 Dátum: 2009. Október 21. - 14:12:23 »

De nem a gombok ledei kontaktosak, hanem a háttérvilágítás izzója, nem? Ami közös a három izzónak.

Egyébként félelmetesen igénytelennek tartom a Lacetti műszerfalvilágítását. Ezer darab ótvar gagyi 1Ft-os kínai izzó, ami havonta kiég, persze kivétel nélkül a legsz.rabb helyeken, a műszeregység mögött pedig még a kék gumi is ráég, hogy olyan után is lehessen rohangálni. Már aki megtette...

Nem tudom, ezek a ledekről még nem hallottak? Ha már a jó minőségű izzókról nem. Vagy lehetett volna picit alacsonyabb feszt adni az izzóknak, és akkor elég lenne 100 évente cserélni...
Nekem még egy sem égett ki.Igaz teljesen le van véve a fényerő uj kora óta.
Ez a jó megoldás.
Persze nem kell teljesen lecsavarni, de nem szabad a max-on hagyni.
Már egy kis fesz. csökkentés is áldás az izzóknak.
Nekem még egy sem égett ki.
Pedig tudjátok, hogy hogyan, mennyit használom a gépet.  Kacsint

Nekem is így megy mióta nálam van. Nem karácsonyfát akarok éjszaka nézegetni, amitől nem is látom rendesen az utat. Értem én, hogy meg kell hagyni a egyénnek, hogy magának állítsa be a világítás erejét, de a maximális fényerő mellett még a vakok is meglátják mennyit mutat a km-óra. Mosolyog
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #633 Dátum: 2009. Október 21. - 18:48:25 »

Autóvillamossági szaki tuti meg tudja javítani a panelt. Gondolom úgyanúgy a csatlakozó ****axik mint a fényszóró elmúlás esetén is. Össze kell forrasztani egyenként a vezetékeket, és többet nincs vele gond.
Naplózva

Pittike
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #634 Dátum: 2009. Október 22. - 14:00:38 »

Autóvillamossági szaki tuti meg tudja javítani a panelt. Gondolom úgyanúgy a csatlakozó ****axik mint a fényszóró elmúlás esetén is. Össze kell forrasztani egyenként a vezetékeket, és többet nincs vele gond.
Azért én inkább egy normális csatlakozót építenék be.
Valamiért csak bonthatóra készítették. forrasztás esetén elég macerás az utólagos szerelés/hiba javítás.
Naplózva
dagicom
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #635 Dátum: 2009. Október 25. - 08:48:09 »

Sztem izzószál probléma lehet.Én kicseréltem ledesre kb 100x annyi élettartalma van és semmi probléma vele.A vaterán 200 ft egy led a műszerfalba!
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #636 Dátum: 2009. Október 25. - 09:21:12 »

Sztem izzószál probléma lehet.Én kicseréltem ledesre kb 100x annyi élettartalma van és semmi probléma vele.A vaterán 200 ft egy led a műszerfalba!

Izzószál probléma ugyebár azért nem lehet, mert konkréten a klíma, hátsószélvédő fűtés, belső keringetés sem megy, amikor nem világít a panel. Meg a gombok ledjei sem világítanak. Meghát ha egy izzó kiég, általában nem szokott megjavulni, bár láttam már én is csodát, amikor egy ideig még pislákolt.

A leddel az a baj, én is próbáltam műszerfalba, hogy amíg az izzó szétteríti a fényt a led viszonylag egy irányban világít. Konkréten a km számláló mögé betéve csak egy kb. 1 centis világos folt lett a kijelzőn, a többi rész töksötét maradt. Nyilván led függő is a dolog, de az igazi az lett volna ha a koreai mérnökök eleve ledesre tervezik a műszerfalat.
Naplózva

Pittike
Petike
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Hozzászólás #637 Dátum: 2009. Október 25. - 10:57:06 »

Üdv cartársak!
 
A kesztyűtartó világítása, és az utastérvilágítás sztrájkba lépésével volt már valakinek dolga? Az izzók jók, a biztosítékok közül nem tudom melyik látja el őket, külön nincs nekik szerintem. Időnként meggondolják magukat, és hajlandóak világítani de csak ritkán. Tapasztalat, javaslat?  He
Naplózva

Petike
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Hozzászólás #638 Dátum: 2009. Október 25. - 14:56:05 »

Üdv cartársak!
 
A kesztyűtartó világítása, és az utastérvilágítás sztrájkba lépésével volt már valakinek dolga? Az izzók jók, a biztosítékok közül nem tudom melyik látja el őket, külön nincs nekik szerintem. Időnként meggondolják magukat, és hajlandóak világítani de csak ritkán. Tapasztalat, javaslat?  He
Időközben sikerült megoldanom a problémákat, hála a "Kesztyűtartó" topiknak.  Vigyorog Köszi!
Naplózva

akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #639 Dátum: 2009. Október 27. - 17:09:10 »

Kicseréltem a (rendezői)jobb oldali helyzetjelzőt is,de hogy mit össze szenvedtem,mire leszedtem a hűtőrácsot...!Merthogy hátulról az akksi miatt nem fértem hozzá.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #640 Dátum: 2009. Október 27. - 17:15:11 »

Kicseréltem a (rendezői)jobb oldali helyzetjelzőt is,de hogy mit össze szenvedtem,mire leszedtem a hűtőrácsot...!Merthogy hátulról az akksi miatt nem fértem hozzá.

Neked jobb oldalt van az akksi?He
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #641 Dátum: 2009. Október 27. - 17:17:26 »

Kicseréltem a (rendezői)jobb oldali helyzetjelzőt is,de hogy mit össze szenvedtem,mire leszedtem a hűtőrácsot...!Merthogy hátulról az akksi miatt nem fértem hozzá.

Neked jobb oldalt van az akksi?He
Szerintem balt akart írni. A jobbost cserélte Neki Jopek Bagolyon. KÉTSZER, CÁPA, KÉTSZER! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #642 Dátum: 2009. Október 27. - 17:18:26 »

Kicseréltem a (rendezői)jobb oldali helyzetjelzőt is,de hogy mit össze szenvedtem,mire leszedtem a hűtőrácsot...!Merthogy hátulról az akksi miatt nem fértem hozzá.

Neked jobb oldalt van az akksi?He
Szerintem balt akart írni. A jobbost cserélte Neki Jopek Bagolyon. KÉTSZER, CÁPA, KÉTSZER! Vigyorog
Valamit biztos rosszul csináltatok! Helyesen berakva évekig bírja!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #643 Dátum: 2009. Október 27. - 17:20:59 »

A rendezői jobb az szemből értendő. Nem a kormány mögött ülve. Kacsint
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #644 Dátum: 2009. Október 27. - 17:36:54 »

A rendezői jobb az szemből értendő. Nem a kormány mögött ülve. Kacsint
Ott a pont!
 Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!